Cevapsız iletiler | Aktif konular Sistem saati: Pzr 23 Kas, 2014 22:42

Konuya cevap yaz  [ 13 ileti ] 
Yükseleni Akrep olan İkizler insanları 
Yazar Mesaj
Kişisel Gelişim
Kişisel Gelişim
Kullanıcı avatarı

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

İki zıt burç bu kombinede iyice dengesizlik mi yaratır yoksa iyi bir dengede mi kalır..

Yoksa dengesizin önde gidenimi olurlar :D

Cmt 13 Kas, 2010 00:55
Profile bak
Kişisel Gelişim
Kişisel Gelişim
Kullanıcı avatarı

Doğru karar veriyorsun KuKi .. huylar birbirine benzeyebilir ama kimse kimseye bire bir benzemeyebilir ..
serqet i ben tanıyamadım burda , anlattığına göre etkileyici biriymiş.. beni ona benzetmen gerçekten hoş güzel yani.. teşk. sanada..

Cmt 13 Kas, 2010 02:54
Profile bak
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle bu bileşim etkin bir bileşim olabilir..çünkü bir astrolog şöyle diyordu bu konuda:Bu ikisinin birleşimi atsrolojik olarak en çok etkilendiğim birleşimdir demişti..ve epeyce olumlu şeyler söylemişti..ama tam olarak hatırlamıyorum..hatırladğım kadarıyla zeka ile duyguların birleşimi ak ile kara yada zıt iki kuvvetin birleşimi çok güçlü ve olaganüstü bir birleşimmiş..ve gözlemlediğim kadarıyla ikizler-akrep oldukça özel biri..ve düşünce gücü de çok yüksek..o bir dahi sanırım..bu genç yaşta hayat ve insanlar hakında hemen her bilgiye sahip sanki..(hayır abartmıyorum az bile yazdım belkide)..

not:çocukluk arkadaşım ve çok yakın bir arkadaşım Kalitera da(portala tanıtmıştım bir ara)bu karışıma sahip..yani bu bilelşimi uzun yıllardır gözlemleyen biriyim..mesela kalitera bir dahidir..(özelikle edebi sahada..kalemi çok güçlüdür)..ve nerdeyse her açıdan mükemmeldir diyebilirim..ve keza çocukluk arkadaşımda öyle..ikiside bu hayata imzasını kolayca atmış insanlardır..

Yoklukla kavuş varlığa, dünyayı bırak,
Vuslatla yolun ahreti, ukbayı bırak,
Allahsa muradın düşünüp durma derin,
Dünyayı unut, maddeyi, manayı bırak.

Cmt 13 Kas, 2010 11:52
Profile bak WWW
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

not:Az önce yazmayı unutmuşum..Benim de Portal'da ikizler-akrep karışımı bir tanıdığım var ikizler-akrepden başka..ve O da çok yetenekli ve gelişmiş biri..

ve bu insanlar kesinlikle çok naziktir..ama tersleri de çok tersdir..(bunun pek çok örneği var bende:((

ve karşı cins tarafından çok beğenilirler..Ve sanırım karşı cins için çok tehlikeli olabilrler..illaki size saygı duyacak..duymazsa ve canı yandıysa hiç şansınız yoktur..ama olumlu düşünüyorsa mükemmel bir dost yada partner olurlar sanırım..bunları çok yakinen arkadaşlarımda gözlemledim diyebilirim..

Cmt 13 Kas, 2010 14:47
Profile bak WWW
Kişisel Gelişim
Kişisel Gelişim
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle bu bileşim etkin bir bileşim olabilir..çünkü bir astrolog şöyle diyordu bu konuda:Bu ikisinin birleşimi atsrolojik olarak en çok etkilendiğim birleşimdir demişti..ve epeyce olumlu şeyler söylemişti..ama tam olarak hatırlamıyorum..hatırladğım kadarıyla zeka ile duyguların birleşimi ak ile kara yada zıt iki kuvvetin birleşimi çok güçlü ve olaganüstü bir birleşimmiş..ve gözlemlediğim kadarıyla ikizler-akrep oldukça özel biri..ve düşünce gücü de çok yüksek..o bir dahi sanırım..bu genç yaşta hayat ve insanlar hakında hemen her bilgiye sahip sanki..(hayır abartmıyorum az bile yazdım belkide)..

not:çocukluk arkadaşım ve çok yakın bir arkadaşım Kalitera da(portala tanıtmıştım bir ara)bu karışıma sahip..yani bu bilelşimi uzun yıllardır gözlemleyen biriyim..mesela kalitera bir dahidir..(özelikle edebi sahada..kalemi çok güçlüdür)..ve nerdeyse her açıdan mükemmeldir diyebilirim..ve keza çocukluk arkadaşımda öyle..ikiside bu hayata imzasını kolayca atmış insanlardır..

2-3 saat önce abimle tartıştık .. baya bir kalayladı beni : ))
İçinde biriktirmiş galiba ne varsa dedi : ) davasında haksızdı ama tartışmamızdan sonra sakinleşince yine eski abim oldu : ) o kadar lafı yedim sinirindendiği içindi hearlde ama bana karşı olumsuz bütün düşüncelerini aktardı..
Şimdi buraya geldim baktım lotus dan da baya güzel övgüler almışım..: ) buda onun görüşü tabi .hayat cok garip kimi zaman kalaylanırken kimi zaman da övgüler aldırıyor insana..en iyisi ikisinede kapılmamak gerek galiba.. : )
Ben aradan cekiliyim , diğerler üyelerin görüşleri yorumları varsa devam ikizler+akrep , akrep+ikizler kombinesi sizce nasıl bir etki verir ?

Cmt 13 Kas, 2010 18:42
Profile bak
Kadınca
Kadınca
Kullanıcı avatarı

Konum: varlığımın doldurduğu boşluk/yüreğimin satır aralığı

"Hayatındaki herkes sana muhalefet oluyorsa tadını çıkar, demek ki İKTİDAR sensin !"
"Fark,birileri farklı olmaya çalışırken kendin olmaktır hayatta"

Cmt 13 Kas, 2010 18:45
Profile bak
Eğitim Sorumlusu
Eğitim Sorumlusu

Yaşadığınız il: Bilinmeyen
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Kadın
Annem akrep, sanırım yükseleni ikizler.(büyük ihtimal) Zehir gibi hala. Kendini hala geliştiriyor, okuyor, öğrenme merakı çok fazla. Durmuyor hiç, benim gibi yabani değil. Çok fazla kişi tanır, hemen muhabbet kurar.

Füruğ Ferruhzad

Cmt 13 Kas, 2010 23:12
Profile bak
Kadınca
Kadınca
Kullanıcı avatarı

Konum: varlığımın doldurduğu boşluk/yüreğimin satır aralığı
benim de boğa (dış dünyam) olmasa tam bir yaban olacam.yalan söylüyorsun ! yalan uleeeeyyyyyn :D

"Hayatındaki herkes sana muhalefet oluyorsa tadını çıkar, demek ki İKTİDAR sensin !"
"Fark,birileri farklı olmaya çalışırken kendin olmaktır hayatta"

Cmt 13 Kas, 2010 23:15
Profile bak
Kültür-Sanat
Kültür-Sanat
Kullanıcı avatarı

yükseleni ikizler olan biryengeç insanı olarak severim ikizleri hele akrepleri
: ))
açtığınız başlıklar çok değerli arkadaşım
belki maymun iştahlı olşunuzu (ikizler) daha sabit olan akrep törpüler
ensevdiğimyönü ikizlerinhazır cevaplığı zekası ve dikkat çekiciliğidir

Pzr 14 Kas, 2010 00:50
Profile bak
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

PENELOPHE yazdı:

2-3 saat önce abimle tartıştık .. baya bir kalayladı beni : ))
İçinde biriktirmiş galiba ne varsa dedi : ) davasında haksızdı ama tartışmamızdan sonra sakinleşince yine eski abim oldu : ) o kadar lafı yedim sinirindendiği içindi hearlde ama bana karşı olumsuz bütün düşüncelerini aktardı..
Şimdi buraya geldim baktım lotus dan da baya güzel övgüler almışım..: ) buda onun görüşü tabi .hayat cok garip kimi zaman kalaylanırken kimi zaman da övgüler aldırıyor insana..en iyisi ikisinede kapılmamak gerek galiba.. : )
Ben aradan cekiliyim , diğerler üyelerin görüşleri yorumları varsa devam ikizler+akrep , akrep+ikizler kombinesi sizce nasıl bir etki verir ?

az bile yazdım..mesela çok etkileyici olduklarını yazmışmıydım..ve çok güçlü karakterleri olduğunu..(hem bunlar benim gözlemimle beraber bir astroıloıji dergisinden tespitlerdir..olumlu-olumsuz anlamda dahası da var ikizlerin ama bunu sonra yazacağım..ve zaten burası akrep-ikizler karışımı üzerine..o zaman diyebiliriz ki ikizlere akrep etkisi olunca bu etkileyicilik,sağlam karakter,zor olmak 2 ye 3 e dahi katlanabilir..(abartmıyorum..gözlem yapılınca görülecektir..)

Pts 15 Kas, 2010 13:58
Profile bak WWW
Kullanıcı avatarı

Başlığı okuyunca fark ettim ki çevremde Güneş'i İkizler'de ve yükseleni Akrep'e düşen bir sürü kişi var............ve daha çok anlaştığım insanlar.

Kesinlikle İkizler'in o olumsuz halleri filan yok tamamen düşünceliler hatta. Hatta laflarından, davranışlarından ötürü yani bir çok kere Akrep sanmışlığım da olmuştu tabii yükselenleri Akrep'e düşüyormuş.

Çar 01 Arl, 2010 13:11
Profile bak
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Başlığı okuyunca fark ettim ki çevremde Güneş'i İkizler'de ve yükseleni Akrep'e düşen bir sürü kişi var............ve daha çok anlaştığım insanlar.

Kesinlikle İkizler'in o olumsuz halleri filan yok tamamen düşünceliler hatta. Hatta laflarından, davranışlarından ötürü yani bir çok kere Akrep sanmışlığım da olmuştu tabii yükselenleri Akrep'e düşüyormuş.

evet bunları bende gözlemliyorum çok yakınen..

Çar 01 Arl, 2010 13:13
Profile bak WWW
Kullanıcı avatarı

Yaşadığınız il: 6 Ankara
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Kadın

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

Cum 21 Haz, 2013 13:46
Profile bak
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 13 ileti ] 

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. yükseleni de akrep olan kadın akrep erkegiyle karsılasırsa

yogunakrep

5

972

Pts 21 Ekm, 2013 12:10

MAVİ LOTUS Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. yükseleni ve günesi akrep olanlar, buyursunlar...

yogunakrep

1

490

Çar 10 Tem, 2013 11:49

Fırtına_KartaLı Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. burcu oğlak yükseleni yay ayda aslanda olan erkek

mucize

7

2270

Cmt 16 Nis, 2011 17:36

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Hintli ikizler

MoonScorpion

0

845

Sal 12 May, 2009 23:06

MoonScorpion Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. **ikizler burcunu biri frenlesin!

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2, 3 ]

gece_akrebi

31

6121

Per 27 Haz, 2013 07:47

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Annem akrep ben akrep.. Olmuyor olmuyor..

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2, 3, 4 ]

lanet sempatik

52

10442

Çar 18 Tem, 2012 15:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

Guvenli Arama Acik

| | | | | |
web siteleri
Review www.akreportal.net on alexa.com

İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Akreportal.net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Akreportal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfamız aracılığı ile veya adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 (iki) Hafta içerisinde tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list