AkrePortal.Net

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez?

17.04.2019
581

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez?

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden İlgisiz Görünüz? Neden İlgisiz Davranır?

 • İlgisini gösterme yöntemi farklıdır
 • Herşeyi az ama öz yapar
 • Size olan ilgisini her yerde göstermez
 • İlgisini ve sevgisini sözel olarak değil hisleri ile ve davranışları ile gösterir
 • Sevdiği şeyleri sizinle birlikte yaparak ilgisini gösterir

Akrep burcu erkeği neden ilgisizdirAkrep burcu erkeği neden ilgisiz davranır? Aslında ilgisiz değiller ancak ilgilerini gösterme yöntemleri farklıdır. Akrep burcu insanları sezgisel insanlardır. İlgi ve alakalarını daha çok sezgisel yolla dile getirirler. Gözlerinizin içine bir bakışı onun için söylenmiş yüzlerce cümleye bedeldir. Bu konuda sıkıntının asıl sebebi kadının bu ilgiyi anlayabilecek bir burç olmamasıdır. Akrep burcu erkeği gibi sezgisel olan yengeç ve balık burçları bunu çok iyi anlayabilirler ancak ikizler, terazi veya kova burcu ve benzer burçların bu ilgiyi anlamaları güçtür.

Eğer akrep erkeğinin ilgisizliğinden yakınıyorsanız yapacağınız en büyük hata bu durumu akrep erkeğine karşı sitem ederek göstermektir. Akrepler burcu insanları tıpkı akrep hayvanları gibi herşeye anında tepki gösterirler.

Belki O’nun ruh dünyasında siz, tahta oturmuş bir kraliçesinizdir ama siz sürekli ilgisizliğinden yakınıp gündeme getirirseniz mutlaka buna bir karşılık verecektir. İçinden geçireceği ilk cümlelerden biri şu olacaktır “Sen bilirsin” Akrep burcu erkeği neden ilgisizdir? belki de sizin bu sitemkar davranışlarınıza karşı tepki veriyordur.

Akrep Burcu Erkeği Size Karşı Olan İlgisini Nasıl Gösterir?

Akrep burcu erkeği sizinle birlikte olmuşsa sizi mutlaka sevmiştir. Karar vermeden önce çok ayrıntılı düşünür ve emin olmadan karar vermez. Ancak birlikte yaşamaya başladığınızda herşey tarafların istediği gibi gitmeyebilir. Kimse hayalinde kurduğu evliliği veya birlikteliği tam olarak yaşayamaz. Akrep burcu insanları gerçekçi ve sabittirler. Yani daha önce ne ise sonrada o şekilde olurlar. Ne siz O’nu ne de O sizi kendi hayallerine göre şekillendirmeye kalkışmamalısınız.

İlgisini Her Zaman Göstermez

Akrep burcu erkeği neden ilgisizdir? İlgisiz değildir. Sizi sevdiğini her zaman göstermez ama gösterdiğinde tüm sıcaklığını hissedersiniz. Biraz sabırlı olmaya çalışın. “Şunun kocası şöyle yapıyor, bunun eşi böyle yapıyor” şeklinde kendinize vesvese yapmayın. Kimseyi kimse ile kıyaslamayın. Herkes farklı bir dünyadır. Bazı gerçekleri birlikte olmadan önce düşünmeniz gerekir. Eğer kararlarınızda sizi bir başkası zorlamamışsa, Sonradan kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

akrep erkeği neden ilgisizdir, neden ilgilenmez, neden ilgi göstermez

Size Karşı ilgisini Sözlerle Beklemeyin

Akrep burcu erkeği neden ilgisizdir? Belki siz yanlış bir beklenti içerisine girmiş olabilirsiniz!

Çünkü akrep burcu erkeği çok az, gerektiğinde ve gerektiği kadar konuşur. Hislerini ve duygularını bakışları ve dokunuşları ile dile getirmeyi veya aldıkları hediyelerle göstermeye çalışırlar. Size karşı ilgisini sözel olarak değil his ve davranış olarak tartmaya çalışın. İç dünyasında olup biteni dışa yansıtmayı sevmediği için sevgisini ve ilgisi sözlerle değil davranışlarla ifade edecektir.

Farklı ve Rahat Ortamları Severler

Gerekmedikçe, kalabalıktan ve ilgisi olmadığı insanların bulunduğu ortamlarda bulunmaktan hoşlanmazlar. Sizi alıp çok otantik ve farklı ortamlara götürmeyi severler. O’nun için önemli olan beğendiği ortamı sevdiği insanla paylaşmaktır. Başkaları O’nu ilgilendirmez. Özel duygularını ve size karşı hissettiklerini özel ortamlarda yansıtmayı daha çok sever. Yaptığı herşeyin bir etki bırakmasını ister.

Beğendiği Filmleri Sizinle İzlemek İster

Akrep burcu erkeği gizemli ve zihni zorlayacak filmleri çok sever. Film izlerken, filmi analiz etmek ve tüm ayrıntıları algılamak için dünya ile bağlantılarını koparır. Seçtikleri ve beğendikleri, akrep insanları için özeldir. Belki çok saçma bir ayrıntı gibi gelebilir ama eğer beğendiği bir filmi sizinle birlikte izlemek istiyorsa bu size ne kadar değer verdiğinin bir göstergesidir.

Akrep Erkeğine Karşı Bunları Yapmayın

Akrep burcu erkeğinin size olan ilgisini kaybetmek istemiyorsanız bunları sakın yapmayın!

Bana, sevdiğini söyle demeyin. Bu O’nun için çok gereksiz bir ayrıntıdır. Akrep burcu insanlarına göre “Sevgi söylenmez yaşanır

Neden ilgi göstermiyorsun” demeyin, “bana karşı çok ilgisiz”, “neden bu kadar ilgisiz” demeyin ve başkaları ile dedikodu yapmayın. Emin olun yaptığınız dedikodular sonrası ruh halinizdeki değişimi hisseder ve size karşı davranışlarını da buna göre şekillendirir. Sizin yabancı olduğunuz bu durumlar akrep burcunun ruh dünyasında çok önemlidir. Sonraki adımda yapacağınız en büyük hata ise “ne oldu neden böyle davranıyorsun, neden yüzün asık” demek olacaktır.

Film izlerken veya tüm dikkatini bir konuya vermişken dikkatini dağıtmayın, soru sormayın ve gündelik sohbetler açmayın. Bir anda çok sert tepki gösterebilir. Çünkü zihnindeki tüm bütünlüğü bozmuş olursunuz. Herşeyi tekrar etmek zorunda kalmak zamanla size karşı daha sert tavır takınmasına neden olabilir.

Akrep burcu insanları kuralcıdırlar. Bir kez “yapılmamasını” istediği bir şeyin tekrarlanmasından hoşlanmazlar. Sevmediği bir şeyi tekrar etmeyin.

Akrep burcu erkeği ile birlikte olmak zor görünüyor değil mi? Hayır zor değil, büyük ihtimalle siz yanlış bir seçim yapmış olabilirsiniz.

 

Kısaca Akrep Burcu Erkeği Neden İlgisizdir?

 • Akrep burcu erkeğini tam olarak tanımamış olabilirsiniz
 • Yanılıyor olabilirsiniz, beklentileriniz yanlıştır
 • Kendinizle kıyaslayıp, sizin yaptıklarınızı ondan bekliyor olabilirsiniz

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez?

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Özlem dedi ki:

  Ben aslan burcuyum o ise akrep erkeği. İlgisini gösterecek ortam da yaratmıyor ama yine de görüşmekten de vazgeçmiyor. Onun davranışlarına tabiki anlayış gösteriyorum. Anlamaya çalışıyorum en azından. Çok soru sorulması sevmediğini düşünüyorum ki ben de sevmem gereksiz gelir akışa bırakmak daha iyidir. Ama çok nadir sorduğum sorulara da umursamaz gibi alaycı cevap vermesini anlamlandıramıyorum. Dalga geçtiğimi düşünüyor mu anlamıyorum. Bir aradayken çekiyorsak birbirimizi uzak neden iticidir ki?

  1. Akrep dedi ki:

   Son cümlenizi tam anlamadım.

   Akrep burcu ile Aslan burcu arasındaki en büyük sorunlardan biri iletişimdir. Her iki tarafta ego ve gururlarını bir kenara bırakmadıkları sürece doğal bir iletişim kuramazlar. Akrep burcu Aslan burcu gibi değildir. Eğer doğum haritasında sert açılar da varsa sevse dahi sanki hiç sevmediğini düşünebilirsiniz. O sizin gibi çok konuşmayı sevmez. Çoğu şey onun için gereksizbir ayrıntı gibi gelir. Şu yazılara bakabilirsiniz.

   Akrep Erkeği Neden Soğuk Davranır?
   Akrep Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?
   Akrep Erkeği Neden Soğuk Davranır?
   Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?
   Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez?

 2. Zeynep dedi ki:

  O akrep ben başak ilk başta daha ilgiliydi daha çok yeniyiz asla sorgulamam yeni olmamıza rağmen ve nedense hep ben haksız yada hatalı çıkıyorum netlik benimde sevdiğim birşey ama kendisini ön planda gördüğünü iki günlük tatilde anladım önceliği kendisi elestirilmek ona göre değil ve bir duvarı var kendine ait asamiyorsun yani o istemezse taniyamiyorsun

  1. Akrep dedi ki:

   Evet akreplerde o hep vardır. Bunu aşmak için ondan daha iyi olmalısınız. Sizde elde etmesi gereken, çözmesi ve merakını gidermesi gereken bir şeyler olması gerekir. Sizi çözdüğü anda sıradanlaşırsınız. Gizeminizi koruyun, onu merak edip çözmeye çalışmayın. Onu çözmek için üzerine gittiğinizde sizin kendisinde aradığı bir şeyler olduğu sezgisi ile kendisini korumaya almaya başlar. Bir nevi rakip gibi olursunuz.

   Kısa vadede Akrep ve başak çok iyi anlaşırlar çok iyi arkadaş olurlar ancak süre uzadıkça yaşadığınız durum ortaya çıkabilir. Bunu yaşamamak için yazdıklarıma dikkat edin lütfen. Kolay olmayın akrep zoru sever. Zor ve ulaşılması güç olan onun için her zaman daha değerlidir.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status