Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep erkeği Boğa kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Boğa kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Boğa kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Boğa kadını ilişkisi, akrep aşkı boğa aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği Boğa kadını aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Boğa Kadını

Grubu: Toprak
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Venüs
Ev Konumu: 2. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Para, Maddi ve Manevi Değerler

Akrep Erkeği Boğa Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği boğa kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Akrep erkeği, Boğa kadını ile diğer toprak grubu burçlarında olduğu gibi kendisini tamamlanmış hissedecektir. Güzel yemekler, sıcak bir ilgi, tatmin eden cinsel yaşam, tensel uyum ve tüm bunlara eşlik eden insanın içini rahatlatan Venüs kıvamında bir güzellik. Akrep erkeğinin arayıp ta bulamadığı ne varsa Boğa kadınında var diyebiliriz. Gerektiğinde sert, hırslı, dayanıklı, maharetli, sevgi dolu, yakın ilgi, cesaret, bol ziyafet ve doyumsuz anlar…

Akrep erkeği ile boğa kadını arasında hiç sorun yaşanmaz mı? Evet tabiki yaşanacaktır. İkisi arasındaki en kritik nokta “inatçılıkları” olacaktır. İkisi de birbirlerinden inat olan bu insanlar bir konuda anlaşamazlarsa evin altı ile üstünün nerede olduğunu bulmakta zorlanabilirsiniz. Ama bu sorunlar uzun sürmez. Enerjilerini attıklarında kaldıkları yerden devam ederler. (Astrolojik özellikler baz alındığında)

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu, iletişim

Akrep erkeği boğa kadını uyumu iletişim konusunda nasıldır?

Akrep erkeğinin kıskançlığı, Boğa kadınının inatçılığı ve Venüs etkisi zaman zaman iletişim sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Akrep erkeği doğal olarak Venüs etkisi altındaki Boğa kadınını kıskanacaktır. Sosyal ortamlarda yaşanabilecek kısıtlamalar Boğa kadınının kendisini baskı altında hissetmesine neden olur. Eğer her iki tarafta olgun ise bu gibi sorunları kolayca aşabilirler. Çünkü her ikisi de aradıklarını çoğu şeyi birbirlerinde bulurlar. Birbirlerine olan bağlılıkları sorunların uzamasına neden olmayacaktır. (Doğum haritasındaki etkilere ve ne kadar olgun olduklarına göre değişebilir)

Boğa kadını dokunsaldır. İletişim ve sevgi yaklaşımında sözlere fazla ihtiyaç duymaz. Kendisine dokunulması ve akrep erkeğinin O’nu kollarının arasında alması herşeyden daha değerli gelir. Venüs arada bir “kulağıma fısılda” diyebilir ama diğer burçlar gibi “hiç sevdiğini söylemiyor” demeyecektir. Çünkü aradıklarını Zodyak kuşağının karşı kutbunda bulunan akrep erkeğinde fazlasıyla bulacaktır.

Boğa burcu anaçtır. Sevdiği insana her zaman yakın ilgi gösterir. Sinirlendiğinde boğa gibi burnundan solumasına bakmayın siz, Cana yakın ve sevecendir. Kadife tonundaki sesi ve maharetli elleriyle yapacağı masajla akrep erkeğini iliklerine kadar çözmesini çok iyi bilir. Eve yorgun argın gelen bir akrep erkeği boğa kadının kollarında mır mırlayan kediler gibi derin uykulara dalabilir.

Akrep erkeği aradığı yakın ilgiye ve şefkate, boğa kadını ise ruhunun derinliklerine inebilecek ruhsal enerjilere, derin sadakate ve huzura kavuşur. Tüm bunların üstüne boğa kadının krallara layık ziyafet sofraları akrep erkeği için miskinlik ve biraz kilo anlamına gelebilir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Sosyal Faaliyetler

Akrep erkeği boğa kadını uyumu sosyal faaliyetler açısından nasıldır?

Su grubu ve Toprak grubu sosyal yaşamlarında birbirlerine sorun yaşatmayacak özelliklere sahiptirler. Boğa kadını venüs etkisinden dolayı Akrep erkeğine göre daha aktif olabilir, biraz kıskançlık, biraz inatlaşmalar ve tartışmalar her zaman olabilir ancak her iki burçta sabit özelliklere sahip oldukları için daha evlenmeden ne iseler sonrasında da o olacaklardır. Her ikisi de sadakatleri ile bilinirler ve farklılıkları güven sorunlarına neden olmaz.

Akrep erkeği sessiz sakin yerleri, Boğa kadını daha çok doğa ile iç içe olunan yerleri tercih edebilir. Akrep suyun sükunetine, Boğa ise toprağın dokusuna ihtiyaç duyar. Ortak noktaları doğa ile iç içe, sessiz sakin bir ortam olabilir. İdeal noktaları bahçeli müstakil evlerinde huzurlu bir yaşamdır.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep erkeği boğa kadını aşk ve evlilik hayatında nasıldır?

Akrep erkeği ile Boğa kadını bir araya gelmiş ve birbirlerini beğenmişlerse kısa sürede evleneceklerdir. Çünkü sahip oldukları özellikler birbirlerini tamamlar niteliktedir. Aşk aralarındaki çekimi doyumsuz hale getirir. Her ikisi de sabırsızdır ve istediklerinin bir an önce olmasını isterler. Birbirlerinin gözlerinin içine bakıp evliliğe karar vermişlerse artık onları durdurmak zordur.

Boğa kadını 2. evde para ve madde ile ilgili olduğu için parasal konular onun ilgi alanına girer. Maddi yönden kendisini garanti altına almadan hiçbir konuda adı atmak istemez. Evlilik kararı alınmışsa parasal yönünü iyi düşünmeniz gerekir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Arkadaşlık Uyumu

Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, kendisine böreklerin açıldığı, yemeklerin tattırıldığı, çayların demlendiği ve tüm maharetlerin her fırsatta sergilendiği bir arkadaşlık olacaktır. Su ve toprak uyumu her alanda olduğu gibi arkadaşlıklarda da verimli geçer. Akrep erkeği Boğa kadınına ihtiyacı olan derinliği sunar, Boğa kadını ise maddenin lezzetlerini sunar.

Kısa ve uzun vadede birbirleri ile inatlaşmadıkları sürece Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, her iki tarafından mutlu olacağı bir arkadaşlık sunar. Arada bir yaşanabilecek kırgınlıklarsa inatları yüzünden herşeyi berbat etse de ayrılıkları uzun sürmeyecektir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını, Cinsel Uyumu

Akrep erkeği boğa kadını cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Boğa kadını dokunsal, Akrep erkeği hisleri ön plana çıkarır. Sonuçta ortaya tutkulu ve doyurucu bir birliktelik çıkar. Akrep-Boğa birlikteliği, Akrep erkeğinin cinsel yönden eksiklik hissetmeyeceği ender birlikteliklerden biridir.

Boğa burcunun dokunsal oluşu zaman zaman tutkuyu sekteye uğratabilir ama bu akrep erkeği için sorun olmaz. Akrep için bir şeyin var olması hiç olmamasından daha iyidir. Bir şekilde istediği çizgiyi yakalayacaktır.

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

www.akreportal.net

Akrep

Yorumları Göster

 • Akrep erkeği için boğa kadını doyumun nirvanasıdır. Hem cinsel yaşamda hem de mutfakta :)

 • Birbirinden lezzetli yemekler, cinsel doyum, sıcak dokunuşlar ile boğa kadını tam sahiplenici bir kadın. İnatlaşmamak kaydıyla

 • 5 yıldır bir boğa kadını ile ilişkim var. Çok yakışıklı ve çapkın bir erkeğim, şu ana kadar her burçtan sevgilim oldu. Boğa ve yengeç bambaşka. Ama boğa cidden nirvana. 5 yıldır tvdeki kadınlar bile ilgimi çekmiyor o derece bir cinsel doygunluk var. Diğer sitelerde saçma salak yorumlar yapılmış, bu siteyi çok beğendim. Tamamiyle anlatılan gibi. Biz en sahiplenen burcuz ve boğa kadınını sahiplenince ayakları yerden kesiliyor, kıskanıldığı zaman içinin eridiğini gözledinden okuyabiliyorum. Sevgilim boğa yükselen boğa. Boğa kadını için maddiyata önem verirler diyorlar ever çok doğru. Ama kesinlikle kırıcı ve doyumsuz değiller aksine aşırı anlayışlılar. Şahsen ben bir akrebe göre aşırı savurganım ve para işlerini ona bırakıyorum. Bu konuda bile büyülüyor beni, parasının değerini biliyor. Eğer hayatınıza bir boğa girdiyse kıymetini bilin derim. Çünkü diğer tüm burçlar ile sevgiliyken onunla kıyaslayacaksınız ve mutlu olamayacaksınız.

  • Bir akrep erkeğinin ulaşması gereken noktaya ulaşmışsınız. Sizin yaşadığınızı yaşamayan her akrep bu hayatta eksik kalacaktır. Mutluluğunuzun daim olmasını dilerim.

 • Akrep erkeği için doyumun nirvanası arkadaşlar. Geçin diğerlerini, her bakımdan doyarsınız. İlgi, sevgi, yemek neredeydin bunca zaman, seviyorum seni minik boğam

 • Evet bir Boğa kadını olarak burcumun tüm özelliklerini taşıyorum ama akrep burcu sevgilim hiç olmadı. Gerçekten mükemmel bir ilişki gibi görünüyor yorumlarda da okuduğum kadarıyla :)

  • Evet boga kadını gercekten anlattığı gibi ama cok inat tanimak isterdim sizi

 • Burcumun özelliklerini taşıyorum ama bir akrep burcu sevgilim olmadı, birkaç normal erkek arkadaşım var sadece

 • Sevgilim akrep burcu ben Boğa burcuyum. Gercekten birbirimizi tamamladığımızı hissediyorum her manada. Burçlar hakkında yorumlamalarınızı da okuyunca daha bi tamamlanmıs hissettim. Ikimizde birbirimizi her konuda tatmin ediyoruz. İnanilmaz bir doyum ve uyum içindeyiz. Onu çok seviyorum🍓

 • Boğa Burcu bir kadınla sevgiliyim yaklaşık 3 yıl oldu tanışalı. Beraber hikaye bile yazdık. Bir zaman ayrılmıştık ama dayanamadık yine birbirimize döndük hiçbirşey bizi sonsuza dek koparamadı. Onu öyle çok seviyorum ki onunla evlenmek istiyorum. Bir akrep erkeği hayalperesttir boğa burcuda hayal kurmayı çok sever eh tabi sonunda üzülmeyecekse. Emin olmak ister boğa kadını üzülmeyeceğinden. Kendinin aradığı erkeğin o olmasını ister. Biz çok hayal kurduk hâla daha kuruyoruz. Ben hayatımda kimseyi bu kadar çok sevmedim ve hayatımda her daim özel bir yeri olucak. Çok inatlaştık birbirimizle ama inatlaşırken bir tüyo veriyim. Akrep erkekleri, Boğa kadını ile inatlaşırken lütfen hemen gardınızı indirmeyin Boğa kadını bu duruma öfkelenir, az inatlaş sende sonra gardını indir. Boğa kadını öyle her istediğini yerine getiren erkekleri sevmez dikkatli olun. Gel gelelim şimdiye onunla hâla birlikteyiz ve mutluluğumuzun bir ömür sürmesini istiyorum. Bence en ideal ilişkilerden biri Akrep Erkegi, Boğa Kadını herkese tavsiye ederim...

 • Her kese selam ben akrep burcuyum bizlere yasaklanmış olsa da bir boğa burcu kadını çok seviyorum ama bunu ona söyleyemiyorum ama azda olsa kendisi farkında zan ediyorum dertlerimizi paylaşp konuşuruz bazen maddi ihtiyacını gidermek ister bende gideriyoruz hediye falan alıyorum .. ama benim canımı çok yakan şey ona yaklaşmıyor olmam ona dokunamıyor olmam kafayı yiyecek durumdayım . Bana bir öneri bir yol bir taktik .verseniz sevinirdm

Paylaşım
Tarafından yayınlandı
Akrep

Son Konular

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları Hangi burç hangi grupta yer alır, burç ve…

6 ay önce

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Kolay Unutur mu?

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Akrep erkeği hedeflerinden, değer verdiklerinden, eşinden, sevdiğinden ve arkadaşlarından kolay…

11 ay önce

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar. Hangi Burçlar Sabit, Değişken ve Öncü

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar Sabit, değişken ve öncü burçların özellikleri nelerdir? Hangi burç sabit,…

11 ay önce

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür?

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür? Akrep burcu, akrep erkeği ve akrep kadını neden cinsel…

12 ay önce

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı?

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı? Akrep erkeğinden özür dilemek, af dilemek işe yarar…

12 ay önce

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı?

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı? Akrep burcu erkeği sadık mıdır? Akrep burcu…

12 ay önce