AkrePortal.Net

Akrep Burcu Erkeği Aşıksa Nasıl Davranır?

15.04.2019
35

Akrep Burcu Erkeği Aşıksa Nasıl Davranır?

Akrep Burcu Erkeği Aşıksa Nasıl Davranır?

Akrep burcu erkeği aşıksa nasıl davranır? Aşkı davranışlarına nasıl yansır?

Akrep burcu erkekleri aşık oldukları zaman genellikle ortak özellikler sergilemektedirler. Çözmesi çok da zor olmayan bu özellikler, iyi bilindiği ve iyi gözlemlendiği takdirde Akrep burcu erkeğinin aşık olup olmadığı konusunda net bir fikir verecektir. Bu sayede Akrep burcu erkeği aşıksa nasıl davranır sorusuna net bir cevap bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Erkeği Aşıksa Nasıl Davranır?

 • Aşıksa kıskanır
 • Sözlerinizi dikkate alır
 • Maddi imkanlarını size sunar
 • Sizi keşfetmek ister
 • Duygularını ve hislerini size yaşatır

Size Aşık Olmuşsa Sizi Kıskanmaya Başlar

Erkekler genel olarak ilişkilerde kıskanan taraftır ancak akrep burcu erkeği için bu durum biraz daha fazladır. Diğer bir deyişle Akrep burcu erkekleri kıskançlığı doruklarda yaşamaktadırlar. Bu durum da yalnızca aşık oldukları kadınlar hayatlarında olduğu zaman gerçekleşmektedir. Yani denebilir ki, Akrep burcu erkeği aşık ise mutlaka şiddetli bir şekilde kıskanır. Kıskançlıktan yakınan bir kadın sırf onun kendisine aşık olup olmadığını anlayabilmek için kıskanılmayı arzu eder hale gelebilmektedir.

Size Aşıksa Sözlerinizi Dikkate Alır

Akrep burcu erkeği eğer aşık olmuşsa, aşık oldukları kadından onaylanma ve takdir edilme üzerine cümleler duymayı isterler. Bu cümlelerin beklendiğini gören bir kadın Akrep erkeğinin kendisine aşık olduğunu anlayabilecektir. Akrep erkekleri yalnızca sevilen kişilerin takdir edileceğine inandıkları için, takdir cümlelerini aşk cümleleri ile bağlantılı olarak görmektedirler.

Sizi Mutlu Etmek için Elinden Geleni Yapar

Akrep burcu erkekleri aşık oldukları kadının kendisini güvende hissetmesi için ona doğrudan ya da dolaylı olarak finansal bir gücün varlığını hissettirmek isterler. Onlar için önemli olan para değil hayatlarındaki kadının kendisini çok daha fazla güvende hissetmesidir. Akrep burcu erkeği aşıksa nasıl davranır? Sizin rahat etmeniz için elinden gelen herşeyi yapar, maddi fedakarlıklardan çekinmez. Tek amacı sizi mutlu etmek olduğu için tüm imkanlarını sizin için seferber eder.

akrep erkeği aşıksa nasıl davranır

Sizi Keşfetmeye Çalışır

Akrep burcu erkekleri sadece değer verdikleri insanları merak edip onları keşfetmek için ayrıntılı sorular sorarlar. Eğer size sürekli sizinle ilgili sorular soruyorsa bu sizi daha yakından tanımak istemesiyle ilgilidir. Hayatanı birleştirmek isteyeceği kadını yakından tanımak ileride atacağı yanlış adımların önüne geçecektir.

Aşıksa Hislerini Size Yaşatmaya Çalışır

Akrep burcu erkeği hayatınızda görebileceğiniz en derin duygulara sahip insandır. Bunu dile getirişi size ilginç gelebilir. O’nunla kendinizi bir gün, gün batımını izlerken ertesi gün elbiselerinizle suda yüzerken bulabilirsiniz. O’nunla birlikte iken evden dışarı hiç çıkmadan zamanın nasıl geçirilebileceğini keşfedebilirsiniz. Herşeyi derin ve uçlarda yaşarlar ancak sözle dile getirmeleri pek kolay olmaz. Sizi çok sever bilirsiniz, duymak istersiniz ama daha çok yaşarsınız. İstediğinizi duyamasanızda sizi seviyorsa yaşattıklarından bunu bilirsiniz.

Akrep burcu erkeği size gerçekten aşık olmuşsa emin olun bir süre sonra bunu anlayacaksınız. Akrep erkeğinden sevgi sözleri duymayı çok fazla beklemeyin. O daha çok sevgisini davranışları ile dile getirmeye çalışır.

 • Yanınızdan ayrılmaz
 • Sürekli sizinle birlikte olmak ister
 • Hareketleri ve davranışları değişir
 • Size daha anlamlı bakmaya başlar
 • Sizi mutlu etmek için elinden geleni yapmaya çalışır
 • Sizi yakından tanımak için sürekli sorular sorar
 • Sizinle birlikte farklı heyecanlar yaşamak ister
 • Sizi gördüğünde gülümser
 • Ses tonu sizi incitmeyecek düzeyde olur
 • Sizi korumaya ve gözetmeye çalışır
 • Kıskanır.. Kıskançlığın ne demek olduğunu size aşık olduğunda anlayacaksınız..

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Aşıksa Nasıl Davranır?

www.akreportal.net

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status
error: Korumalı İçerik!