Cevapsız iletiler | Aktif konular Sistem saati: Çar 22 Ekm, 2014 18:23

Konuya cevap yaz  [ 11 ileti ] 
Cahillerle tartışmaya girmeyin, ben hiç yenemedim ! (Gazali) 
Yazar Mesaj
Kadınca
Kadınca
Kullanıcı avatarı

Konum: varlığımın doldurduğu boşluk/yüreğimin satır aralığı

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

"ne kadar güzel bir söz. bazen öz değerlerinizi korumak adına size haksızlık yapan 3 kuruşluk insanlarla tartışmaya girmeden arkanızı dönmek en iyisi. canınızı sıktığınızla kalırsınız. ben çok yaşadım. çünkü belli bir noktadan sonra materyalist insanları değiştirmek mümkün değil. paranın hükmettiği kapitalist dünyada eğer öz değerlerinizi yaşamak istiyorsanız kendi vicdanınızla barışık olup bir takım ticari ve siyasi yaklaşımlardan uzak durmanız gerekir. dünyada en son duyduğum 4 milyar insan vardı. belki 5 milyar olmuştur. dünyayı değiştirmek ütopik. ama özünüzle örnek olmak ve bazı değerlerin halen var olduğunu çevrenize hissettirmek sanırım en büyük erdem. "

alıntı

"Hayatındaki herkes sana muhalefet oluyorsa tadını çıkar, demek ki İKTİDAR sensin !"
"Fark,birileri farklı olmaya çalışırken kendin olmaktır hayatta"

Pzr 28 Kas, 2010 14:34
Profile bak
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

İnsanın fizyolojik yapısını bir anda patlama noktasıyla birleştiren en tehlikeli insan gurubu..Ne söylediğini bilmez konuyu hiç anlamaz,o dediğinden ve bildiğinden de şaşmaz ne dersen de ..((: en iyi yapılacak şey oradan kaçmak..Nasıl olsa bir müddet sonra susacaktır..

Pzr 28 Kas, 2010 16:30
Profile bak
Kadınca
Kadınca
Kullanıcı avatarı

"Aptallarla tartışmayın. çünkü sizi ilk önce kendi seviyesine çeker, sonra tecrübesiyle yenerler"

"Hayatındaki herkes sana muhalefet oluyorsa tadını çıkar, demek ki İKTİDAR sensin !"

Çar 02 Mar, 2011 13:00
Profile bak
*Yılan*
*Yılan*
Kullanıcı avatarı

Çar 02 Mar, 2011 15:07
Profile bak
Bilgisayar-Teknik
Bilgisayar-Teknik
Kullanıcı avatarı

Çar 02 Mar, 2011 16:07
Profile bak
*AkrepKral*
*AkrepKral*
Kullanıcı avatarı

Yaşadığınız il: 42 Konya
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Kadın
Cahilerle tartışmaya girmek şöyle dursun mümkün olduğunca insanlardan kaçarım..mümkün oıduğunca,bunun sınırlrını zorlayarak..

kisisel-gelisim-genel/kucuk-sihirli-oyunum-t37017.html
sinir-otesi/tanri-ya-mektup-gercek-olay-t37984.html

Resim

Per 03 Mar, 2011 16:40
Profile bak WWW
Yönetim
Yönetim
Kullanıcı avatarı

cahil insanlarla tartışmamak gerek, ben boşuna kendimi yırtmışım, üstün gelinmiyormuş, bu tecrübeyide edinmiş oldum cahiller sayesinde.

http://www.akreportalnet.com/portal/kurallar-vt2.html

Pzr 06 Mar, 2011 23:02
Profile bak
Kültür-Sanat
Kültür-Sanat
Kullanıcı avatarı

gazalinin sözünü anlıyorum çok doğru. ancak şu cahil lafı gıcık ediyor beni kime göre cahil neye göre cahil. herkes bilgili herkesin dışındakiler cahil: )) aslında burayla pek ilgisi yok alonem ama aklıma geldi işte : ))

Pts 07 Mar, 2011 02:50
Profile bak
Kadınca
Kadınca
Kullanıcı avatarı

gazalinin sözünü anlıyorum çok doğru. ancak şu cahil lafı gıcık ediyor beni kime göre cahil neye göre cahil. herkes bilgili herkesin dışındakiler cahil: )) aslında burayla pek ilgisi yok alonem ama aklıma geldi işte : ))

cemberim bu cehaleti bilgiyle sınırlamamak gerek.o yüzden bilgileri kıyaslamak yanlış olur.anlatılan konu davranışsal : ) yoksa dediğin gibi herkes ben çok biliyorum edalarında : ))

mesela benim işim olmadığı halde sana yardım ediyorsam ve sen bunun karşılığında bunu görmeyip "çalışsın köpek işi ne"dersen bu cahilden de cahildir.belki bilgilidir ama uygulama sıfır olduğu için cahildir.öyle bir düşünce yapısı olan bir insanı aklı başında insan nasıl yenebilir ki ? mecbur inersen sen onun seviyesine ineceksin ki gerek yok.insanın tartıştığı kişi bile akıllı olmalı.tartışırken sana bir çok şey katmalı.bir şeyler öğretmeli sana.o tür tartışmalara girmelisin.yoksa diğer türlü bırakacaksın kendi kendini çok güzel rezil ediyorlar onlar kör cahiller :)

Pts 07 Mar, 2011 10:28
Profile bak
Kültür-Sanat
Kültür-Sanat
Kullanıcı avatarı

bu milletin yüzde bilmem kaçı cahil diyen zihniyet cahil diye kendi düşüncesi dışındakileri kastedince asıl cahil kendi oluyor farkında değil. aslında evet öyle diyen insanları cehaleti ile başbaşa bırakmalı...

Pts 07 Mar, 2011 17:37
Profile bak
Kültür-Sanat
Kültür-Sanat

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

:)

Cmt 12 Mar, 2011 22:21
Profile bak
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 11 ileti ] 

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Müzik indirilen bilgisayardan banka hesabınıza girmeyin

AkrepKral

0

680

Pts 22 Kas, 2010 23:51

AkrepKral Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Gel sende katıl bu tartışmaya :):)

SAVAŞÇI

9

152

Per 04 Ekm, 2007 14:27

SAVAŞÇI Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. kur`anın matematiksel şifresi(tartışmaya açık)

POİSON

12

3060

Pzr 19 Ağu, 2007 11:08

TheGirlofSuN Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Sen ne dedin ben ne anladim,ben ne dedim,sen ne zannettin

alone_scorpion

1

645

Sal 10 May, 2011 16:03

Gilda Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. hiç

intuition

6

1204

Cmt 20 Ekm, 2007 21:44

KEDİ Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. hiç aldatıldınızmı?

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2, 3, 4 ]

akrep_kartal

49

1153

Çar 08 Mar, 2006 19:21

izden Son iletiyi göster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

Guvenli Arama Acik

| | | | | |
web siteleri
Review www.akreportal.net on alexa.com

İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Akreportal.net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Akreportal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfamız aracılığı ile veya adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 (iki) Hafta içerisinde tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list