Cevapsız iletiler | Aktif konular Sistem saati: Cum 27 May, 2016 09:24Konuya cevap yaz  [ 19 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
YÜKSELEN TERAZİ 
Yazar Mesaj
Hesap Durduruldu
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cum 15 Arl, 2006 22:41
İleti: 570
Yaş: 30

Konum: Gate to the Dream world you've been waiting for!

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

___________________________________________________
YÜKSELEN TERAZİ

“Beni sev.” “Ben denge arıyorum.”

Terazi burcu yükselirken doğan insanlar hayata güleryüzlü, diplomatik ve uyumlu bir tarzda yaklaşırlar. Çatışmalardan, anlaşmazlıklardan ve haksızlıktan hoşlanmazlar. Çevrelerinde huzur isterler. Fiziksel anlamda da güzelliğe ve estetiğe düşkündürler. Hava grubundan olan Terazi yerin altında değil yüzeyinde hareket halindedir. Dolayısıyla yüzeydeki barış ortamı ve estetik ile ilgilidir. Bu da suları bulandırmamak, uyumu bozmamak çabasıyla kendi özünden çok taviz vermesi ile sonuçlanabilir. Sosyal ve paylaşmacı tavrı girdiği her ortamda güleryüzüyle arkadaş edinmesini sağlar. Ortaklık ve evlilik için önüne çok fırsat çıkar. Ancak adeta etrafa “beni sev” diyen sevimli tavrı yalnız kalmamak için üzerine giydiği bir elbise gibidir. İnsanlarla birlikte olabilmek adına kendisi için hayati olan isteklerinden ve ihtiyaçlarından vazgeçebilir. Bu da içinde bastırılmış öfkeye neden olur. Bastırılmış öfke önemli bir hastalık nedenidir. Amerika’daki bir konferansta Yükselen’i Terazi olan bir astrolog birkaç yıl önce kısa süreli bir yüz felci geçirdiğini söyledi. Çevresiyle ilişkisi her zaman gülümsemek tarzında olduğu için çok zorlanmış. Sonunda nihayet sevimli ve güleryüzlü olmadan da ilişki kurabileceğini öğrenmiş.

Sosyal onayı çok önemseyen Terazi Yükselen’in hayata yüzeysel yaklaşmasının bir yolu da sosyal trendlere uyum ve modayı takip etmektir. Bu eğilimde aşırıya kaçıldığında kişinin varoluş biçimi giderek anlamsız ve içi boş hale dönebilir.

Uyum, sevgi ve estetik konularında dış dünyaya, dışarıdaki insanlara göre kendini ayarlamaya çalışan bir Terazi Yükselen’in asıl yapması gereken kendi içinde denge ve uyum duygusunu sağlamak, kendi isteklerini de en az diğerlerinki kadar önemsemektir. Aksi takdirde yüzündeki gülümsemeye rağmen içinde küskünlük, doyumsuzluk ve öfke duygularıyla yaşar. Haksızlığa uğradığını düşünür. Verdiği ve karşılığını alamadığını düşündüğü şeylerin hesabını tutmaya başlar. Oysa önce kendi ihtiyaçlarını doyurduğunda, karşılık beklemeden, sadece istediği için vermesi “koşulsuz sevgi ve barış” timsali olmasını sağlar.

Churchill, Newton, Napolyon, Sezar, Frank Sinatra ve Elizabeth Taylor’ın Yükselen’leri Terazi’dir. Bir de Hitler’in!

_________________
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...


Pts 30 Nis, 2007 19:32
Profile bak
Hesap Durduruldu
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cum 15 Arl, 2006 22:41
İleti: 570
Yaş: 30

Konum: Gate to the Dream world you've been waiting for!
İleti 
Terazi Yükselen : İyi bir düşünür, tarafsız ve yansız davranan ve en adil yargılayıcıdır. Yaşamlarının erken yıllarında evlenirler. Zeki ve anlayışlı, nazik ve adil biridir ve barış arayışındadır. -Cinsel Yaşam hayatını sever ve aşk ilişkilerinde uzmandır. Eşlerini -Cinsel Yaşam ve tutku yolu ile tutsak ederler. Parfüm düşkünlükleri, tenlerine bakmaları karşı cinsten hoşlanmaları ve cinsellikten zevk duymaları onların özellikleridir. Ayrıca eğlenceyi, konforu ve lüks yaşamı da severler. Kendilerini kontrol etmesini bildiklerinden karşı cins ile gayet rahat bir ilişki içine girebilirler. Çok tutkuludur ve aynı karşılığı bekler. Bu konuda hayal kırıklığına uğrasa da boşanmayı aklına getirmez.

_________________
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...


Cum 04 May, 2007 01:33
Profile bak
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Pzr 07 May, 2006 21:44
İleti: 956
Yaş: 32

Konum: istanbul
İleti 
Yükselen Burcu Terazi Olanlar...


Özburcu, yani güneşinin yer aldığı burcu Boğa olan kişilerin yükseleni Terazi ise bunlar gerçekten çok özel kişiler oluyorlar. Olaylara nesnel bakabilme yetenekleri, duygularını çok derin yaşadıkları halde bunları günlük yaşamda ve ilişkilerde sorun çıkarmayacak şekilde kontrol etme, hümanist ve aynı zamanda rasyonel bir bakış açısı, sanat alanında yaratıcılık vs. vs...

(Bu kadar övdüğüme bakıp da benim ya da bir yakınımın böyle bir kombinezona sahip olduğunu zannetmeyin, henüz böyle birini tanımışlığım yok.)

Buna karşılık, Boğa dışında herhangi bir Güneş burcu üzerine Terazi yükselmiş ise...

Oooof of!..

Yazmakta en zorlandığım bölüm bu sevgili okurlar... Zira olumsuz kişilik özellikleri "geliştirmeye" ve bu kişilik özellikleri ile hayatı diğer insanlara zindan etmeye en müsait "yükselen burç" Terazi maalesef... (Özburcu Terazi olmakla, asendantı Terazi olmak birbiriyle ilgisiz şeylerdir, bir kez daha hatrlatmış olayım.)

Bu kişilerin yoğun duyguları (çocukluk dönemlerinde yaşadıkları sıradan sorunları bile yoğun yaşar bu insanlar ve bu olaylar kendileri için "travmatik" olabilir; dolayısıyla da burada duygular derken, her türlü istek, arzu, ihtiras, beklenti, korku vb. duyguları kastediyorum) diğer insanların gerçeklerini ve onların duygusal durumlarını "kaale almalarını" zorlaştırır.

Bakın, bu kişiler "empati yeteneğinden yoksundur" demiyorum. Böyle değillerdir çünkü. Sadece, kendi duygularının yoğunluğu ve bu yoğun duygular sonucu kapıldıkları "panik" çevrelerindeki kişilerin gerçeklerini görüp anlamalarına veya hissetmelerine engeldir.

Bu kişilerin "zaaf"ları vardır. Ve bu zaafları yaşamlarını yönetir genellikle. (Bu zaaf, cinselliğe veya aşka düşkünlükten yemek düşkünlüğüne, güvenlik saplantısından kaynaklanan "para biriktirme ve zengin olma" takıntısına kadar herşey/herhangi bir şey olabilir.) Genellikle, davranışlarının sonuçlarını taşıyabilecek kadar güçlü olmadıkları halde, toplumun gözünde "olumsuz" olan, hatta toplum tarafından "yasaklanmış" davranışları sergiler dururlar.

Yükselen burcu Terazi olanlar, yakın çevrelerinin "şu yaşın sahibi oldu, halâ çocuk gibi" dediği tiplerden olurlar.

Gerçekten de, çok zeki ve kendi beklentilerini gerçekleştirmek için şeytana pabucunu ters giydirebilecek kadar becerikli oldukları halde bu tiplerin çok saf (çocuk saflığında) bir tarafları vardır.

Kendi hallerine bırakıldığında, genellikle yetmişli yaşlarında olgunlaşmaya başlarlar. O zaman bütün hayatları boyunca ne için / neler için savaşmış oldukları ve yollarına çıkan kişileri nasıl çıldırttıları kafalarına dank eder...

Peki, yetmişli yaşlarına varmadan bu yazıyı okuma şansına erişmiş olanlar için bir "ümit" var mıdır?..

Kesinlikle "var"dır. Öncelikle bu yazıdan bir print-out alıp onbeş-yirmi kere okumalılar... Sonra, kendilerini çok iyi tanıyan kişilerle birlikte bu yazıyı tekrar okuyarak o kişilerden kendilerini "en tarafsız şekilde ve acımasızca" eleştirmelerini istemeliler. Eleştirileri not ettikten sonra iki-üç gün "hayatın" ve "kendi hayatlarının" anlamı üzerine düşünüp ardından profesyonel bir danışmanlık alarak kendilerini "dönüştürmeli" ve bir dizi prensip kararı alıp bunları uygulamak suretiyle "temelli bir özsaygı" tesis etmeliler.

"Neden yapsınlar bunu" diye sorulabilir tabii... Cevaplayayım: Bu kişiler, şu üstteki son paragrafta önerdiğim şeyleri yapmazlarsa da yaşarlar tabii... Hatta zengin olabilir, iyi bir mesleki kariyer yapabilir ve "neşeli" bir ömür sürebilirler ama "mutlu" olmaları için tek koşul "kendilerine saygı duymaları"dır... Zira bilinçaltlarımız tek "klik"le "empty" hale getirilebilen bir "recycle bin" değil -şimdilik...

HÜRRİYET

_________________
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!


Çar 23 May, 2007 15:47
Profile bak

Kayıt: Pts 07 May, 2007 11:42
İleti: 61
Yaş: 42
İleti 
effendi kardes yükselen yengec ile ilgili yazi hazirinda varmi ?varsa bunuda aktarirsan makbule gecer

_________________
Suclar insanlarin yuzunde gorunseydi aynalar satilmazdi


Çar 23 May, 2007 16:14
Profile bak
Hesap Durduruldu
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cum 15 Arl, 2006 22:41
İleti: 570
Yaş: 30

Konum: Gate to the Dream world you've been waiting for!
İleti 
YÜKSELEN TERAZİ


Bu yükselene sahip kişiler sessiz,uslu ve mükemmel olduklarında kendilerini güven içinde hissederler.Bir ilişkide huzuru bozmamak için fedakarlıkta bulunurlar.Bu konum kişiye anlayış ve barış severlik verebilir. Uzlaşma ve başkalarıyla ilişki kurabilme yeteneğine sahiptir. Bunu tam olarak başarabilmesi için, birinin ona eşlik etmesi gereklidir. Bir sorunun her iki tarafını da gördüğünden, bir cevaba varması uzun sürebilir, bu yüzden karasız kalabilir. İyi görünmeyi, çevresindeki insanları büyülemeyi ister. Onlar tarafından beğenilmelidir. Etrafındaki olaylara hem mantıklı hem duygusal yaklaşıp, bir denge kurmak ister.Cana yakın ve sosyaldir.Rekabet öfke ve kıskançlık duyguları kendini güven içinde hissetmesini engeller.Aklından geçenleri gizlemez.Entellektüel düzeyde aktif bir bilinçaltı vardır.Ancak onu sergilemek için ,onları uzunca bir zaman tanımanız gerekir.

Yükseleni Terazi olan kişi kalabalığı pek sevmez.Küçük guruplarla samimi ve rahat ilişkiler kurmayı tercih eder.Neşe dolu bir hayat görüşü,cömertlik ve iyimserlik duyguları taşır.Felsefi eğilimi ve çekiciliği etrafına da bulaştırır..Estetik anlayışı gelişmiţtir.

Öğrenme süreci onun için çok önemlidir.Felsefeler,inançlar ve yaşamın bilinmeyeni ilgisini çeker.Öğrenmesi okul hayatı ile sınırlı kalmaz.Daima gerçekleştirmek istediği bir rüyası vekoşulları ideal bir işi olmalıdır.İş konusundaki hayal kırıklıkları sağlığını etkiler.

Eğitim ve felsefeler gibi konulara ilgi duyar.Yeni ufuklar zihnini yeniler , sıkılmasını önler.Yabancı ülkelerde yaşamları son derece verimli olabilir.

Yükselen terazi sorumluluklarının doruk noktasına yaşlılık dönemlerinde ulaşır.Şayet aksini gösteren etkiler yoksa kardeş ve akrabaları ile ilişkisi iyi destekleyici ve cömerttir.Karşılaştığı tersliklerden doğasında buluınan mizah anlayışı ile yara almadan

kurtulur.Kişi genelde farklı ve özel kişilere ilgi duyar.En beklenmedik zamanda ve geleneklere ters duygusal ilişkilere girebilir.

Toplumla kozmik düzeyde temas kurmayı,ilgi odağı olmayı kolay başarır.Arkadaşlarından gurur duyar.

_________________
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...


Çar 23 May, 2007 16:42
Profile bak
Hesap Durduruldu
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cum 15 Arl, 2006 22:41
İleti: 570
Yaş: 30

Konum: Gate to the Dream world you've been waiting for!
İleti 
Başak Yükselen Terazi
Siz yükselen Terazinin etkisiyle duygulu, çok hoş, zarif, çekici ve etkileyici birisiniz. Güvesiz görünüş altında çok romantik, sevgiye önem veren bir yaradı­lışınız vardır. Her şeyin en iyisini ister, güven duygusu İçin pa­raya İhtiyaç duyar, kariyere önem verirsiniz. Haksızlıklara karşı tahammülünüz yoktur. Denge, uyum ve güzellik sizin için çok önemlidir. Toplumda aranan ve beğenilen insanlardansı­nız. Paraya önem verecek, harcamalarınızı da kontrol altında tutacaksınız. Meslek olarak yaratıcılık isteyen güzel sanatlar­da başarılı olabilir, çekiciliğinizi kullanarak perde ve sahnede şansınızı deneyebilirsiniz. Ayrıca reklâmcılık, ticaret, satış, bankacılık, muhasebe, hukuk, danışmanlık ve halkla ilişkiler alanında da çalışabilirsiniz. Aşka ve sevgiye önem verir, eş seçimini iyi yapar, evliliğinizin ilk ve son evlilik olmasını ister­siniz. Sevgilinizi nasıl mutlu edeceğinizi iyi bilir, sevgilinize de sadık kalırsınız. Cinselliğe karşı duyarlı, aşk konusunda içinizde anlamsız kuşku ve korkular taşıyan birisiniz.

_________________
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...


En son dark_venus tarafından, Pzr 11 Kas, 2007 02:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.Çar 23 May, 2007 18:00
Profile bak
Yükselen burcunuz sizin dışarı yansıttığınız maskenizdir. Yükselen burcun fiziki özelliği çoğunlukla yüze yansıyacaktır. İnsanlara ilk olarak tavırlarınızla ve yüzünüzle, yükseleninizi yansıtacaksınız. Buradaki Terazi yükselen bilgileri, yükseleni Terazi olan 5 kişi her biri en az 3 ay boyunca izlenerek gözlemlenmiştir.

Yükselen teraziler genelde orta boyludurlar. Oval ve değirmi bir yüze sahiptirler. Gözleri gerçekten büyüleyicidir.Bu kişilerin ellerinde zayıf bile olsalar kemiksi bir yapı gözlenmez. Hafif balık etlidirler. Ten gayet estetik ve yumuşaktır. Yanaklarda yüzü ön plana çıkaran bir ben görebilirsiniz.Giyim ve koku bu karakter için çok önemlidir.Ayrıca mankenlerin de çoğu yükselen terazidir.Eğer Venüs olumsuz açılar almamış ise sizin kıyafetinize, üstünüze başınıza bakıp ona göre bir yargıya varacaktır.Bu haliyle Terazi yeni tanıştığı insanlarla ilk başlarda pek derine inmez.

Bu kişi kendisini sevgiden yoksun hissetmeye meyillidir..Sevgiye o kadar açtır ki ilişki kurduğu insanları tutku ve aşk(cinsel sevgi) yoluyla kendisine bağlar.Sevgiyi çok yoğun hissederler ve hissettirirler.. Tam bir Romeo veyahut Juliet'tir diyebiliriz.

Yükselen terazi aşk,-Cinsel Yaşam,moda,güzellik,estetik,sanat gibi dallara karşı doğuştan gelen bir yetenek ile doğar.Moda ve tasarımcıların yükselenlerine bakın bir çoğunun terazi olduğunu göreceksiniz.. Bu kişiler, Koç/Terazi aksında oldukları için ilişkilerinde sürekli huzursuzluk yaşarlar. Çünkü partnerinde sürekli bir eksik arama yoluna gidecektir ve gözü sürekli dışarıda olacaktır. Sadakat konusunda yükselen terazi için kesin bir söz söylemek doğru olmayacaktır. Ama yükselen terazi karakteri tam bir aşk karakteridir. Cinsellikte usta ve tutku dolu olmasına rağmen duyguları yaşamayı daha çok ister.

Olaylar karşısında susarak tepki vermeyi tercih eder. Ya da sözlü saldırıya geçer ama fiziksel bir karşılık verilecekse ilk adımı asla atmaz.Arabulucuk görevini layıkıyla yerine getirecektir. Diplomatik tavırları görmenizde mümkündür. Sorunların neredeyse tamamı konuşarak çözüme kavuşur.Bir çok konuda ne istediğinden emin olmayan düşünceler içerisine girebileceklerdir.Bir karar almakta zorlanırlar..İsterler ki herkes yaptığı işi onaylasın ama böyle olmayacağını düşündüklerinden hep huzursuzluk hissedeceklerdir. Her ilişkide bir denge, adalet ve uyumun ön planda olması için çaba göstereceklerdir.

Yükselen Terazide çok fazla derinlik aramayın.Çünkü böyle olursa genelin ve yüzeyin üstü kapalı kalacağını bilincinde hissedecektir.Bir görüşme sırasında konudan konuya atlayabilir, siz onu bu haliyle bir İkizler sanabilirsiniz ama durum öyle değil.Çünkü Terazi, yükselen İkizler gibi gereksiz konuşmayacaktır ama susmayacaktır da.

Bir aslan gibi şatafatlı gösterişler içine girmeyi yeğlemez.O daha çok sadelik ve estetik ile ön plana çıkmaya çalışır. Aslında "benim zevkim budur!" demek için estetik anlamda bir tercihden yana olur.


Yükselen Terazilerin genel rahatsızlıkları(1. eve düşebilecek 3 ev baz alınarak): Mide rahatsızlıkları, prostat sorunları, böbrek rahatsızlıkları..

Koç için sadakatsizdir . Boğa için biçilmiş kaftandır. İkizler için flört arkadaşıdır ve pek uyumludurlar. Yengece göre geleneksel ve manevi değerlere karşıdır.Aslana göre çok şık ve bakımlıdır. Başakla beraber kusurları yok etmeye yönebilirler. Yükselen Terazi ile zıtlaşabilirler veya sürtüşmeler yaşanabilir.Akrep için duygusuz ve yüzeysel olabilir, Yaya göre hayat arkadaşı, Oğlak resmen bu kişiliğe aşıktır. Kova bu kişiyle duyguları ve aşkı tadacaktır. Balık ideallerini bu kişiyle gerçekleştirebilir.


Cmt 10 Kas, 2007 13:09
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cmt 29 Ekm, 2005 16:23
İleti: 2443
Yaş: 35

Konum: Akrep Diyarı
İleti 
ben yükselenimi başak olarak biliyorum ama bazı yerlerde yükselenim terazi olarak geçiyor, yukarıda bana uyan özellikler var... fiziksel görünüş mesela... neyse...

teşekkürler yalnızefe...

_________________
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...


Cmt 10 Kas, 2007 13:21
Profile bak
İleti 
Vermiş olduğun cevap bile aslında detaycı ve analizci bir Başak'ı temsil etmediği için kanımca Terazi yükslensin.


Cmt 10 Kas, 2007 13:28
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cmt 16 Arl, 2006 17:25
İleti: 995
Yaş: 28

Konum: Şehr'in-nur
İleti 
teşekürler efe. ay burcunun trazi olması ne demek acaba?malumatınız varsa paylaşabilir misiniz?

_________________
KUR'AN'IN SÖNMEZ VE SÖNDÜRÜLMEZ MANEVİ BİR GÜNEŞ OLDUĞUNU BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERECEĞİM VE İSBAT EDECEĞİM!...

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (1900)


Cmt 10 Kas, 2007 16:53
Profile bak WWW
Hesap Durduruldu
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cum 02 May, 2008 23:35
İleti: 4905
Yaş: 34

Konum: izmir-ankara
İleti 
yükselen burçları terazi olan arkadaşlarımıza bir katkıda benden olsun isterim...

Zerafet belkide terazi burcuna özgü söylenmiş fiziksel bir kelimedir.
Gençlik döneminde vücut ince ve narindir, zamanın ilerlemesi ile irileşen terazi vücudu şişmanlayıp irileşmesine ragmen mutluluk vericidir. Ten pürüzsüz ve temizdir, gözler yumuşak ve hüzünlü bir ifadeye sahiptir. Agız genellikle düzgün şekilli ve özellikle dişler güzel ve düzgündür.
Teraziler evlilikle ilgili çok güçlü şevkat duygusuna sahiptirler, bu özellik öyle güçlüdür ki digerlerini gölgeler. Aslanlar ailelerini cok severler ama kalpleri bunun dısında da herseyi alabilir. Ancak teraziler böyle degildir. Onlar ailesindekilerin rahatı ve ferahı için her türlü fedakarlığa hazırdırlar, ancak aynı zamanda gerekirse kendileri icin başka aileleri de feda edebilirler.Diğer birçok özellikte Terazi burçları sembolleri olan bir çift tartıya uygun bir şekilde kendilerini dışavururlar, karakteristik özellikleri bir kelimeyle ifade edilebilir : Değişkenlik. Onlar ruh hallerinden oluşurlar çünkü Satürn burda yükselir ve akıldan üstün gelir; değişiklikler beklenmedik ve had safhada olurlar; hayatları buna bağlıysa tutkunun da keyifleri(hazları) kadar peşinden gidebilirler ve bir uyarı bile olmadan, bunları bırakıp tamamen zıt bir şeye devam edebilirler,terazi ortalama değerlerde salınmaz. Doğal olarak şanslı oldukları için şartlara çok iyi uyum sağlayabilirler, aksilikler onları üzmez aksine şanslarını kuvvet ve enerjiyle eski durumuna getirmeye hazırlardır.
Koçlar ve teraziler saturn ve günesin , yaşam ve olumun, savaş alanı olarak bilinirler. Güneş koçun üzerinden yükselir, satürnü mağlub ederek dolayısıyla koçların da cesurluğunu yok eder. Terazide olay tersine isler, orda saturn yukselir ve guneşi mağlub eder ki bu da alçakgönüllülüğü kibirli koçlarla zıtlasan terazilere daha ılımlı bir hal verir. Terazilerin yoneticisi venus bu görevinde yalnız degildir.venus yonetsede boğa insanları kördürler. Teraziden yükselen venüs artistlik kabiliyet verir, satürn daha çok bilimsel e yönelir, teraziler genelde şekilli el ve ayaklara sahiptirler ve bununla da gurur duyarlar.

Orjinal Kaynak Kitap:THE MESSAGE OF THE STARS-Max-Augusto Foos HEINDEL

Çeviren:Esmeralda


Cmt 03 May, 2008 18:57
Profile bak
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Pzr 19 Ağu, 2007 20:06
İleti: 317
Yaş: 37

Konum: İSTANBUL
İleti 
hmm güzel teşekkür ediyorum.. aslana terazi yükselen nasıl olur


Pzr 15 Kas, 2009 22:55
Profile bak
Hesap Durduruldu

Kayıt: Cmt 31 Ekm, 2009 11:21
İleti: 300
Yaş: 92
İleti 
Terazileride yükselen terazileride kusuruma bakmasinlar ama Tilkiye benzetiyorum.Son aylarda onlardan yeterince yakinen tanidiklarim oldu.Hic samimi bulmuyorum hemde hic..Oyunlarindan yoruldum artik.

_________________
SUSMAM ASALETIMDENDIR


Pzr 15 Kas, 2009 22:58
Profile bak
Hesap Durduruldu
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cum 02 May, 2008 23:35
İleti: 4905
Yaş: 34

Konum: izmir-ankara
İleti 
bu yorum fiziksel daha ziyade ve karakter adına da salt en belirgin özlelikleri var.=)
elbette içteki ışık önemli, her yükselen terazi bir değil her yükselen akrebin bir olmadığı gibi:=)

_________________
YA HAK-Bela, Hakkımdaki Hükmün Haktır, Hakettiğimle Değil, Lütfunla Ağırla Beni...


Pzr 15 Kas, 2009 23:18
Profile bak
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Kullanıcı avatarı

Kayıt: Cmt 29 Ekm, 2005 16:23
İleti: 2443
Yaş: 35

Konum: Akrep Diyarı
İleti 

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

___________________________________________________
bu yazıları bir kez daha okuyorum ve sanırım bu benim...

_________________
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...


Pzr 15 Kas, 2009 23:57
Profile bak
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 19 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Mart ayında terazi burcu..

ayakrep

4

2166

Çar 04 Mar, 2009 22:25

ayakrep Son iletiyi göster

 


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
cron


Guvenli Arama Acik


 


| | | | | |
cron
web siteleri
Review www.akreportal.net on alexa.com

İçerik sağlayacı paylaşım sitelerinden biri olan Akreportal.net Adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Akreportal.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfamız aracılığı ile veya adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 2 (iki) Hafta içerisinde tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
phpBB3 Türkçe: phpBB Türkiye
phpBB SEO