Cevapsız iletiler | Aktif konular Sistem saati: Cmt 01 Kas, 2014 02:31

Konuya cevap yaz  [ 83 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Cin Nasıl Çağrılır, Cin Çağırma, Okunacak dualar, Cin çağırma teknikleri 
Yazar Mesaj
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

ilk öncelikle herkeze selamlar her insanın merak ettigi cinler ve çagırmak isteyenler benim söyleyecegim yöntemi kullansınlar ama baştaken söyliyeyim çok tehlikeli bi işdir dikkat etmeniz lazım ha bu arada bu söyleyecegim yöntemle cin mutlaka gelecektir kesin %100 buna inanın ve öyle fincandan çagırma felan degil kendi gözlerinizle cinleri görebilirsiniz ama söyledigim gibi çok tehlikelidir dikkat etmenizi öneririm yoksa cin size musallat olur yakanızı bırakmaz ve şunuda söyliyeyim mesüliyet kabul etmem

ilk öncelikle taze bir gusul abdesi almanız gerekiyor ve sonra iki rekat namaz kılacaksınız ve sonra önünüze bi tas alacaksınız ve tasın içi su olmalı ve o tasa KENZÜL ARŞ duasını okuyacaksınız ama okumaya başladıktan sonra arada bi okumayı durdurup tasın içindeki suya bakacaksınız ve tekrar okumaya devam edeceksiniz ve böyle yaptıktan sonra dua bittikten sonra 100 defa SELAVATİ MÜNCİYE süresünide aynı şekilde okuyacaksınız ve okuma bittikten sonra suya dikkatlice bakacaksınız ve cin suyun içinden çıkacaktır cin sudan çıktıktan sonra cine müslanmısın veya hrıstiyanmısın diye sorulmalıdır çünki gelen cin müslümanda olabilir kafirde ona dikkat etmeniz lazım haaaa bu arada ben unuttum söylemeyi tüm duaları okuduktan sonra suya bakmadan önce elinize kibrit alın ve öyle suya bakın çünki sudan cin çıktıgı zaman size dogru yürür yani üstünüze yürür sizde elinizdeki kibriti göstererek bana yaklaşırsan bana zarar verirsen seni bu kibritle yakarım diye tehdit edin evet sonra cine istedigini sor sana yanıtlar ama sinirlilerdir sizi tersliye bilirler ve siz ona karşı nazik davranmanız gerekiyor yoksa herşeye rahmen size zarar verir sonra sorularınızı sorduktan sonrada ayetel kürsi felan okumayın göndermek için eger öyle yapasanız cin gitmez sadece gözünüze perde iner ama cin hala karşınızdadır ve artık siz göremezsiniz ve size musallat olur cini göndermek için yine onu tehtit ederek gönderin nereden geldiysen oraya git deyin yoksa seni yakarım deyin ve cin gider ve sizde o tasın içindeki suyu bi topraga tökün ama dikkatli olun o su üstünüze deymesin felaket olur yoksa sizin için herşey bittikten sonra cinde gittikten sonra kuran okuyun ve dualar okuyun çünki cin size etki eder sizde o etkiden kurtulmanız gerekmektedir ve onun için allaha sıgının ve o cini bi daha asla çagırmayın size söyledigin bu yöntem sadece bi defa denene bilen birşeydir ikinci defa denerseniz eger cin taifesi gelir ve o zaman paçayı kaptırırsınız ve asla kurtulamassınız ayak bagı olurlar size onun için aman dikkat edin
DİKKAT:mutlaka ama mutlakada cine ismini sorun
ama beni dinlerseniz hiç denemeyin çünki gerçekten çok tehlikeli bir iş bazı insanlara kolay geliyor ama asla öyle degil gerçekten çok ama çok zor bi iş denememenizi tavsiye ederim

Yazar: defne_.....@mynet.com

Twitter: http://twitter.com/AkrepPortal

En son AkrepKral tarafından, Cum 22 Ekm, 2010 22:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 değişiklik yapıldı.

Cmt 31 Arl, 2005 23:54
Profile bak WWW
çağırmış kadar oldum.ben almıyayım: ))ama çağarıcak olursanız bunu evinizde denemeyin sakın.

Pzr 01 Oca, 2006 18:40
Haberci
Haberci
Kullanıcı avatarı

Heheeee her eve lazım. Cin. işin şakası çok tehlikeli.

Microsoft Telefon: (212) 258 59 98
MSN DESTEK İÇİN 444 6787 ARAYIN

Pzr 01 Oca, 2006 19:04
Profile bak WWW
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Çok istediğim ama bir türlü cesaret edemediğim ve kesinlikle de yapmayacağım bi iş ruh çağırma. Zavallı cinler eğlenmek için bizim çağırmamızı bekliyolar. Ama ben almim...

Gönüller yapmaya geldim...

Pts 02 Oca, 2006 18:51
Profile bak
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Ne Bir Ses Ne Haber Vermeyecegim..

Pts 02 Oca, 2006 18:53
Profile bak
Kullanıcı avatarı

Pts 02 Oca, 2006 18:57
Profile bak
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Takan Ben miyim acaba yoksa Sen mi? Sen kafa Kelle Paça izlerken ben ilgisi olanlara, en azından bilmek isteyenlere bilgiyi sunuyorum. Sen evde yalnız kaldığında Cinlerden korkuyosun diye Eklemeyelim mi Yani :D

Pts 02 Oca, 2006 20:39
Profile bak WWW
Yönetim
Yönetim
Kullanıcı avatarı

ACABA BU YÖNTEMLERLE CİN GERÇEKTEN GELİR Mİ? GELSEDE İNSANA FİZİKSEL ZARAR VEREBİLİR Mİ? ÇÜNKÜ TAM EMİN OLMADIĞIM İÇİN SORUYORUM. İÇİNİZDE CİNLERİ GÖREN VARMI?
EĞER BU YAZILANLAR DOĞRUYSA ÇOK KORKUNÇ.

http://www.akreportalnet.com/portal/kurallar-vt2.html

Pts 02 Oca, 2006 22:15
Profile bak
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Üniversite yıllarımda çok uğraşmıştım. Zaman zaman benimle konuşurlardı. Bazılarını silikte olsa görmüştüm. Ama gerçek görüntüler ile değil tabi ki. Ama insanın yanına geldiklerinde insanda garip bir ürperti oluyor. Küçüklüğümde de benimle az uğraşmamışlardı. :D

Bir Cin'in insanlara direk müdahalede bulunması hele bir de fiziksel anlamda Boyut kapılarının açılmasına neden olan bir şeyler yoksa imkansızdır. Eğer öyle olmasaydı Halimiz ne olurdu siz düşünün artık orasını. Özellikle bu konularda tam anlamıyla bilgi sahibi olmadan kesinlikle bu tür işlere girişilmemesi gerekir.

Liseye giderken arkadaşlarla bizim evde toplanıp dua ile Cin çağırmaya çalışmıştık Ama yüksek kahkaha krizlerinden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldık. Orda bulunan arkadaşlardan biri bir kaç hafta sonra yanıma gelip içinde birinin kendisi ile konuştuğunu söyledi başlangıç inanmadım tabi ama zamanla yaptıkları ve yaşadıklarını görünce malesef inanmak zorunda kaldım. O Cin çağırma denememiz sırasında Afire (yanlış hatırlamadıysam adı buydu) Arkadaşa yoldaş olmuş. Arada bir kriz geçiriyordu. HAyli macaramız oldu bu konuda. O arkadaş ucuz atlattı belki ama Onların oyuncağı olan hatta hayatını kaybeden çok kişiler duydum ve tanıdım. Başlangıçta güzel ve eğlenceli bir oyun gibi geliyor ama sonrası tehlikeli. Kesinlikle

Pts 02 Oca, 2006 22:48
Profile bak WWW
Yönetim
Yönetim
Kullanıcı avatarı

dişi cinlerle evlilik yapanları duydum, dişi cin bir erkek insana kafayı takınca başka kızlarla ilgilenmesine mani oluyormuş... böyle şeyler çok söyleniyorda. insanların cin maceraları hiç bitmez.

http://www.akreportalnet.com/portal/kurallar-vt2.html

Pts 02 Oca, 2006 22:56
Profile bak
ufak tefek insanı gördüğü zaman,deli gibi sağa sola koşturan varlıklar.insan oğlundan çok korkarlar.tabi olgunlaşmış ve kötü olan cinlere dikkat,onlarki ayetel kürsü bile zor zabdeder.

Çar 04 Oca, 2006 11:35
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar ne meraklısınız böyle konulara,, bence hiç uğraşmayın heycanı başka şeylerde arayın. Benim arkadaşım küçüklükten beri konuşuyor arada kriz geçiriyormuş ama cin den değil.. Sorunları var zaten cinler sorunlu insanlara çok gelirmişş... Benim arkadaşımın cinleri olgunmuş ve zararsız canı sıkılınca çağırıyor...ama ben kimseye tavsiye etmiyorummm...

Çar 04 Oca, 2006 12:21
Profile bak
gelmeleri gitmelerinden daha kolay,acaba onlarmı musallat oluyor yok sa bizlermi onlara karşı meraklı ve musallatız..

Çar 04 Oca, 2006 13:37
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Meraktır insanı zirveye çıkaran da uçurumdan yuvarlayanda...

Çar 04 Oca, 2006 19:30
Profile bak WWW
Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

Pts 23 Oca, 2006 17:04
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 83 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Doğumda okunacak dua

akrepberat

0

702

Çar 25 Mar, 2009 16:25

akrepberat Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Hafızayı güçlendirmek için dualar

AyaSofya

0

1539

Pts 19 Nis, 2010 21:19

AyaSofya Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Regaip Kandili edileceğimiz dualar.

AyaSofya

6

147

Cum 02 May, 2014 06:22

MAVİ LOTUS Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. cin

mucize

6

2606

Çar 26 Eyl, 2007 15:18

Pasifize Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. cin ömrü neden uzun?

gece_akrebi

0

1388

Pts 30 Ekm, 2006 13:20

gece_akrebi Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Elfeneri ile cin avı..

Misafir_Akrep

13

2370

Per 16 Ağu, 2007 23:20

kahve Son iletiyi göster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

Guvenli Arama Acik

| | | | | |
web siteleri
Review www.akreportal.net on alexa.com

İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Akreportal.net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Akreportal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfamız aracılığı ile veya adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 (iki) Hafta içerisinde tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list