AkrePortal.Net

Akrep Burcu Erkeği İlişkiden Soğursa Tekrar Sever mi?

Akrep Burcu Erkeği İlişkiden Soğursa Tekrar Sever mi?

Akrep Burcu Erkeği İlişkiden Soğursa Tekrar Sever mi?

Akrep burcu erkeği ilişkiden soğursa tekrar sever mi? Akrep erkeğin sizden soğumuşsa sizi tekrar sevmesi için neler yapmak gerekir?

Akrep burcu erkeği bir kadını sevdiğinde ondan soğuması ve uzaklaşması için ciddi bir nedeni olması gerekir. Çünkü akrep burcu sabit bir burçtur ve değişim onun için kolay değildir. Ancak bu durum her iki açıdan da geçerlidir. Yani,

sevdiğinde ondan uzaklaşması ne kadar zorsa, ayrıldığı kadını tekrar sevmesi ve ona geri dönmesi de bir o kadar zordur.

Akrep Burcu Erkeği Sevdiği Kadından Neden Soğur ve Uzaklaşır?

Bir akrep erkeği artık sevmediğini, ilişkiden ve sizden soğuduğunu söylemişse mutlaka geçerli bir nedeni vardır. Bu durum akrep erkeğinin mükemmel olup olmaması ile ilgili bir durum değildir. Sahip olduğu burcun özellikleri ile ilgilidir.

Hava grubu burçları veya değişken niteliğe sahip burçlar için başka bir güzel kadın görmek yeterlidir. Değişime ve yeni insanlara kolay adapte olurlar ancak akrep burcu erkeği için durum bu kadar kolay değildir. Yeni bir insana bağlanmak, hayatını buna göre yeniden dizayn etmek ve geleceğine yönelik planlarını değiştirmek kolay olmaz. Bu nedenle birine aşık olması da ayrılması da zordur.

Akrep erkeğinin bir kadından soğumasına ve uzaklaşmasına neden olan durumları şu şekilde sıralayabiliriz,

 • Yalan söylenmesi
 • Güveninin sarsılması
 • Gururunun incitilmesi
 • İhanete uğraması
 • Verilen sözlerde durulmaması

Eğer ilişkide yukarıda saydığım durumlar ve benzerleri ortaya çıkmışsa akrep burcu erkeği bu ilişkiden soğuyacak ve uzaklaşacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Soğuduğu Kadını Tekrar Sever mi?

Bunun için çok ciddi sebepler ortaya çıkması lazım. Herşeyden önce karşı taraftan samimiyet ve ciddiyet görmelidir. Daha önce kendisine yalan söylendiği için ilişki bitirilmişse akrep erkeğinin bir daha kendisine yalan söylemeyeceğine ve güveninin sarsmayacağına ikna edilmesi gerekir ki bu hiç te kolay değildir. Henüz yaşanmamış bir hayat için nasıl bir güvence verilebilir? Bazı özellikler doğuştan gelir ve değiştirilmesi zordur.

Doğum haritasında yalan söyleme eğilimi ortaya çıkan bir kadının bunu değiştirmesi zordur. Ancak gerçekten seviyor ve hatanın tekrar etmeyeceğine ikna edebilirse akrep erkeğinin tekrar geri dönme ihtimali ortaya çıkabilir. Kesin mi? Hayır değil. Özellikle değer verdiği ve önemsediği konularda akrep erkeğinin ikna edilmesi gerçekten zordur. Ama en azından ihtimalden söz edilebilir.

Tekrar Sevmesi için Neler Yapılabilir?

Akrep burcu erkeği bir sevdiği kadından ayrılmadan önce tüm ayrıntıları da düşünmüş, analiz etmiş ve ona göre hareket etmiştir. Geri dönmesi zordur ancak imkansız da değildir. Gerçekten seviyorsa ve geçmişte güzel anılar bırakılmışsa bu anılar üzerinden hareket edilebilir.

Akrep burcu erkeği derin duygulara sahip bir erkektir. Onu tekrar kazanmak için akıl, zeka ve mantıkla değil duygularla hareket edilmesi gerekir. Samimi, içten ve tüm kalbinizle duygularına ulaşabilirseniz onun sevgisini tekrar kazanmak için bir yol açmış olursunuz.

Sizden soğuyan akrep erkeğini tekrar kazanmak için neler yapılabilir?

 • Geçmişte yaşadığınız güzel anları hatırlatın.
 • Ne kadar samimi ve içten olduğunuzu gösterin.
 • Asla yalan söylemeyin ve içinizden geldiği gibi hareket edin.
 • Değer verdiği insanları aracı yapın.
 • Gerçekten seviyorsanız ağladığınızı görmesini veya bilmesini sağlayın.

Eğer “bana ne o gelsin” düşünsene sahipseniz ve gururunuzla hareket ediyorsanız hiç çaba sarfetmeyin. Akrep erkeğinde samimiyetin son noktasında göz yaşları vardır. Eğer o noktada değilseniz veya sadece oyun oynayarak göz yaşı dökerek onu kandırmaya çalışıyorsanız bir kez daha düşünün.

Akrep burcu erkeği dışarıya karşı soğuk ve duygusuz görünebilir ama asla vicdansız değildir. Gerçekten seviyorsa ve siz samimi iseniz ısrarlarınıza mutlaka karşılık verecektir.

 

Yardımcı Konular:

Akrep Burcu Erkeği Neden Terkeder?

Akrep Erkeği Nasıl Geri Döner? Geri Dönmesi için Neler Gerekir?

 

Akrep Burcu Erkeği İlişkiden Soğursa Tekrar Sever mi?

23 Eylül 20121

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Nil dedi ki:

  Ben çok çaba sarfettim ve artık yoruldum. Seviyorsa birazda o çaba göstersin

  1. Akrep dedi ki:

   Sizce mümkün mü? İki taraftan biri bu şekilde düşündüğünde o ilişki çıkmazsa girer. Bu aşk değil daha çok benlik kavgası.

 2. Burcu dedi ki:

  Merhaba, 2 sene önce akrep burcu erkeğinden ayrıldım,kısa bir ilişkiydi başka bir sevgilisi olduğunu öğrendiğim an bitirdim,bende kova burcuyum akreplerle anlaşamasamda hep onlar denk geliyor. Çok ısrar etti,ayrılmış sevgilisinden, ilişkimiz düşündüğün türden değildi tuhaftı vs. dedi ama asla dinlemedim. Hala kendini hatırlatıyor 2 sene geçti üstünden yüzünü bile görmedim ama hala arada yazıyor üstelik sevgilileri de oluyor,gizliyor göstermiyor ama bir şekilde haberi geliyor. Soğuk bir dille cevap verdiğim halde uzun süre bekliyor gene yazıyor araya arkadaşlarını sokuyor,stalk yapıyor ve planladığımız dinlediğimiz şarkıları gönderme yapıyor,birliltelikten önce de hep takipteydi uzun süre sonra iletişime geçti yani 4 seneye yakındır hayatımda bir şekilde. Bende özlüyorum ama asla geri dönmem sadık biri değil. Ondan nasıl kurtulurum?(İntikamcı bir yapısı da var)Amacını da anlayamıyorum

  1. Akrep dedi ki:

   Merhaba.
   Eğer ondan kurtulmak istiyorsanız tümüyle iletişime kapalı olun. Dikkate almayın. Eğer gerekirse sadece bir kez ve ciddi tonda bir başkasını aracı yaparak “bitti ve ilişkinin tekrar başlaması mümkün değil” gibi kesin ve net cümlelerle mesaj iletin. Kendiniz asla iletişim kurmayın. Aracı olup ondan haber verenleri de uyarın. Öyle bir atmosfer oluşturmalısınız ki size karşı ondan en küçük bir yeniden başlama ihtimali dahi belirmemeli.

   Ayrıca kalbinizden ve zihninizden de tümüyle silmeye çalışın. İletişim kanalında da akrep etkisi varsa siz düşündüğünüzde bunu telepatik algı yoluyla sezecek ve sizi hatırlayarak size ulaşmak isteyecektir.

   Akreplerin denk gelmesi doğum haritanızdaki konumlarla ilgilidir. Vertex’inizde akrep vardır veya bazı konumlarda çekim alanı oluşmuştur.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status