AkrePortal.Net

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu

Akrep erkeği İkizler kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği İkizler kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği İkizler kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği İkizler kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve İkizler kadını ilişkisi, akrep aşkı ikizler aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği İkizler kadını aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsellik, ölüm ve madde ötesi alem

İkizler kadını

Grubu: Hava
Niteliği: Değişken
Gezegeni: Merkür
Ev Konumu: 3. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Sosyal Yaşam ve Eğtim

Akrep Erkeği ikizler Kadını Genel Uyum Özelikleri

Akrep erkeği ikizler kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Akrep erkeği ve ikizler kadını arasında ortak bir nokta görebiliyor musunuz? Benzer birkaç noktanın varlığı farklılıkları cazip hale getirebilir ancak tüm özelliklerin farklı olduğu birliktelikler ya sonunda mutsuzlukla sonuçlanır ya da taraflardan birinin diğerini benimseyerek kendi özelliklerini arka plana atmasına neden olur. Aşk bir alev misali hızla ortaya çıkıp yok olabilir.

Akrep erkeği bulunduğu alanın tek hakimi olmak ister. Açıktan ilan etmese de oluşturacağı psikolojik atmosfer “benim dediğim olur” dedirtecektir. Gözlerine baktığınızda kendinizi ya kalıp itaat etmek ya da çekip gitmek zorunda hissedebilirsiniz.

İkizler burcu ise başına buyruk, bir gün orada bir gün burada göçmen kuşlar gibi hareket eder. Bağımsız ve özgürdür. Hızlı ve atiktir, baktığınızda O’nu sürekli bir şeyler yaparken hareket halinde görürsünüz. Hiçbir şey yapmıyorsa bulduğu birine sürekli bir şeyler anlatırken görebilirsiniz. Neşeli, ışıl ışıl ve canlı bir yapısı vardır.

Akrep erkeği ikizler kadınının ışıltılı ve canlı enerjisine kapılabilir. İkizler kadını da Akrep erkeğinin karizmatik ve olgun duruşundan etkilenir. İkizler burcu görüp görebileceğiniz en filörtçü kadınlardan biridir. Sosyal zihinsel yapısı O’na ilişkilerin kitabını yazdıracak kadar derin inceliklerle donanmasını sağlar. İnsanları nasıl etkileyebileceğini çok iyi bilir ve bundan keyif alır. Art niyet taşımaz, arkadaş canlısıdır ancak yüzeyseldir ve Akrep erkeği gibi derinlere inemez.

İkili arasındaki en büyük sorunlardan biri de budur. Ne akrep erkeği, ikizler kadını kadar yüzeylere çıkabilir ne de İkizler kadını, Akrep erkeği gibi derinlere inebilir.

akrep burcu erkeği ikizler burcu kadını uyumu, akrep ikizler anlaşabilir mi, akrep ikizler evlilik

Akrep Erkeği İkizler Kadını Uyumu, İletişim Sorunu

Akrep erkeği İkizler kadını uyumu için iletişim sorunu nasıl aşılabilir?

Akrep erkeği ile İkizler kadını arasında yaşanabilecek en önemli sorunlardan biri iletişim sorunudur.

Akrep erkeği gerekmedikçe konuşmaz
İkizler kadını ise gerekmedikçe susmaz

Akrep erkeği içseldir
İkizler kadını ise dışsaldır

Akrep erkeği yalnızlığı sever
İkizler kadını ise sosyal olmayı sever

Akrep erkeği sağlam birkaç dostu yeterli bulur
İkizler kadını ise herkesle arkadaş olmak ister

Diğer tüm sorunları aşsalar da iletişim sorununu aşmaları çok zor olabilir. Özellikle doğum haritalarında uyum sağlayabilecekleri noktalar da yoksa iletişim konusu Akrep erkeğinin ikiler kadınını iç dünyasında hapsetmesi ile sonuçlanabilir.

Sonuç: İkizler kadını özgürlüğünü tercih eder.

Veya tam tersini de düşünebilirsiniz. İkizler kadını Akrep erkeğini sayıları belki binlere ulaşabilecek arkadaşlarının hepsi ile tanıştırmak ister. Bitmeyen sosyal eğlencelere Akrep erkeği olmadan gitmek istemez. Bu yoğun tempo, hiç ilgisi olmadığı ve önemsemediği halde bu kadar insanla tanışmak Akrep erkeğinin dengesini bozar ve

Sonuç: Akrep erkeği günlerden bir gün yalnız kalabileceği bir mağara keşfeder.

Aslında farklılıklar güzeldir ancak her ikisi de gruplarının uç özelliklerini barındırdıkları için uyum sağlamaları zor olacaktır. İkizler kadını gittiği her yere Akrep erkeğini götürmez ve akrebin yalnızlığını anlayışla karşılar; Akrep erkeği de ikizler kadınını özgür bırakırsa sorun aşılabilir.

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu, Arkadaşlık

Akrep erkeği İkizler kadını arkadaşlık uyumu nasıldır?

Akrep erkeği ikizler kadını arkadaşlığı, ikizler kadınının anlatacaklarına akrep erkeğinin ne kadar tahammül edebileceğine bağlı olarak neşeli veya sıkıcı geçebilir. Arkadaşlıkları ne kadar kısa süreli olursa o kadar neşeli geçer. Bir araya gelirler, ikizler kadını evden çıkıp akrep erkeğinin yanına gelinceye kadar yaşadıklarını neşeli bir şekilde anlatır, akrep erkeği can kulağı ile dinler, yorumlar yapar ve oradan bitmeli… Devamı aralarında aşk yoksa akrep erkeği için sıkıcı olabilir.

Su ve hava grubu birliktelikleri kısa sürdüğü sürece neşeli ve enerjiktir. Ancak süre uzadığında ikizler kadını bulduğu dinleyicinin tüm dinleme kabiliyetini öldürmeden bırakmaz. Akrep erkeği ikizler kadını arkadaşlığı, kısa sürdüğü kadar neşeli, uzadığında akrep erkeğini 3. evinde ne olduğuna bağlı olarak sıkıcı ve çekilmez olacaktır.

Akrep Erkeği İkizler Kadını Cinsel Uyum

Akrep erkeği ikizler kadını uyumu, cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Belki de Akrep erkeğinin etkisi ile çiftin iyi olduğu tek alandır. Mars-Plüto+Merkür = Hareket ve Enerji ortaya çıkar. Ancak hiçbir birliktelik sadece cinsel uyum üzerine kurulamaz. Cinsellik belki ilk birkaç yılı kurtarabilir ama sonrası genel uyum ve iletişimin de iyi olmasını zorunlu kılar. Eğer çift bu süreçte konuşarak uyumsuz oldukları konuları halledebilir ve farklılıklarına makul çözümler üretebilirlerse cinsellik konusu uyum noktalarının çıkışı haline getirebilirler.

Akrep Erkeği İkizler Kadını “Kıskançlık Krizleri”

Akrep erkeği İkizler kadını uyumu ve uyumu bozan kıskançlık krizleri

İkili arasında yaşanabilecek en büyük sorunlardan biri kuşkusuz Akrep erkeğinin ikizler kadınının aşırı sosyal olan hayatını engellemeye çalışacak olan kıskançlıklarıdır. Eğer bu konu henüz sorunlar ortaya çıkmadan oturup konuşularak halledilebilirse sorunlar başlamadan çözülebilir.

Kuşkusuz kolay bir birliktelik veya evlilik olmayacaktır. Sevgi zorlukların üstesinden gelinmesini sağlayabilir. Sabır ve irade ile hareket edilebilirse sorunlar çözülebilir. Ama, ama’lar da bitmeyebilir.

Sorunların kırgınlıklarla değil konuşularak halledilebildiği mutlu bir birliktelik dilerim.

Akrep erkeği ikizler kadını uyumu sağlıklı ve mutlu bir birliktelik getirebilir mi? Tümüyle size bağlı. Gerektiğinde sabır ve anlayış gösterirseniz neden olmasın!

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Yalnız dedi ki:

  Akrep erkeği gerekmedikçe konuşmaz, ikizler kadını da gerekmedikçe susmaz..

  Bu bölümü güzeldi. İki burç bir araya gelirse olacak olanın özeti

 2. Murat dedi ki:

  Çok çekiciler ama cinsel potansiyel düşükse kalsın

 3. Ysmn dedi ki:

  Akrep erkeği ikizler kadini iki yildir devam eden birlikteligimiz var zaman zaman tartissak kussek hatta ayrilsakta kopamiyoruz birbirimizden. Bence harika bi uyumumuz var. Belki yukselen burclarda etkilidir bilmiyorum
  İkizler kadini yukselen akrep
  Akrep erkeği yükselen terazi

  1. Akrep dedi ki:

   Güzel bir karışım bence. Güneşleriniz ile yükselenleriniz uyumlu. Güneş İkizler (hava) Yükselen Terazi (Hava) – Güneş Akrep (su) Yükselen Akrep (su) Sizin güneşleriniz arasında müthiş bir çekim alanı oluşur. İki güçlü cezbedici burç vardır. Biri ikizler burcu diğeri ise Akrep burcudur. Gözleriz, yüz hatlarınız, auranız müthiş bir çekim oluşturur.

   Varsa da sorunlarınız ve eksikleriniz oturup onları konuşun. Mesela sinirlendiğinizde nasıl tepki veriyorsunuz, kırıcı olmamak için neler yapabilirsiniz.. Siz sosyalsiniz, Akrep yalnızlığı daha çok sever… (Yükseleni Terazi etkinse o da sever. Sizde yükselen aktifse durum tersi olabilir) Bu tür şeyleri aşmak ve sorunlara sebep olmaması için ne tür tedbirler almalısınız bunları konuşabilirsiniz.

 4. Hayal dedi ki:

  İkizler kadını olarak 11 yıldır akrep erkeğiyle evliyim.Her kese göre çox uyumlu,mutlu ve hep iyi geçinen bir çiftiz.Hiç şiddete dair bir davranış göstermedi,hiç gül-den daha ağır bir söz söylemedi.Her sabah gözlerini açdığında ilk sözü “iyi ki varsın”dır.Ama bu yere gelmek için her ikimiz everesti aşmış marian çukurundan geçmişiz gibime geliyor.Birlikte kalmak için her ikimiz kendimizle çok savaştık,o savaşın yorğunluğunu şimdi hiss ediyorum sanki.Başardık…Ben özgürlüyüne düşkün tipik ikizler,o katı kıskanç tipik akrep.Ama her seferinde gitmemem için beni durdurmayı başardı.Kendinden ödün verdi…O yükseleni terazi olan bir akrep,ben yükseleni koç olan ikizler.

  1. Akrep dedi ki:

   İlişkideki mücadeleyi kazananlar mutlaka ödülünü alırlar. Mücadele orta yaşlara kadar devam eder, burç uyumuna göre yaşanan sorunlar varsa sabredildiğinde karşılığı mutlaka alınır. Sizi seven ve kendinden ödün veren bir akrep erkeği ile birlikte iseniz ona sımsıkı sarılın. Orta yaşlardan sonra yükselen burç daha aktif olur. Ve her ikinizin yükseleni güneşinize göre daha uyumlu.

   Mutluluğunuzun daim olmasını dilerim.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status