AkrePortal.Net

Akrep Burcu Erkeği En iyi Hangi Burçla Anlaşır? Hangi Burçla Evlenmeli?

Akrep Burcu Erkeği En iyi Hangi Burçla Anlaşır?

Akrep Burcu Erkeği En iyi Hangi Burçla Anlaşır?

Akrep burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır? Akrep burcunun en iyi anlaştığı burçlar hangileridir? Hangi burçlarla daha uyumludur?

Akrep burcu erkekleri en iyi hangi burçla anlaşır? İhtiras ve gizemin burcu akrep burcu erkeği genel anlamda su ve toprak grubunda yer alan burçlarla anlaşır. Su grubu burçları ile benzerlikleri büyük olduğu için yaşamına renk katması için öncelikle farklı yanları da bulunan toprak grubu burçlarına bakalım.

 • Oğlak burcu
 • Boğa burcu
 • Başak burcu

Özellikle oğlak burçlarıyla bir takım ortak özellikleri sebebiyle mükemmel bir uyum yakalayabilirler. Hem oğlak hem de akrep burçları son derece dikkatli ve soğuk görünürler. Bu sayede, ilk görüşten itibaren birbirlerine çekici gelecekleri olasıdır.

Başak burcu ise akrep burcu erkeğini çalışkanlığı ve zekası sayesinde etkileyip aklını başından alabilir. Fakat son derece kontrollü ve şüpheci akrep burcu ketumluğu sayesinde bu hislerini saklayarak önce o kadın hakkında bilgi sahibi olup onu çözmek ister. Ayrıca, başaktaki mükemmellik arayışı akrep erkeğinin gizemli yanıyla birleştiğinde son derece muazzam bir ilişki meydana gelebilir.

Akrep burcu erkeği su gurubunda yer alır. Doğal anlaşma alanı da su gurubu içerisinde bulunan bayanlarla ilgilidir.

Sıralama yapacak olursak akrep burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır?

 • Yengeç burcu
 • Balık burcu
 • Oğlak burcu

ve eğer uyum noktaları varsa

 • Boğa burcu
 • Akrep burcu
 • Başak burcu

da bunlara eklenebilir.

diyebiliriz. Akrep burcu erkeği ile akrep burcu kadını uyum noktalarında uygun konumları varsa sıradışı bir ruh eşi olabilirler.

Akrep burcu erkeği hangi burçla evlenmeli

Akrep Burcu Erkeği Hangi Burçla Evlenmeli?

Bir kere sevip bağlandıysa ömür boyu sadık kalabilen akrep burcu erkeği bu anlamda ideal bir eş adayıdır. Ancak akrep erkeğinin bir kadına güvenip bağlanması oldukça zordur. Karşısındaki kadının birçok güven testinden geçmiş olması gerekir. Bu nedenle, akrep erkeği hangi burçla evlenmeli dendiğinde en güzel cevap balık veya yengeç burcu olacaktır.

Son derece naif, romantik, evine bağlı aynı zamanda tutkulu bir kadın olan yengeç ve balık burcu kadınları akrep erkeği‘nin bir evlilikte istediği her şeyi karşılayabilecek özelliklere sahiptirler. Bu ise onların sadakat ve dürüstlük üzerine kurulu, aynı zamanda tutkudan bir şey kaybetmemiş, mükemmel bir evlilik hayatı yaşayacaklarının göstergesidir.

Ayrıca Başak kadını, Oğlak kadını ve Boğa burcu kadınları da akrep erkeği için ideal evlilik adayları arasında yer almaktadır.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mavi Akrep dedi ki:

  Kendisi gibi olgun akrep bulabilirse dünya onun olur. Bulamazsa toprak grubu iyidir. Ateş öfke, hava dağınıklık, su grubu burçları toparlanmadır.
  Kendinize göre olgun bir akrep kadını bulabilirseniz sakın kaçırmayın, hiç kimse onun yerini tutamaz. Venüs akrep kadınına denk gelirseniz kanat takın kendinize

 2. vezüv dedi ki:

  Akrep erkeği olarak hangi kadını seveceğimi bende şaşırdım 🙂

  terazi ve ikizler beni hep çeker. çekici bir enerjileri var.
  yengeç burcunu beğenirim ama aşırı duygusal.
  boğa kadını tam aradığım canavar 🙂 ama o da kolay kilo alır.
  akrep kadını yakın durmuyor, ben ondan o benden kaçıyor.
  aslan bir türlü alışamadım.

 3. İstavrit dedi ki:

  yengeç kadınını tanıdım. uyum harika. boğa ve oğlak kadınını da tanıdım. boğa süper. oğlak bana çok mistik geldi. ama maceracı olmadığı için sıkıcı oldu. balık kadınları beni tanımak istedi ama neden bilmem ben hep uzak durmaya çalıştım. içimi okumaya çalışıyorlardı sanki. bu beni çok rahatsız etti.

  başak kadını çok geveze ama iyi anlaşılıyor. uzun süreli birliktelik zor. arkadaş olarak süper. sonuç? evde kaldım 🙂

 4. ametist dedi ki:

  tecrübelerimi yokladığım en çok hangi burçla anlaştığımı gördüm? hiç sıkıntı yaşamadığım, yanında kendimi çok rahat hissettiğim, her arzu ve isteğime cevap bulabildiğim boğa kadını oldu. akrep kadınları biraz daha soğuk ama onu aşmak için harcanan zaman insanı çok yıpratıyor. sıcak bir ortamda akrep kadını yeryüzünde açmış en nadide çiçek gibidir. gerisi hikayemsi

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status