Cevapsız iletiler | Aktif konular Sistem saati: Per 30 Haz, 2016 00:39Konuya cevap yaz  [ 3 ileti ] 
2014 Yengeç Burcu Analizi Susan Miller 
Yazar Mesaj
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15715
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

___________________________________________________
Yengeç Burcu 2014 Susan Miller Burç Analizi
2014 Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu 2014 de Neler Bekliyor

Susan Miller 2014 yılında yengeç burcunu neler bekliyor?

Bu yıl, Jüpiter ve Plüton 7. ilişkiler evi üzerinde bulunduğundan,'gittikçe ciddileşen ilişkinizle ilgili kafanızda ufak sorular var. Tabii bu durum, daha ciddi iş ilişkileriniz dahil olmak üzere, birçok ilişkinizi içeriyor. Ne var ki hoşgörü gezegeni olan Neptün ile şifa gezegeni Kiron'un etkisinde bir yıl olduğu için içtenlik dönemindesiniz. Duygusal acı hatıralar, sizi, koruyucu kabuğunuz içinde güvende kalmaya itebilir. Esas olgunluk korkularınızın üzerine giderek, inatlarınızdan vazgeçerek ve başka insanların size yaklaşmasına izin verip eski yaralarınızı iyileştirerek gerçekleşecektir.

Eğer uzun vadeli hedefler peşinde olmaya gönüllüyseniz, İyimser Jüpiter ve gerçekçi Satürn bu yıl sağlam kazançlar vaat ediyor. "Kısa yoldan zengin olma" şiarlarından ya da kestirme yollardan beklentiniz oimasın. 10. kariyer evinizin yönlendiricisi, kontrofcü Mars Eylül ayının sonlarından bu yana Yengeç burcunda olduğundan yeni projelere başlayarak mesleki başarı ya da topluluk içinde tanınma yolunda heyecanınızı kamçılıyorsunuz. Mars'ın etkisi Ocak ve Şubat aylarında azalacağından, planlarınızda, yeni işlere kalkışmadan önce eski işlerinizi bitirmeniz yönünde zorlayan bir yavaşlama yaşanacak.

Mart'ın 4'ünde Mars'ın tekrar Yengeç burcuna girmesi ile Önce olduğu gibi projelerinizde tekrar bir hareketlenme işaretleri görülecek. Mars'ın etkisi, geçtiğimiz yazın başlarından 2014'ün baharına kadar zirve yapana dek özel konularınızla biraz daha çok ilgili olabilirsiniz.Güneş, burcunuzun 2. Para ve Maddi Kaynaklar evinde. Güneş tutulması, maddi durumunuzda beklenmedik olaylar yaşamanıza neden olabilir.

Merkür ve Neptün'ü de içerdiğinden, aylar öncesinden dikkatli davranmazsanız, maddi zarara uğrayacağınız durumlarla karşılaşmanız çok muhtemel. 1 Ağustos'ta, duygulan kamçılayan Aslan burcuna denk gelen güneş tutulması 2. eviniz üzerinde yer alıyor ve talihinizin değişeceğine işaret ediyor. Alışkanlıklarınızdan çok memnun olmanız kötü bir sürprizle karşılaşmanıza neden olabilir.

Susan Miller

  Not
Olmuş ve Olacak, Herşeyin En Doğrusunu Ancak Allah Bilir
 

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Pzr 29 Arl, 2013 01:58
Profile bak WWW
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15715
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yengeç Burcu 2014 Burç Yorumu

Evine, ailesine düşkün, duygusal ihtiyaçları fazladır Yengeç burçlarının. Yönetici gezegeniniz Ay olduğu için siz Ay'ın her gün gerçekleşen açılarından duygusal anlamda fazla etkileniyorsunuz. Modunuz çabuk değişiyor ve bu da duygusal hayatınızda zaman zaman travmalar yaşatıyor. Yükselen Yengeçler, ayın dolunay olduğu zamanlarda enerji yoğunluklarınız, endişeleriniz ve korkularınız öne çıkabilir. Sevdiğiniz insanla tartışmalar ve sorunlar yaşamak istemiyorsanız, ayın hareketlerine diğer burçlardan daha çok önem verin ve tepkilerinizi, alışkanlıklarınızı, dürtülerinizi bu dönemlerde gözden geçirmeyi unutmayın lütfen...

Haziran sonu ve temmuz başı doğumlu Yengeçler, Plüton'dan aldıkları ters açının etkisiyle, istedikleri gücü kendi üzerlerine çekmekte zorlanabilirler. Hayatınızdaki değişmesi gerekenleri gözden geçirmeli, özellikle özel hayatınızda güç çekişmelerinden kaçınmalısınız. Her şeyi karşı tarafın eline bırakmış gözüküyorsunuz.
Jüpiter, 11 Haziran'a kadar size sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanınızda şanslar sunmaya başlayacak. Sosyal çevrenizden faydalanacak, yeni insanlarla tanışacak, yeni kuracağınız arkadaşlık ve çevreden en güzel şekilde fayda sağlayacaksınız. İşten elde edeceğiniz gelirlerinizde artış görülecek, geleceğinize harika yatırımlar yapacaksınız. Bu dönem yaptığınız işlerin sonuçlarını görme ve meyvelerini toplama zamanı olduğundan, tatmin ve memnuniyet bu süreç içerisinde kendini gösterecek, hayatınıza karşı şükran duygularınızı besleyecek. Artık geleceğinize dair şüpheleriniz kalmayacak çünkü resmin bütününü rahatlıkla görebileceksiniz.
11 Haziran'dan sonra ise, neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi Jüpiter kadersel alanınızda dolaşmaya başlayacak ve sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak; beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. .. Bunu bir hazırlık süreci olarak görün sevgili Yengeçler... Zira 2014 sizin yılınız olacak...

Bu sene de geçen sene mart ayında hissettiğiniz etkiler devreye girmeye başlıyor. Özellikle haziran sonu doğumlu Yengeçler, kariyer ve iş alanlarında önemli değişimlere maruz kalabilirler, çünkü Uranüs değişimleri ve reformları yapmaları için onları kışkırtacak. Böyle bir dönemde üzerinizde oluşan bu enerjiyi olumlu kullanmalı, davranışlarınızla sizi tanıyan insanları şaşkınlığa uğratacak hareketlerden kaçınmalısınız. Hiçbir şey planladığınız gibi gitmeyebilir. Ne kadar esnek olursanız bu dönemi o kadar rahat atlatırsınız.
Geçen sene olduğu gibi bu yıl da ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluk ve testleriniz devam ediyor. Tamamıyla kendi hayatınıza fokuslanmalı, çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz. Hayatınızı yeniden yapılandırmak, endişe ve kuruntulardan kurtulmak ve sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı. Aile yaşantınız sorumluluk verici, sıkıcı ve bunaltan etkilere sahip olabilir, hiç olmadığı kadar bu konularda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Evinizle ilgili tamirat, tadilat, ödemeler gündeme gelebilir veya ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz. Yine de evlilik düşüncesi içinde olanlar biraz zorlanarak da olsa kendi ailelerini ve yuvalarını kurabilirler.

5 Ekim sonrası artık Satürn sizin aşk, çocuk ve eğlence alanlarınızda gezinmeye başlayacak. Bu dönem sonrası 2.5 yıl boyunca aşk hayatınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Yaratıcılığınız ve kendinizi ifadede biraz sorunlar oluşabilir. Çocuk yapma süreci içerisindeyseniz, Satürn bu alanlarınızda size sorunlar çıkartabilir. Çocuklarınız varsa onların hayatıyla ilgili önemli kararlar ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Bu süreç içerisinde aşkı artık daha ciddi algılayacaksınız. Kendinizden yaşlı veya daha genç insanlarla aşkı deneyimleyebilirsiniz.
Neptün şubat başında yine haziran doğumlu Yengeçler üzerine olumlu etkilerini göndermeye başlayacak. Yaratıcılığınız ve sezgiselliğiniz artabilir. Dış dünyaya bakış açınızda çözülmeler, dağınıklıklar oluşabilir. Yabancı ortaklı işler, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda birtakım sorunlar oluşabilir. Yüksek eğitim alan bir insansanız bir anda her şey anlamsız gelebilir ve aldığınız eğitime ihtiyacınız yokmuş gibi davranabilirsiniz. Ya da tam tersi bir şekilde bazı düşünceleri kafanızda idealize edebilirsiniz.

Hande Kazanova

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Pzr 29 Arl, 2013 01:59
Profile bak WWW
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Sal 22 Şub, 2005 11:33
İleti: 15715
Yaş: 39

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yengeç Burcu Aşk Hayatı 2014

Bu yıl da, ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluk ve testleriniz devam ediyor. Yaz başına kadar bekar Yengeçler, sosyal çevrelerinde ve arkadaş ortamlarında bekledikleri aşkı bulabilirler. Daha fazla göz önünde olacağınız bu altı aylık süreçte, size uygun olabilecek alternatif aşklar karşınıza çıkabilir. 2009 'dan beri ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda belirgin bir takım değişim ve dönüşümlerle karşılaşıyorsunuz. Bu ikili ilişkilerinizdeki değişimler sizin özel yaşantınızı da etkilemekte. Özel hayatınızdaysa, iki tarafın birbirinden gizlediği gizli tansiyonlar bu süreçte açığa çıkabilir. İş ilişkilerinizde de önemli değişimler ve oluşumlar yaşayabilirsiniz. Uzun vadeli ilişki yaşamak isteyenler ve evlenme arzusu içinde olanlar için uygun bir dönem olmayabilir. Böyle bir durumla karşılaşılırsa, ilişkinin rahat bir şekle bürünmesini ve oturmasını beklemek yorucu olabilir.
Sizi kökten değiştirecek bir insan bekliyor olabilirsiniz ama önce ne istediğinizi iyi bilmeniz gerekiyor. Bu dönem karşılaşacağınız insanlar, aynada size kendinizi yansıtıyor olacaklar, bu yüzden önce psikolojik olarak siz kendi değerinizin ve değişimlerinizin farkına varmalısınız. Evli olanlar daha yoğun bir etkiyle karşılaşabilirler. Yoğunluğu ve ortaklığı seven bir insansanız, bu süreçte sorun yaşamazsınız.

Ocak ayı özel hayatınızın, ilişkilerinizin ve evliliğinizin yoğunluğuyla başlayabilir. Bu ay sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar almak ve uygulamak durumunda kalabilirsiniz. Planlarınız hep sevdiğiniz insan çevresinde oluşabilir. Kendinizi karşı tarafın gözünden görmek ve onun fikirlerini almak sizin için önemli olacak. 13-15 Ocak olumlu tarihleriniz.
Şubat ayında özel hayatınızda tutkularınızla hareket ediyor olacaksınız. 18 Şubat, kısa dönemli bir seyahat, sevdiğiniz insanla uzun zamandır hayalini kurduğunuz tatil fırsatını karşınıza getirebilir.
4 Temmuz itibarıyla artık enerjinizi ailenize ve yuvanıza yönlendirebileceksiniz. Evinizin güvenliği ve ihtiyaçları daha fazla önem kazanmaya başlıyor. 17 Temmuz civarı özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde birtakım zorlanmalar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Yine 19 Temmuz'da iş hayatınızdaki değişimlerin aile yaşantınıza olumsuz yansıması söz konusu olabilir. Bu dönem kendinizi aile yaşantınızda yalnız hissedebilirsiniz. Aile yaşantınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Sevdiklerinizle aranıza mesafe koymamaya çalışın ve bir sorununuz varsa onu görmezden gelmek yerine sizi rahatsız eden noktaları karşı tarafla konuşmayı deneyin.
7 Ağustos sonrası aile hayatınızda ilişkileriniz konusunda artık rahatlamaya başlayacaksınız. 15 Ağustos, özel hayatınızda sevdiğiniz insandan baskı görebileceğiniz ve bu baskıya tepki vereceğiniz bir gün olabilir. Sizin bu dönem kendinize düşkün olmanız, karşı tarafın kıskançlık yapmasına ve sizi daha çok sahiplenmesine neden olabilir. 23 Ağustos ve sonrası artık aşk hayatınızda enerjinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz.

Eylül ayında yakın çevreniz, akrabalarınız veya kardeşlerinizin hayatına dayalı konular daha fazla gündeminize yerleşebilir. İletişim halinde olacağınız yakın çevrenizle eğlenceli ortam ve faaliyetlerde bulunabilirsiniz. 3 Eylül ilişkinizde aşkı alevlendireceğiniz ve sevdiğiniz insanla barış yapacağınız tarihlerden bir tanesi olabilir. 18 Eylül sonrası aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar ve geri çekilmeler geride kalmaya başlıyor. Artık kendinizi aşkla ilgili konularda çekingen hissetmeyeceksiniz. Çocuklarınızın hayatına dair yaşadığınız zorlanmalar varsa geride kalmaya başlıyor.
5 Ekim'de hem Merkür'ün, hem Satürn'ün aşk evinize geçmesi, bu dönem sonrası aşk hayatınızı artık ciddiye alacağınızın ve bu konularda önemli sorumlulukların gündeme geleceğinin göstergesi olabilir. Bu tarihe yakın günlerde tanışacağınız bir insanla ciddi ve istikrarlı, biraz da sorumluluk üstleneceğiniz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çocuğunuzla veya çocuklarınızın hayatıyla ilgili konularda önemli sorumluluklar üstlenmeye hazır olacaksınız. Evinizle veya ailenizle ilgili almanız gereken kararlarınızı 15 Ekim sonrası yapabilirsiniz. 16-17 Ekim şanslı tarihleriniz. 23 Ekim'den sonra aşk iyice hayatınızın merkezine oturabilir. Bu alanlarda kendinizi sorumlu hissedeceksiniz. 28 Ekim ve üç hafta boyunca evinizi güzelleştirmek, boya, badana, tadilat işlerine girmek isteyebilirsiniz. Yine bu süreçte evinizde misafir ağırlamak, partiler ve davetler vermek arzusunda olabilirsiniz.
14 Kasım'da oluşan güneş tutulması aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili konularda, eğlence hayatında hızlı ve beklenmedik etkileri ortaya çıkarabilir. Çocuğunuzun olacağı haberini alabilir veya aşk hayatınızda önemli konuların gündeme geldiğine şahit olabilirsiniz.

Hande Kazanova

_________________
Bir Sıkıntın Olduğu Zaman Rabbine Dönüp “Benim Büyük Bir Sıkıntım Var” Deme. Sıkıntına Dönüp “Benim Büyük Bir Rabbim Var” De..!“Yalnızlık güzeldir yalnız olmanın hakkı verilirse; hakikat mertebesinde yalnızlık kalbin Allah’tan başkasıyla dost olmamasıdır.”
(Dr. H. M.)


Pzr 29 Arl, 2013 02:00
Profile bak WWW
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 3 ileti ] 

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Çilek değil yengeç

alone_scorpion

4

1644

Cmt 27 Mar, 2010 17:47

koyuakrep05 Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. 2014 Hac kuraları çekildi (2014 Hac kura sonuçlar) Hac kura sorgulama

AkrepKral

0

903

Cmt 22 Mar, 2014 13:02

AkrepKral Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. SBS sonuçları analizi

AkrepKral

0

2147

Cum 09 Tem, 2010 23:00

AkrepKral Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Kişisel gen analizi başladı

gbk

0

1218

Sal 06 May, 2008 12:15

gbk Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. haziran aylık astro analizi

adamas

11

2598

Cmt 07 Haz, 2008 11:53

adamas Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Renklere göre Erkek analizi....

damla584

8

517

Sal 13 Oca, 2009 12:54

Asrın_Yakışıklısı Son iletiyi göster

 


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
cron


Guvenli Arama Acik


 


| | | | | |
cron
web siteleri
Review www.akreportal.net on alexa.com

İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Akreportal.net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Akreportal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfamız aracılığı ile veya adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 (iki) Hafta içerisinde tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
phpBB3 Türkçe: phpBB Türkiye
phpBB SEO