Cevapsız iletiler | Aktif konular Sistem saati: Çar 23 Tem, 2014 19:00

Konuya cevap yaz  [ 14 ileti ] 
Başak Burcu Evlilik Hayatı 
Yazar Mesaj
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

[left]http://akreportalnet.com/portal/img/Burclar-Evlilik/basak.jpg[/left]Başaklar evlenerek belli bir düzenin olmasını isterler. Maddiyat onlar için çok önemlidir. Evlenmeden önce faturalarıı ödeyebileceğinden emin olmak ister. Evini rahatça döndürebilecek kadar parası olmalıdır.

Hem kadını hem de erkeği, birbirlerini eleştirmeye, dırdır etmeye eğilimli insanlardır. Bu, partnerinin güvenini kırmak açısından negatif bir etkidir. Başak erkeği, bir problem olduğu zaman işleri oluna koymak için elinden geleni yapar. Ancak bu sorunlar üzerinde bir uzlaşmaya varılamadığı takdirde kısa bir ara vermek etkili olacaktır.

Bir baba ve eş olarak üstlerine düşen görevi hakkıyla yerine getirirler. Aynı zamanda ev işlerini paylaşacak kadar düşüncelidirler. Başak kadını, bir şirketi yönetirken aynı zamanda bir aile kurabilecek kadar yeteneklidir. Düzenli, organizasyon yeteneği kuvvetli kişilerdir. Eşlerini desteklemekten mutluluk duyarlar.

Twitter: http://twitter.com/AkrepPortal

Per 27 May, 2010 18:15
Profile bak WWW
Kültür-Sanat
Kültür-Sanat
Kullanıcı avatarı

başağın somurtkanlığını ancak su burcu götürür ne de olsasu toprağı cıvıklaştırır :x

Cmt 29 May, 2010 13:59
Profile bak
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Twitter: http://twitter.com/AkrepPortal

Cmt 29 May, 2010 19:32
Profile bak WWW
Şiir Kaptanı
Şiir Kaptanı
Kullanıcı avatarı

yükselen basak olmama ragmen vir virci degilimdir.
sanirim ay burcum terazi oldugu icin bu uysallik..

Pts 31 May, 2010 22:06
Profile bak
Yahu bu başak varya anlatılmaz sadece yaşanır tabi yaşabilirsen bu kadar zor ve cıvık burç insanına hiç rast gelmemiştim : )

Çar 23 Haz, 2010 13:08
Kültür-Sanat
Kültür-Sanat
Kullanıcı avatarı

başaklar ciddidir ve çokiyi bir eştir yeterki sende iyi ol biraz tutumlu ol biraz düzenli ol biyere gideceksen iki gün önceden söyle : ) herkesin kusurları vardır bizim yok mu

Çar 23 Haz, 2010 15:22
Profile bak
Elbette vardır ama başak farklı hemde çoooooooook farklı numunelik tek kelimeyle : ) Dedikya anlatılmaz yaşanır yaşabilirsen tabi : ))

Çar 23 Haz, 2010 16:01
Kullanıcı avatarı

başaklar ciddidir ve çokiyi bir eştir yeterki sende iyi ol biraz tutumlu ol biraz düzenli ol biyere gideceksen iki gün önceden söyle : ) herkesin kusurları vardır bizim yok mu

Delice bir planlama tutkusu var başaklarda..sevmiyorum ama net olmayan şeyler beni huzursuz eder.HAftasonu birşeyler yapacaksam haftanın başından belli olmalıAni ve planlamadan yapılan herhangi bir organizasyon bana göre değil. 8)

Cum 14 Oca, 2011 21:10
Profile bak
*Yılan*
*Yılan*
Kullanıcı avatarı

başak burcuyla evlenmek herkese nasip olmaz diyelim.

Cum 14 Oca, 2011 22:18
Profile bak
Kültür-Sanat
Kültür-Sanat
Kullanıcı avatarı

başak burcu erkeği ile evlenmek çok güzeldir. eğer değişken bir karekteriniz varsa biraz durlmanız gerekiyorsa sabır bekliyosanız daha ideal bir eş bulamazsınız. fedakar düzenli kuralları olan merhametli sert görünüşünün ardında sevilmeyi çok seven yumuşacık bir adamdır başak erkeği. çok iyi dosttur iyi bir yardımcı harika bir baba

Cum 14 Oca, 2011 22:37
Profile bak
Kültür-Sanat
Kültür-Sanat

başak burcu erkeği ile evlenmek çok güzeldir. eğer değişken bir karekteriniz varsa biraz durlmanız gerekiyorsa sabır bekliyosanız daha ideal bir eş bulamazsınız. fedakar düzenli kuralları olan merhametli sert görünüşünün ardında sevilmeyi çok seven yumuşacık bir adamdır başak erkeği. çok iyi dosttur iyi bir yardımcı harika bir baba

esınız basak sanırım : )

Cum 14 Oca, 2011 23:16
Profile bak
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Bir başak tanıdım oda yeterli.. ((: patronum.. arabayı çizgi üzerine park etmeden yukarı çıkamıyordum onun yüzünden..sürücü adayı levhası arabanın tepesine konulurken tam ortaya koymalıydım çünkü telefonla beni arayıp düzeltmemi istiyordu.. daha sayayımmii..? ((:

Pts 16 May, 2011 21:40
Profile bak
*AkrepKral*
*AkrepKral*
Kullanıcı avatarı

Yaşadığınız il: 42 Konya
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Kadın
Lanet sempatiğe katılmamak elde değil..en basitinden lotus başağa iyi birörnek..sayısız takıntıları vardır evet başakların..bu mükemmeliyetçi tutumundan kaynaklanıyor sanırım..ama kimin umurunda bu takıntılar..Başak dedimmi ilk akla belki takıntılar gelir ama ikinci olan temiz kalpleridir..hemen her zaman insanların iyiliğini isteyen son derece insancıl bir burçdur..daha ne olsun..hem başak olmayıpta başaktan milyon kez takıntılı o kadar çok tip varki..ohoooo..

kisisel-gelisim-genel/kucuk-sihirli-oyunum-t37017.html
sinir-otesi/tanri-ya-mektup-gercek-olay-t37984.html

Resim

Sal 17 May, 2011 18:16
Profile bak WWW
*AkrepKral*
*AkrepKral*
Kullanıcı avatarı

Yaşadığınız il: 42 Konya
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Kadın
Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

Bu yıl eşimin yükselenenin(çin Astrolojisinde)başak olduğunu öğrendim..buna en çok sevindim..bir o kadar da üzüldüm..şuan daha iyi anlıyorum neden o kadar zor bir insan olduğunu..ve beni nitye seçtiğini.))..bu seçim meselesini biraz açmak istiyorum.))..

Nerden başlasam..çok yakışıklı bir meslektaşımdan başlayayım..yok samimiyetim olan biri değil..başak burcu(nerden mi biliyorum..doğum senesinden..yani çin astrosunda başak-1977 doğumlu)..seçtiği hanım güzel sayılmaz..böylesine yakışıklı birinin böyle bir seçim yapması beni şaşırtıyor lakin nedenini de biliyorum..başaklar kendisine tam anlamıyla bir eş(hanım) seçer bir çerez(metr*s tipli kadın)değil..Yani mesleştaşımın eşi tam bir hanımefendi..ben çok beğenir ve taktir ederim..hem hanımefendi hem de iyi yürekli bir insan..yani tam başağın seçeceği kadın tipi..kesinlikle böyle hanımlar seçerler..bu hiç şaşmaz..hiç..benim durumumda da böyle diyebiliriz(ama bende şaşan birşeyler var sanki.))..yani bazı açılardan biraz tartışılır bir durum benimkisi.))..mesela hanımefendilik açısından düşünürsek ki eşim biliyorum beni bu yüzden seçti..çünkü yolda sokakta ciddi ve aklı başında davranırım hep..yada çok samimi olduklarım dışında genel tavrım budur..hiç şaşmaz..bende biraz tartışılır dedim şöyleki:Espirili hallerim var..ve inatçı ve aksi ve hırçın..yüksek ses konuşmalarım ve bazen kahkahalarım..yani hanımefendiliğe oldukça ters tavırlar..neyse dediğim gibi benim karakter yapım tam bir paradokstur..zıtlıklarla doludur..

özetle başaklar kesinlikle aklı başında insanlar seçerler..

not:yeri gelmişken onu neden bu kadar kızdırabildiğimi şuan daha iyi anlıyorum..bir ton azar işitiyorum hemen hergün..ama dün sabrımı çok taşırdı..ona dedimki:ben de en az senin kadar nerede nasıl davranılır biliyorum..sen bazen durumları yalnış değerlendiriyorsun..haksızlık ediyorsun..sustu..biraz hak verdi sanki..ama tam olarak değil..yani daha konuşmam gerekenler var..daha beni tanımıyor sanki..neyse yakında tanıyacaktır..çünkü tüm gün beraberiz artık..eskiden sadece birkaç saat beraberdik bazı nedenlerden ötürü..bundan az tanıyor sanırım..yani tanıdıkça susacaktır.)).çünkü hakikaten iyi bilirim toplumda nasıl davranacağımı..iyi ayarlarım..ve hemen herkesin saygısını kazanırım..bazen tuhaflaşıyorum ama bunu sadece O farkediyor.)))..diğer insanlar hiç farketmiyor.))..

kisisel-gelisim-genel/kucuk-sihirli-oyunum-t37017.html
sinir-otesi/tanri-ya-mektup-gercek-olay-t37984.html

Resim

Çar 18 May, 2011 10:04
Profile bak WWW
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 14 ileti ] 

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Yükseleni akrep ay burcu boğa bir başak kadını...

Çiğ Tanesi

2

2446

Pts 18 Ekm, 2010 18:54

alone_scorpion Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Benim ki başak..Sizin referansınız hangi burç?..

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2 ]

lotus2

23

1021

Çar 11 Eyl, 2013 14:45

MAVİ LOTUS Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. hayatı güzelleştirin

gece_akrebi

0

875

Çar 20 Eyl, 2006 01:55

gece_akrebi Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. burcu ne?

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2 ]

gece_akrebi

16

1453

Pzr 19 Kas, 2006 14:03

Moonlight90 Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. aslan burcu

gnc_scrp

0

1126

Sal 12 Arl, 2006 13:43

gnc_scrp Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. hayatı planlayanlardanmıyız?

gece_akrebi

11

1927

Sal 17 Kas, 2009 00:00

Fire Angel Son iletiyi göster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

Guvenli Arama Acik

| | | | | |
web siteleri
Review www.akreportal.net on alexa.com

İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Akreportal.net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Akreportal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfamız aracılığı ile veya adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 (iki) Hafta içerisinde tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list