Cevapsız iletiler | Aktif konular Sistem saati: Pzr 26 Haz, 2016 11:05Konuya cevap yaz  [ 3 ileti ] 
2014 Akrep Burcu Analizi Susan Miller 
Yazar Mesaj
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15708
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

___________________________________________________
Akrep Burcu 2014 Susan Miller Burç Analizi
2014 Akrep Burcu Yorumları
Akrep Burcunu 2014 de Neler Bekliyor

Susan Miller 2014 yılında akrep burcunu neler bekliyor?

2014 Şubat ayının 20'sinde Başak burcunun Dolunay tutulması, aşk evlerinizi harekete geçirebilir. Fakat yine de Satürn'ün sizin keyif almanızı engelleyici etkisi görülebilir. Bu durumlara karşı akıllıca yaklaşın ve önemli bir ilişkinin adımını atmaktan kaçınmayın. 5. Aşk evinizin geleneksel lideri, cömert Jüpiter'in, bütün bir yıl boyunca Oğlak burcuyla hareket etmesi, size romantizm bakımından sabit bir değişim getirecektir. Fakat Satürn heyecanınızı yatıştırabilir ve doğallığınızdan kaynaklanan bir ikileme düşmenize neden olabilir. Fakat bu bir rahatlama belirtisi de olabilir. Kararlılığınız son derece önem arz etmekte, o yüzden siz yine de geri adım atmayın.

Çünkü 4 Kasım'da Satürn Uranüs ile karşı karşıya gelecek ve bu sizin adımlarınızı kolaylaştıracak. Kariyer gezegeni Satürn'ün 11. Takım Çalışması evinizden geçmesiyle, bireysel olarak girişimlerde bulunmaktan ziyade, takım oyununa önem vermelisiniz. Doğal olarak grupla çalışma eğiliminde olmasanız da birileriyle sürekli bir iletişim içerisinde olmanız, sizin sağlam bir zeminde hareket etmenizi ve sağlıklı kararlar alarak başarıya bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Sabit Jüpiter-Satürn ikilisi, kariyer yolunda düşüncelerinizi daha kolay almanıza yardımcı olacaktır.

Özellikle 1 Ağustos 2014'de dramatik Aslan'ın Güneş yörüngesine girmesi, grup etkileşiminin önemini ortaya koymaktadır. Belli başlı kararları almada diğerlerini fikirlerine danışmayı sakın ihmal etmeyin. Para hakkında lider konumundaki Jüpiter, bu kez her nasılsa pragmatik Oğlak'la beraber hareket ettiği için biraz geri planda kalacak. İlk bakışta bu kötü haber gibi gelebilir, fakat düşüncesizce hareket etmediğiniz sürece, bu, maddi yönden rahatlayabileceğinizin de göstergesidir. Paranızı yatırım aracı olarak kullanırken tavsiyelere karşı akıllıca hareket etmeyi unutmayın. Çok cazip bir durum varsa, düşünmek gerekir ama yine de dikkatli olun.

Susan Miller

  Not
Olmuş ve Olacak, Herşeyin En Doğrusunu Ancak Allah Bilir
 

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Pzr 29 Arl, 2013 02:09
Profile bak WWW
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15708
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Akrep Burcu 2014 Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, 2014 'de de olaylar kontrolünüz dışında gelişmeye devam edecek. Yine her zaman olduğu gibi bunu da bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz ve kötü hissetmemelisiniz. Yeni olaylar için yer açma dönemi olarak adlandırılan bu süreçte, hayata ne kadar karşı koyarsanız bu işten o kadar zararlı çıkarsınız. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları hayatınızın temizlenmesi adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.

5 Ekim'de Satürn burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek. Kendiniz için sorumluluk alacak, yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz. Artık 14 yıllık devre sizin için bu geçtiğimiz aylarda kapanmaya başladı. Siz yeni gözlerinizle dünyayı yeniden keşfediyor, kendinizi, yapacaklarınızı ve yeni sorumluluklarınızı fark ediyorsunuz. Gerçekten ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu gözlemeli, başkalarından öğreneceklerinizi yabana atmamalısmız. Dünya hakkında öğrendikleriniz, deneyimlediklerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirmenin ve ileriki yıllar için hazırlanmanın tam zamanı. Özellikle de hayatınızı yeniden yapılandıracağınız bu süreçte, biraz zorlansanız bile önümüzdeki yılların oluşacak tüm koşullarını bu zaman içesinde hissediyor olacaksınız.
Bu arada 11 Hazirana kadar Jüpiter ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda size çok ama çok güzel şanslar sunacak. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir veya ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz birlikteliğinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Ortaklı işleriniz varsa veya ortak bir iş yapmayı düşünüyorsanız bu dönemi iyi değerlendirin. Yine bu süre zarfında hayatınız için önemli olacak sözleşmelere gönül rahatlığıyla imza atabilirsiniz. Başka bir ülkeye taşınma veya yer değiştirme gibi etkilerde şans sizden yana olabilir. Bu yıl içerisinde tanışacağınız insanlar hayatınızda önemli bir yere sahip olacaklar. O yüzden yeni ortamlarda ve çevrelerde tanışacağınız insanları kesinlikle pas geçmeyin. Çünkü bu insanlardan önümüzdeki dönemlerde de fayda görebilirsiniz.
11 Haziran'dan sonra Jüpiter artık sizi daha farklı bir alanda etkilemeye başlıyor. Kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelir alanlarınızda şanslarınız oluşmaya başlayacak.

Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru geliştirecek etkiler göreceksiniz. Yine elinize bu dönem miras geçebilir. Biraz zorlananız veya bu mirasla ilgili birtakım sorunlar ortaya çıksa bile sonrasında rahatlıkla halledebilirsiniz. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanmanız da mümkün. Her anlamda başkalarından yardım almaya istekli olacak, yardım etmekten de kaçınmayacaksınız. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa Merkür'ün gerilemesini göz önünde bulundurarak bu dönem yani 4 Haziran'dan bir sonraki seneye kadar gönül rahatlığıyla almanız mümkün. Sezgileriniz daha fazla artmaya başlıyor sevgili Akrepler.

Neptün'ün şubat ayında Balık burcunda hareket etmesiyle birlikte sezgileri güçlü olanlar yaratıcı alanlarda, sanatsal konularda hayal güçlerini daha fazla kullanabilecekleri bir süreç içerisine girecekler. Artık birçok konudan, hayatın birçok kesitinden ilham almanız mümkün. Yalnız beşinci ev sizin borsa, spekülasyonlu işler alanınız olduğundan, borsada yatırım yapıyorsanız bu süreç içinde çok dikkatli adımlar atmalısınız. Yine aşk hayatınızda birtakım çözülmeler, dağılmalar veya birtakım kafa karışıklıkları söz konusu olabilir.
Özellikle bu süreçte daha dikkatli ve gerçekçi bir bakış açısı kazanmaya bakın. Kadınlar açısından bu birazcık da belirsiz bir durum olabilir. Yine erkek figürleriyle, babalarıyla olan ilişkilerinde birtakım kararsızlıkları, güvensizlikleri olabilir. Bu süreç içerisinde eğer bir aşk yaşarsanız, ki aşk yaşama etkileriniz çok yüksek; bu aşkı kafanızda gereğinden fazla idealize etmeye çalışmayın. Çünkü gereğinden fazla yükleyeceğiniz anlamlarla bu süreç tamamlandıktan sonra elinize geçenler arasında çok ciddi bir fark olduğunu fark edebilirsiniz. O yüzden gerçekçi bakış açınızı asla kaybetmemeye çalışın.
Birkaç yıldır iletişim evinizde ilerleyen Plüton, bu yıl da bu alanınızda hareket etmeye devam edecek. Bu transitin etkisini 2008 yılından beri üzerinizde hissediyorsunuz. Plüton, girdiği yeri değiştirip dönüştürdüğü için iletişime dayalı konularda önemli değişimler söz konusu olmuş olabilir. Yakın çevrenizi etkileyici tavırlar, yakın çevreniz üzerinde baskı kurma veya kendi düşüncelerinizi ve yapmak istediklerinizi onlar üzerinde baskı yoluyla göstermeye çalışma gibi etkileriniz son birkaç yıldır fazlaydı. Bu sene de bu etkilere kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Yine iletişime dayalı konular; satış, reklam, pazarlama alanında kendi gücünüzü ortaya koyacağınız bir dönem içerisindesiniz. Yakın çevrenizde, akrabalarınızla veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde değiştirici ve dönüştürücü etkiler söz konusu. Yani bu süreç içerisinde sevgili Akrepler, artık beyninizi daha disiplinli, daha kontrollü ve daha etkili bir biçimde kullanmak ihtiyacı içerisindesiniz.

Hande Kazanova

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Pzr 29 Arl, 2013 02:10
Profile bak WWW
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15708
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Akrep Burcu Aşk Hayatı 2014

Bu sene Jüpiter ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızda sizlere şanslar verecek. Özellikle bekar olan Akrepler varsa yaz ortalarına kadar evlilikle ilgili önemli kararlar söz konusu olabilir. Yer değiştirme, taşınma, sevdiğiniz insanla bir arada olma, beraber yaşama gibi etkileriniz söz konusu olacak.
Evliyseniz evliliğinizden ve ilişkilerinizden çok ciddi anlamda fayda sağlayacaksınız. Bu dönem yaz aylarına kadar yeni insanlarla tanışabilir, ortaklı alanlarda yeni insanların fikirlerinin sizin için önemli olduğunu fark edebilirsiniz.

Ocak ayına giriş yaparken iş alanlarınız aktif olmasına rağmen evinizde vakit geçirmeyi seviyor olacaksınız. Ev ve aile konularında, ailenizle olan ilişkilerinizde güzel etkileşimler söz konusu olacak. Özellikle 13 Ocak ev ve aile ile ilgili konularda ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir dönem olacak. 15 Ocak'tan sonra aşk hayatınız devreye girmeye başlıyor. Aşkı hissedeceksiniz, aşkı yaşamayı seveceksiniz.

Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa çocuğunuzla vakit geçirmek sizin için çok daha önemli olacak. Aynı zamanda aktivitelerde bulunmak, sevdiğiniz insanla vakit geçirmeniz 14 Ocak sonrası devreye girmeye başlıyor. Aşk hayatınızda 20 Ocak, 22 Ocak çok etkili günler. Özellikle 23 Ocak'ta oluşan yeni ay ev ve ailenizle ilgili durumlarınızı hayata taşıyabilir; bu alandaki kararlarınızı bu tarihten sonra yapmak faydalı olacak.

3 Şubat itibarıyla Neptün Balık burcuna geçecek. Sizin aşk alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Aşk hayatınızda flört ettiğiniz bir insan varsa onun hayatıyla ilgili önemli değişimler söz konusu olabilir. Onunla yaşadığınız birtakım dağılmalar, çözülmeler, kafa karışıklıkları gibi etkiler söz konusu olabilir. Onunla ilgili dikkatli adımlar atmanızda fayda var. Ayrıca Neptün bu alanlarınızı etkileyeceğinden şu anda hayatınızda olan insanı belki gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Bu dönem sonrasında karşılaşacağınız veya yaşayacağınız bütün aşklarda bu etki göz önünde olacak.
O yüzden de gerçekçiliği elden bırakmadan ilişkinizi yaşamalı ve yeri geldiğinde ilişkinizi sorgulamaktan kaçınmamalısınız. Aynı zamanda çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan ilişkinizde de hayal kırıklıkları, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Daha içten, daha gerçekçi adımlarla çocuğunuza yaklaşmak bu adımları biraz olsun azaltacaktır. Yine de Neptün romantik bir gezegen olduğu için aşkı çok büyük oranda yaşamanız mümkün. Bu büyük etkilerden biraz korkun. Bu büyük etkilerle yaşanacak aşk, belki de sizin gözünüzü kör edebilir ve sonunda da bu süreç geçtikten sonra beklenmedik etkilerle karşılaşabilirsiniz. 19 Şubat'tan sonra artık tamamen aşk hayatınızın içinde bulacaksınız kendinizi. Aşktan konuşacaksınız, kendinizi göstereceksiniz, flörtöz tavrınız ortaya çıkacak, insanlara kendinizi göstermekten keyif alacaksınız, eğlenceli ortamlarda sizin ilginizi çeken insanlarla tanışacaksınız. Hayatınızda biri varsa romantik oluşumlar özellikle şubat ve mart ayı içinde kendisini gösteriyor olacak. Eğer bekar-sanız şubat ve mart ayı bunun için tam zamanı.

Aşk hayatınızda olumlu etkileşimler de mart ayında devam ediyor. Özellikle 5 Mart ve sonrası birkaç hafta boyunca ikili ilişkiler ve sevdiğiniz insanla çok güzel günler sizi bekliyor olacak. 14 Mart yine bir kenara not edilmesi gereken tarihlerden bir tanesi. Eğer bekarsanız ve karşı taraftan evlilik teklifi bekliyorsanız 13-14-15 Mart civarı bu teklifi alabilirsiniz. Aynı şekilde siz birine teklif edecekseniz de yine bu günler oldukça şanslı günler. 23 Mart civarı eski flörtleriniz, eski aşklarınız yeniden gündeme gelebilir. Sevdiğiniz insanla da eski aşkınızı konuşuyor olabilirsiniz; ama bu zaman zarfı içerisinde karşı tarafı anma ihtimaliniz fazla olacak. Aynı şekilde hayatınızda kimse yoksa yine eski aşklarınız kapınızı çalabilir ve karşınızda eski bir aşkın yeniden alevlendiğini görebilirsiniz,
19 Nisan sonrası artık evlilikle ilgili konular konuşulmaya başlıyor. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanda ortaya koyuyorsunuz. Bir yandan çalışmalarınız devam ederken bir yandan da hayatınızda bir insan varsa beraber, ortaklaşa kararlar alabilir ve bu kararları ortaklaşa meydana getirebilirsiniz. Özellikle böyle kararlarınız varsa, evliliğe dair söz kesme, nişan gibi etkileriniz varsa 21 Nisan'da yeni ayı bekleyin. 21 Nisan'dan sonra iki hafta içerisinde bu işlerinizi denk düşürmeye çalışın. 22 Nisan-14 Nisan ve 29 Nisan olumlu günleriniz.
Mayıs başında ve özellikle 13 Mayıs'ta hayattan keyif alacaksınız. Hayatınızda bulunan insan sizin hayatınıza çok güzel etkiler katmaya başlayacak. Kendinizi karşı tarafın gözünden görmek, onunla bütünleşmek, onunla beraber atacağınız adımları keşfetmek gibi etkileriniz görülüyor olacak. Yine 4 Mayıs, 9 Mayıs, 13 ve 14 Mayıs bu anlamda çok güzel ve keyifli günlerin yaşanacağını anlatıyor. 15 Mayıs'ta Venüs gerilemeye başlayacak. Venüs sizin evlilik ve ikili ilişkilerinizin yöneticisi olduğundan, bu dönem kırk gün boyunca, 27 Haziran'a kadar evlilikle ilgili nişan ve sözle ilgili konularda herhangi bir organizasyon yapmaya kalkışmayın; çünkü Venüs geri giderken yapılacak söz, nişan, evlilik gibi anlaşmalar bozulma etkisine sahip olacaktır. O yüzden eğer evle-necekseniz bu dönem için tarih belirlediyseniz, 27 Haziran'dan sonra gün almakta fayda var.

Ekim ayı içinde sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız ön plana geçmeye başlayacak. Özellikle iş alanlarınızın biraz yavaşlaması, kafanızı özel hayatınız ve arkadaşlıklarınızla ilgili alanlarda rahatlatmaya başlıyor olacak. Bu dönem içinde bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz insanla paylaşacağınız ortamlar içerisine girmek son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılarınızı geride bırakmanıza neden olabilir. Aynı zamanda ekim başında aşk hayatınızda yanıltıcı etkilere karşı gözlerinizi açık tutun. Özellikle ekim sonu Venüs'ün sizin kadersel alanınızdan kaynaklı olarak ilişkilerinizde birtakım geri çekilmeler söz konusu olabilir. Sevdiğinizle aranızda gerçek duygularınızdan rahatlıkla bahsetmeye çalışın. Bir parça da olsa duygularınızı gizlemeye çalışacaksınız. Bu gizlemeler sevdiğinizle aranızda duvar örmenize ve mesafe koymanıza neden olacak.

İlişkinizin bozulmaması adına yalnız kalmayı tercih ettiğiniz ve ilişkinizin kanalize olduğu bu dönem içerisinde duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşmayı unutmayın. 22 Kasım itibariyle artık bu etkiden kurtulacaksınız; çünkü sevdiğiniz insanı daha anlayacak bir duruma geleceksiniz. Gerçi bencilliğiniz de devam ediyor olacak. Tam da Satürn'den alacağınız etkilerle hayatınızı kurma dönemindesiniz. Bu kurma döneminde de sevdiğiniz insanın yanınızda olmasını ve onun sizin için bir şeyler yaptığını da görmek istiyor olabilirsiniz. Göremezseniz hemen paniğe kapılıp ilişkinizi zorlaştıracak adımlar atmamanız gerekiyor. Kasım ayındaki Güneş tutulması kendi hayatınızla ilgili kararlar alacağınız bir dönemin de göstergesi. Bu yüzden bu dönemde çok ama çok dikkatli olun. Kasım ayında özellikle Neptün'ün düzelmesiyle beraber aşk hayatınızdaki sorunlar ve geri gidişler de düzelmeye gidiyor olacak. Sevdiğinizle beraber güzel gelecek planları içerisinde, aralık ayında güzel etkileşimler içinde olacaksınız.

Hande Kazanova

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Pzr 29 Arl, 2013 02:10
Profile bak WWW
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 3 ileti ] 

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. akrep burcu günleri

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2, 3, 4 ]

akrep_kartal

48

15212

Çar 28 May, 2008 21:09

akrep_S_26 Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. akrep burcu ve korku

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2, 3 ]

intuition

32

6394

Çar 25 Mar, 2015 18:47

veteranorko Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Yükseleni akrep ay burcu boğa bir başak kadını...

Çiğ Tanesi

2

3990

Pts 18 Ekm, 2010 18:54

alone_scorpion Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. 2014 Hac kuraları çekildi (2014 Hac kura sonuçlar) Hac kura sorgulama

AkrepKral

0

896

Cmt 22 Mar, 2014 13:02

AkrepKral Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. yükseleni de akrep olan kadın akrep erkegiyle karsılasırsa

yogunakrep

5

1638

Pts 21 Ekm, 2013 12:10

MAVİ LOTUS Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Yelkovan (akrep erkeği) akrep (kadını)...

dgs

2

2704

Cmt 26 Arl, 2009 22:50

CaRLoS Son iletiyi göster

 


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  


Guvenli Arama Acik


 


| | | | | |
web siteleri
Review www.akreportal.net on alexa.com

İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Akreportal.net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Akreportal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfamız aracılığı ile veya adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 (iki) Hafta içerisinde tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
phpBB3 Türkçe: phpBB Türkiye
phpBB SEO