Cevapsız iletiler | Aktif konular Sistem saati: Per 30 Haz, 2016 06:05Konuya cevap yaz  [ 3 ileti ] 
2014 Başak Burcu Analizi Susan Miller 
Yazar Mesaj
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15715
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

___________________________________________________
Başak Burcu 2014 Susan Miller Burç Analizi
2014 Başak Burcu Yorumları
Başak Burcunu 2014 de Neler Bekliyor

Susan Miller 2014 yılında başak burcunu neler bekliyor?

Ciddi Satürn romantizmin evi oian 5. Evinizi yönettiği için, aşk ilişkilerinde normalde temkinli olabilirsiniz. Ama ufukta İyi haberler var. Neşeli Jüpiter bu yıl 5inci Evinize hareket ederek, daha çok eğlence ve aşk vaat ediyor. Duyarlı Venüs 5inci evinizi 24 Ocak- 17 Şubatta ziyaret ediyor, daha oyuncu olmanız için sizi baştan çıkarıyor ve rahatlayıp sadece kendiniz olmanız için sizi cesaretlendiriyor. 25 Ocakta çekiciliğiniz ve istekleriniz tutkulu Plüton sayesinde daha da yoğunlaşıyor.

Eğlence potansiyeliyle kutsanmış olmanıza rağmen, 2014'de sizin İçin garip sürprizler de olabilir, özellikle de ne yapacağı kestirilemeyen Uranüs 28 Mart, 21 Mayıs ve 12 Kasım'da Jüpiter ile 60 derecelik bir açı yaptığında. Aşk beklendiği gibi gelmese bite, tüm yıi boyunca yeni deneyimlere açık olun.Büyük değişikliklerin yıl sonuna doğru gerçekleşebilecek olmasına rağmen, bu yıl sürekli kariyer ilerlemesi zamanı. Sanki büyük bir değişimin kaçınılmaz olduğunu biliyorsunuz ama şu anki durumunuzun daha uzun süre devam etmesi için yolunuzu değiştiriyorsunuz. Satürn, Mart ortalarından Mayıs başına ve Ağustos sonundan Eylül ortalarına kadar daha dengeli. Kariyeriniz çok iyi gidiyor olsa bile bu zamanları mümkün olduğu kadar çok başarıyla değerlendirin. Harekete geçmek için daha sonra- Ekim sonu ve Kasım başı- gelebilecek İlave stresleri beklemeyin.

2014 yılı boyunca iyi hazırlanırsanız, hedeflerinize doğru büyük adımlar atabilirsiniz.Kaynakların evi olan 2. evinizin Yöneticisi Venüs'tür ve bu yıl hükmedici Plüton ile iki kesişmesiyle - 24 Ocak ve 12 Kasım'da - İlişkilerinizi paraya ve kişisel güce dönüştürüyor. Maddi güvence ihtiyacınız yoğunlaşmış, istediğinizi elde etmek için her zamankinden çok çalışmanıza yol açıyor. Venüs, 1 Şubat ve 1 Aralıkta zengin Jüpiter'le de iki kesişme gerçekleştiriyor. Ödüller size maaş artışı ya da hoş bir fırsatla gelebilir ama yıl boyunca yoğun gayretlerinizin bedelini alamayacaksınız.

Susan Miller

  Not
Olmuş ve Olacak, Herşeyin En Doğrusunu Ancak Allah Bilir
 

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Pzr 29 Arl, 2013 02:03
Profile bak WWW
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15715
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Başak Burcu 2014 Burç Yorumu

Alçak gönüllü, dikkatli, düşünceli ve detaycı Başaklar, ocak ayına iyi bir giriş yapacak. Güneş'ten alacağınız olumlu etkilerle kendinize olan güveninizi, kişisel alanlarınızda iyi kullanacaksınız. Haziran ortasına kadar Jüpiter'den olumlu etkiler alıyorsunuz. Yabancı ortaklı işler; medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarına kayacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Ünlü Başaklar, medyada güzel projelerde yer alabilir, uzun soluklu ve geleceğe yönelik işlere imza atabilirler, bu konuda diğer burçlara göre oldukça şanslısınız.
Yurt dışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız. Dini ve felsefi bakış açınız gelişecek. Öğrenmekten ve yeni şeyler keşfetmekten yorulmayacaksınız. Bu süreç içerisinde iyi bir öğrenci olabilir, olayları sorgulamaktan kaçınmayabilir, kurs, seminer ve kişisel gelişim odaklı dersler almaya başlayabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla paylaşım içine girmek hoşunuza gidecek.

11 Haziran'dan sonra Jüpiter, iş ve kariyer alanlarında yeni fırsatlar ve şanslar sunacak. Bu tarihten sonra ayaklarınız yere sağlam basmak arzusunda olacaksınız. Eğer abartılı ve aşırı iyimser tavırlarınızı kontrol edebilirseniz, karşınıza çıkacak güzel, oturaklı ve koşulları daha sabit şansları rahatça değerlendirebileceksiniz. Ayrıca bu yılın ilk altı ayında yaşayacağınız heyecanlı ve teğinizi ve çocuklara olan düşkünlüğünüzü arttırabilir. Eğer çocuğunuz varsa bu süreçte onlara olan düşkünlüğünüz ve baskınız artabilir. Bu da gelişme çağında bulunan çocuklarla sorunlar yaşamanıza neden olabilir.
Aşk hayatınıza gelince, aşkta güçlü duyguların esirisiniz ve bu dönem içerisinde kadersel aşklara açıksınız. Size uygun olmayan veya oyun oynamayı seven insanlara doğru çekiminiz fazla olacağından, aşk hayatınızda dikkatli adımlar atmakta fayda olacak. Var olan aşk ilişkinizde, önemli değişimler söz konusu olabilir. Bu etkiyi ağustos ayı doğumlu Başaklar daha fazla üzerlerinde hissedecek.

Hande Kazanova

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Pzr 29 Arl, 2013 02:03
Profile bak WWW
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15715
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Başak Burcu Aşk Hayatı 2014

Sevgili Başaklar, birkaç yıldan beri aşk evinizde dolaşan Plüton, bu alanlarda sizi değiştirecek ve dönüştürecek olaylar yaşamanıza neden oluyor. Aşk hayatınızda güçlü duygularla hareket ediyorsunuz. Sizi seven, sizi kollayan ve maddi anlamda size güvence sağlayacak limanlar ve aşklar aramaktasınız. Güçlü insanlardan etkilenmeniz bu dönem çok normal. Şubat başı, evlilik ve ikili ilişkiler alanlarında hareket etmeye başlayacak olan Neptün, var olan uzun süreli ilişkinizde ve evlilik hayatınızda birtakım çözülmeleri, dağılmaları ve sorunları hayatınıza taşıyabilir.
İlişkilerinizde ve ortaklıklarınızda bu dönem dikkatli adımlar atmalı, yanlış yönlendirilmelerden ve yanlış anlaşılmalardan uzak durmalısınız. Size anlatılan her şeye kolay inanacak gibi görünüyorsunuz. İlişkilerinizde açığa çıkmamış ve gizlenmiş sorunlar, bu süreçte ortaya çıkabilir. Eğer evli değilseniz, yaşadığınız ilişkiyi fazlasıyla gözünüzde büyütebilir, idealize edebilirsiniz. Aynı zamanda yakınlarınızdaki bir insanın bakımını üstlenebilir, ona yardım edebilirsiniz. Özellikle ortaklaşa iş kuracak ve yapacak olanlar, bu süreçte çok dikkatli olmalı. Hukuk ve davalar konusunda zorlanmalar oluşabilir.
Ocak ayında, aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilgili konular fazlasıyla hayatınızın merkezinde olabilir. 13 Ocak civarı, hoşlandığınız bir insan varsa onun teklifiyle karşılaşabilir veya güçlü iletişiminizle karşı tarafı istediğiniz konularda ikna edebilirsiniz. Evliyseniz, 14 Ocak sonrası sevdiğiniz insanla romantizm dolu, keyifli günler sizi bekliyor olacak. Evliliğinizde ve ilişkinizde sorunlar varsa, bu dönemi yüksek anlayışla ve fedakarlık yaparak geçirin. 15 Ocak'ta, güzel ve romantik bir tatil gündeme gelebilir. Birkaç gün sürecek bu tatil kaçamağı aşk hayatınızdaki ateşi yeniden yakabilir.
7 Şubat ve sonrası, birkaç ay aşk hayatınızda kendinize has tarzınızla hareket edebilir veya bu alandaki gelişmelerde birtakım yavaşlamalar kaydedebilirsiniz. 14 Şubat'ı romantik etkileşimlerle geçirecek burçlardan bir tanesi sizsiniz. Güzel bir teklif, ilişkinize dair öneriler, 14 Şubat haftası ayaklarınızı yerden kesebilir. 16-18 Şubat tarihleri, aşk hayatınız ve evlilik ilişkileriniz açısından olumlu günler... Özel hayatınızdaki karar ve başlangıçlarınızı, 22 Şubat sonrası vermeye özen gösterin.

Mart ayında aşk hayatınızdaki güzelliklerle hareket etmeye meyillisiniz. Ay sonuna kadar evlilik ve ilişki alanlarınız olumlu etkileşimler altında olacak.
4 Haziran'daki Ay tutulması, ev ve aile ortamınızı etkileyecek. Bu alanda ani ve beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İşinizin bu dönem çok yoğun olması, ailenize ve sevdiklerinize gereken özeni gösterememenize neden olabilir. Bunun sonucunda eviniz veya ailenizle ilgili konularda hassas kararlar alabilirsiniz. 11-12 Haziran'da, aşk hayatınızda birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. 24 Haziranda tutkularınızla hareket etmek, aşk hayatınızdaki dengeleri bozabilir; karşı taraf üzerinde baskı ve güç oluşturmaktan vazgeçmeli ve olayları biraz akışına bırakmalısınız. 25 Haziran'dan sonra aşk hayatınızda her şeyin daha rahat aktığını görebilirsiniz.

Temmuzda arkadaşlıklarınız ve sosyal çevreniz devreye girmeye başlıyor. Yaşadığınız deneyimleri sevdiklerinize aktaracağınız bir dönem. 31 Temmuz'daki dolunay sırasında, özel hayatınızda ya da evliliğinizde hassas birkaç gün geçirebilirsiniz. Çok çalıştığınız bu dönemde sevdiklerinize vakit ayıramamak bu sorunun bir parçası olabilir. 23 Ağustos'tan sonra artık enerjinizi yakın çevre alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Akrabalarınız ya da kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde bu dönem birtakım anlaşmazlıklar yaşasanız bile, koşturmalarınız ve uğraşlarınız onlar için olacak.
5 Ekim'de Akrep burcuna geçen Satürn, sorumluluklarınızı arttıracak. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki gelişmeler önemli olabilir ve siz onların hayatıyla ilgili konularda da sorumluluklar üstlenebilirsiniz.
7 Kasım'da ev ve aile evinizde gerileyen Merkür, bu alanlarda yanlış anlaşımaları ve karışıklıkları hayatınıza taşıyabilir. Evinizle ilgili önemli kararlar almaktan ve başlangıçlardan kaçının. 21 Kasım itibarıyla artık ilginizi tam anlamıyla ev ve aile alanlarına yöneltmeye başlayacaksınız.
13 Aralık ve sonrası ev alım, satım, kiralama işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Ay sonuna doğru yeniden aşk alanlarınız aktif olmaya başlıyor.

Hande Kazanova

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Pzr 29 Arl, 2013 02:04
Profile bak WWW
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 3 ileti ] 

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Yükseleni akrep ay burcu boğa bir başak kadını...

Çiğ Tanesi

2

3996

Pts 18 Ekm, 2010 18:54

alone_scorpion Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Benim ki başak..Sizin referansınız hangi burç?..

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2 ]

lotus2

23

1833

Çar 11 Eyl, 2013 14:45

MAVİ LOTUS Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. 2014 Hac kuraları çekildi (2014 Hac kura sonuçlar) Hac kura sorgulama

AkrepKral

0

903

Cmt 22 Mar, 2014 13:02

AkrepKral Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. SBS sonuçları analizi

AkrepKral

0

2147

Cum 09 Tem, 2010 23:00

AkrepKral Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Kişisel gen analizi başladı

gbk

0

1218

Sal 06 May, 2008 12:15

gbk Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. haziran aylık astro analizi

adamas

11

2598

Cmt 07 Haz, 2008 11:53

adamas Son iletiyi göster

 


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
cron


Guvenli Arama Acik


 


| | | | | |
cron
web siteleri
Review www.akreportal.net on alexa.com

İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Akreportal.net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Akreportal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfamız aracılığı ile veya adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 (iki) Hafta içerisinde tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
phpBB3 Türkçe: phpBB Türkiye
phpBB SEO