Cevapsız iletiler | Aktif konular Sistem saati: Cum 01 Tem, 2016 14:34Konuya cevap yaz  [ 243 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sonraki
Akrep Erkeği 

Akrep Erkeğini Nasıl Tanırsınız?
Keskin Bakışlarıyla 39%  39%  [ 30 ]
Olgun tavırlarıyla 6%  6%  [ 5 ]
Sessizliği ve Yerinde Tavırlarıyla 9%  9%  [ 7 ]
Cinsel Yaşama Olan Düşkünlüğü İle 13%  13%  [ 10 ]
Mantıklı Konuşması ve Yorumlarıyla 25%  25%  [ 19 ]
Gizemli ve Mistik Yaşamı ile 4%  4%  [ 3 ]
Siyah Giysileriyle 4%  4%  [ 3 ]
Toplam oy : 77

Akrep Erkeği 
Yazar Mesaj
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15715
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

___________________________________________________
Akrep Erkeği

Akrep erkeği gerçek bir erkektir; çok şey verebilen, tutkulu, teşvik edici. Ondaki en özel şey, coşkusudur. Ama bu yanı onu, zor ve anlaşılmaz bir sevgili gibi gösterebilir. Kadınların üzerinde neredeyse büyülü bir çekim gücü vardır. Onun yakınlaşma denemelerini göz ardı etmek imkânsızdır. O, yanındakileri herhangi bir biçimde kendine çeker, aşk veya dostluk fark etmez.
Eğer bir Akrep erkeğine değer vermeyi denerseniz, bir "kötü", bir de "iyi" Akrep tipi olduğunu bilin. Kötü Akrep erkeğine aşkın pozitif gücü tamamen yabancıdır. Kaba, saltanat düşkünü, kinci ve sırf kendini düşünen bir tiptir. Gücünü ve etkisini göstermek ister ve ona kapılan her kadına da bunu hissettirir. Ondan kopmak ise çok zordur.
İyi Akrep erkeği ise tam tersine gerçek aşka bütün diğer burçlar kadar inanır. Heyecan, ona enerjisini olumlu yönde kullanmayı öğretmiştir. Ama yine de beraber yaşanması kolay olmayan bir eştir. İşte veya evde her zaman başına buyruk olacaktır. Bu arada nadiren otoriterdir, -Cinsel Yaşam çok ileri yaşlara kadar onun ha yatında büyük rol oynar. Gerçek eşini bulunca, bu evlilik mutlu ve biraz da ekzantrik olacaktır (tabii ki "iyi" Akrep'ten bahsediyoruz).
Akrep Kadını

Akrep kadını bir gecelik flört değildir. Sadece şahsiyetli erkekler onun için aday olmalıdır. Şimdi bu uyarı niye? Akrep kadını biraz esrarengiz bir yaratıktır. Sadece ona yaklaşmak bile çok tecrübe gerektirir, çünkü tek bir bakışta erkeklerin içlerini okumayı bilir. Eğer henüz "çaylak"sanız, asla onun cinsel tecrübesiyle boy ölçüşmeye kalkmayın. Kendinize güvenmediğinizi hemen fark eder ve sizi kötü bir duruma düşürebilir. Ona yaklaşmanın tek yolu, tam bir açıklıktır. Eleştirinin odak noktası olmadığı sürece dürüstlük onu onurlandırır. Akrep kadını iltifatlardan hoşlanır, ama yağ çekmek onu kızdırır.
Evlenince -Cinsel Yaşam konusunda çok sabırlı olmanız gerekir. Şaşırtıcı olan şey; aile için gerçekten geleneksel fi kirlerinin olmasıdır. Sevgilisine rahat bir ev ortamı sağlamak ister ve çocuklarla ilgilenir. Fakat "rahat bir ev ve sadece huzur" kesinlikle ona göre değildir. Aşk ilişkisinde biraz sürtüşmeye ihtiyacı vardır ve ara sıra olmadık şeylerden kavga çıkarabilir; bu sadece ilişkinin sıkıcı olmaması içindir.

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


En son AkrepKral tarafından, Pts 17 Kas, 2008 22:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.Pzr 27 Şub, 2005 00:28
Profile bak WWW
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Per 24 Şub, 2005 01:59
İleti: 410
Yaş: 36
AKREP ERKEĞİ

Bu burçta doğan erkek, tutkulu, duygusal ve ne yapacağı önceden kestirilemeyen bir insandır. Kişiliğini arzuları yönetir ve bu arzuları gidermek için her türlü mücadeleyi göze alacak, her türlü engeli aşacaktır. Eğer bu erkekle ilk buluşmada cinsel ilişki yaşamayı göze alamıyorsanız, o zaman hiç vakit kaybetmeyin. -Cinsel Yaşam, bu adam için bir görevdir ve emin olun Akrep erkeği görevinde çok başarılıdır. Karşı konulmaz karizması onun biricik hazinesidir. Bir Akrep erkeğine fazla yaklaşmak, kadın için tehlikeli olabilir. Ona kendinizi kaptırmamanız konusunda sizi uyarmalıyız. İnsanın içine işleyen cinselliği, sizi bir anda avucunuza alabilir. Ne olduğunu anlamadan vücudunuza, ruhunuza ve duygularınıza sahip olabilir. Ayrıntılara büyük önem verir. İç çamaşırınız, makyajınız, elbiseniz, parfümünüzle dört dörtlük bir kadın olmalısınız. Eğer zaman, her koşulda ve her yerde mükemmel görünmeyi başaracağınıza inanıyorsanız, o sizin erkeğiniz olabilir. Kıskançlıkla bir Akrep erkeğinin vahşileşmesine neden olabilirsiniz, ve bu sizin için tehlikeli olacaktır. Kadına hükmederken, istediklerini yaptırmadaki gücüne güvenirse de, yoldan çıkmış tutkusu şiddete başvurmasına bile neden olabilir. O, tek bir kelimeyle idaresi zor bir erkektir. Dikkatli olun!

_________________
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı


Pzr 27 Mar, 2005 03:42
Profile bak
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Çar 20 Tem, 2005 04:31
İleti: 68
Yaş: 49

Konum: Ankara
Güzel tanımlama
hatta enfes
Bir akrep Erkeği olarak ekleyebileceğim tek şey:
Akrebin Tutkusu ve sabrı
O kadar çok tutkularına bağlıdırki bir akrebin özgürlüğünü
elinden almanız onun için en büyük cezadır.
Birinin egemenliği altına girmesi ona kaçış için en güzel planlar
yapmasının başlangıcıdır
sabrı ise alkışlanacak niteliktedir
hiç unutmam bir hatun vardı tam 3 sene beklemiştim
:)
sonuçta kavuştuğumuzda evli ve bir cocuk annesiydi
ve ben halaa bekardım şimdi olduğu gibi
Erkek akrep için evliliği düşünemiyorum
O hep özgür kalmalı

_________________
Resim


Per 21 Tem, 2005 17:56
Profile bak WWW
İleti 
birisi bendenmi bahsediyor :!:


Çar 05 Ekm, 2005 20:55
İleti 
vah vahhh cabiliyet..üzüldüm senin için..bence akrep erkeği özgürlüğü tam anlamıyla abartmış bir tür...bu yüzdende hiç bir zaman tam anlamıyla özgür olamaz..özellikle bir akrep kadınına denk geldiyse...


Per 06 Ekm, 2005 11:47
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Per 22 Eyl, 2005 16:43
İleti: 1168
Yaş: 34

Konum: Stockholm
İleti 
*en tehlikeli erkek burcu olduğu konusunda bi çok hatun kişi hemfikirdir. şöyleki; akrep burcu erkekleri zor beğenir ama beğendi mi onları kimse tutamaz, deliler gibi aşık olurlar, yemeden içmeden kesilir, yataklara düşerler aşk kramplarından. nası aşık olunacağını ve oldurulacağını onlardan iyi kimse bilemez. 'peki tehlikeli tarafı nerde bunun, ne güzel işte bak' diyenlere cevabım ise şöyle olacaktır: bu adamların yanında ağzınızdan çıkan her kelimeye, yapacağınız her bi harekete sonsuz dikkat ve özen göstermek zorundasınızdır. çünkü adam senin çorbayı höpürdeterek içtiğini görse, bacağında bi tanecik öksüz kalmış kıl gözüne ilişiverse, kaçar gider, yerine de sana "ben nası bi gaflete geldim de.." diye şaşkınlıkla bakan bi çift göz gönderir. tekrar iştahı yerine gelir, öğlen uykularına fln yatmaya başlar, bööle bönbön bakar kalırsın.. akrep burcu bi erkekle uzun süreli bi ilişki yaşamış dişilere hayretle bakmaktayım halen, bu ilişkiyi evliliğe kadar götürebileni varsa da kendini dipsiz bi kuyuda bilsin..

*bir akrep erkegine asıksanız uclarda yasamayı ögrenmeniz gerekiyor.. istedigi zaman cenneti istedigi zaman da cehennemi yasatabiliyor ve bunu hic zorlanmadan yapıyor..

*herkes akrep burcu olmaya pek bir heveslidir nedense. özellikle erkeklerin akrep olma hevesini akrep için hep yazılan "sekste şöyle süperdir, böyle libidosu almış başını yürümüştür, karizmada sınır tanımaz" söylemlerine bağlıyorum inceden. gene de akrep gerek sembolüyle gerek özellikleriyle sevilen bir burç olmuştur zodyak genelinde. hatta benim gönlümde birinciliğe oynar.

alinti http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=akrep+burcu

_________________
Ardimda Aglama Dönmeyecegim..
Öldunmu Kaldinmi Bilmeyecegim..
Aslinda Ögrenmek Istemeyecegim..
Ne Bir Ses Ne Haber Vermeyecegim..


Sal 03 Oca, 2006 14:36
Profile bak
Haberci
Haberci
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cum 13 May, 2005 19:19
İleti: 1332
Yaş: 39
İleti 
*herkes akrep burcu olmaya pek bir heveslidir nedense. özellikle erkeklerin akrep olma hevesini akrep için hep yazılan "sekste şöyle süperdir, böyle libidosu almış başını yürümüştür, karizmada sınır tanımaz" söylemlerine bağlıyorum inceden.

:oops:

Bu arada bu yeni smiyleler çok kullnışlı oldu. Teşekkür Kral

_________________
Biz ki üç kıtaya hakim Osmanlının torunlarıyız..
Hastuurrrr Haydeee Breee Ya Alllah...!!!!!
Resim

Microsoft Telefon: (212) 258 59 98
MSN DESTEK İÇİN 444 6787 ARAYIN


Sal 03 Oca, 2006 14:48
Profile bak WWW
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cmt 19 Kas, 2005 21:46
İleti: 2947
Yaş: 34

Konum: Mavi Dünya
İleti 
Bence iyi karakterdeki Akrep erkeği, bayanların gözdesi olacaktır. Ama o kişiyi bulmak çok zor... Akrep erkeğinin çok farklı bir havası var, bu inkar edilemez :)

_________________
Michael JACKSON
** Müzik dehası & AngelFace
** The King Of Pop, R&B, Soul (1958 - ...)
** Müzik endüstrisini kurtaran tek adamlık ekip ...


Sal 03 Oca, 2006 15:47
Profile bak
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Per 22 Eyl, 2005 16:43
İleti: 1168
Yaş: 34

Konum: Stockholm
İleti 
Benim tanidigim BIR akrep erkegi var ve onun havasimi artik suyumu farkli bilmem ama gercekten cooook farkli:) Sagi solu belli olmayan cinsinden:)

_________________
Ardimda Aglama Dönmeyecegim..
Öldunmu Kaldinmi Bilmeyecegim..
Aslinda Ögrenmek Istemeyecegim..
Ne Bir Ses Ne Haber Vermeyecegim..


Sal 03 Oca, 2006 15:59
Profile bak
Yönetim
Yönetim
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Pts 17 Ekm, 2005 13:37
İleti: 7928
Yaş: 38
İleti 
gerçekten akrep erkeği (dişisi gibi) çok farklıdır. onun büyülü havası yeter. ama akrep erkeği her kadına göre değildir. akrebin ateşine dayanıklı olması gerekir önce. :idea:

_________________
Resim
~Biz hep tek kişi olduk~

http://www.akreportalnet.com/portal/kurallar-vt2.html


Sal 03 Oca, 2006 17:18
Profile bak
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 01 Mar, 2005 07:04
İleti: 239
Yaş: 35

Konum: izmir
Yaşadığınız il: 34 İstanbul
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İleti 
benimde yakından tanıdığım bir akrep kadını var! o da çok farklı.. sağı solu ise hiç belli olmuyor. ama yinede çekiyor beni :(

_________________
Fire from the black shadows......


Çar 04 Oca, 2006 09:54
Profile bak
İleti 
bence en iyisi akrep e hiç sahip çıkmayacaksın,sakın elini atma: ))


Çar 04 Oca, 2006 11:29
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cmt 29 Ekm, 2005 16:23
İleti: 2443
Yaş: 35

Konum: Akrep Diyarı
İleti 
Benim abim akrep ve babamın da boğa olduğunu sanıyodum ama gerçek burcunun akrep olduğunu daha yeni öğrendim. İkisinin de ne zaman ne yapacağı belli olmuyo. Bi saniye iyiyken diğer saniye asabi olabiliyolar. Ben hala akrep erkeklerini tanımlamış değilim. O yüzden de fazla bişi söyleyemem. Karışık kişiler akrep erkekleri!!!... Ama hayatımda önemli derecede büyük bir yer kaplıyolar :) bunu da itiraf etmem lazım...

_________________
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...


Çar 04 Oca, 2006 15:30
Profile bak
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15715
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
İleti 
Akrebin Erkeği de Dişisi de Her ne olursa olsun çok farklı ve bir o kadar da vazgeçilmez. Bir insan güzel veya yakışıklı olabilir Ama asla Akrep gibi olamaz. Onlardaki çekim gücü ve cazibe;ben başka burçlarda görmedim öyle bir şey.

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Çar 04 Oca, 2006 19:26
Profile bak WWW
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Pzr 13 Mar, 2005 03:41
İleti: 257
Yaş: 35

Konum: Issızyer
İleti 

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

___________________________________________________
evet sevgili AkrepKral..diğer burçların karekteristik özellikleri içinde, bizde olduğu kadar cazibe yok..gerçekten benim de dikkatimi çekti bu. bazı kişiler oluyor, tuhaf bi duruş seziyorum onlarda, kesin diyorum bu akrep..çoğu da doğru çıkıyo...

_________________
Sessiz sular derinlerdedir...


Cmt 07 Oca, 2006 23:09
Profile bak
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 243 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sonraki

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Yelkovan (akrep erkeği) akrep (kadını)...

dgs

2

2712

Cmt 26 Arl, 2009 22:50

CaRLoS Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. googlede akrep erkeği: )

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1 ... 7, 8, 9 ]

POİSON

124

24090

Çar 27 Mar, 2013 12:31

MAVİ LOTUS Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. yükseleni de akrep olan kadın akrep erkegiyle karsılasırsa

yogunakrep

5

1640

Pts 21 Ekm, 2013 12:10

MAVİ LOTUS Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Annem akrep ben akrep.. Olmuyor olmuyor..

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2, 3, 4 ]

lanet sempatik

52

13183

Çar 18 Tem, 2012 15:00

MAVİ LOTUS Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. ve tanrı erkeği yarattı: )

POİSON

3

1145

Pzr 08 Oca, 2006 00:00

AkrepKral Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Kış hastalıkları erkeği vuruyor

SiPaHi

2

1669

Pzr 26 Kas, 2006 00:09

huysuz Son iletiyi göster

 


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
cron


Guvenli Arama Acik


 


| | | | | |
cron
web siteleri
Review www.akreportal.net on alexa.com

İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Akreportal.net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Akreportal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfamız aracılığı ile veya adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 (iki) Hafta içerisinde tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
phpBB3 Türkçe: phpBB Türkiye
phpBB SEO