AkrePortal.Net

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı?

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır?

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı?

Akrep burcu erkeği sadık mıdır? Akrep burcu erkeği sevdiğini aldatır mı? İhanet eder mi?

Akrep burcunun erkeğe verdiği etkilerde aldatmak, ihanet etmek veya sadakatsizlik yapmak yoktur. Akrep burcu sabit bir burçtur, hayatına kabul edeceği kadını seçmeden önce tüm detayları inceler, karar verdiğinde ise alternatiflere kendisini kapatır.

Ancak insanın doğuştan aldığı özelliklere ek olarak sonradan kazandığı özellikler vardır. Bu özellikler çevre, arkadaş grubu ve aile ile şekillenebilir. Bir erkek aldatma kelimesinin “farklılık, eğlence” olarak tanımlandığı bir ortamda yetişmişse doğuştan gelen etkileri yıkmaya çalışır. Akrep burcu hava grubu burçları gibi sosyal ve sürekli birileri ile tanışmak isteyen bir yapıda değildir. Çevre etkisi ile yapısını değiştirmeye karar vermişse aldatmayı basitleştirebilir.

Bu durumda olan bir akrep burcu erkeği de aldatabilir. Eğer bir akrep erkeğine aşık olmuşsanız sizi aldatıp aldatmaması sizin ona karşı davranışlarınızla da değişebilir. Arkadaşlar ve eşler birlikte oldukları insanları kendi özeliklerinden uzaklaştırabilir veya tam tersi özüne dönmesine yardımcı olabilir.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Durumlarda Aldatma Eğilimi Gösterir?

 • Duygusal ve cinsel yönden tatmin olamadığında
 • İstediği ve ihtiyacı olan yoğunlukta bir sevgi bulamadığında
 • Sizinle birlikte iken mutlu olamadığında
 • Özelliklerine ters hareket ettiğinizde
 • Ahlaki yapısı zayıflamışsa
 • İhanete uğramış ve intikam için aldatmayı alternatif olarak görüyorsa

Bu maddelere çok sayıda ekleme yapılabilir. Kısaca bir insan evlendiği insanla mutlu olamıyorsa ya sabreder veya alternatifler arar. Sadakatsizlik ve aldatma konusu ise hayata bakış açısı ile ilgilidir. Bu durum sadece akrep burcu erkeğine özel değildir.

Evlilik Öncesi ve Sonrası Değişimler

Akrep burcu erkeğinin hatta genel olarak akrep burcu insanları için yanıltılmak büyük bir hayal kırıklığına ve öfkeye neden olabilir. Evlenmeden önce farklı evlendikten sonra farklı bir tutum sergiliyorsanız, akrep burcu erkeğinin herşeyi kabulleneceğini düşünüyorsanız yanılırsınız. Sadece tepki vermekle kalmaz karşı atağa da geçer.

Evlenelim sonrasına bakarız, evlendikten sonra istediğimi yaparım, herşey evleninceye kadar” gibi düşüncelere sahipseniz akrep burcu erkeği bu durumu anladığında size karşı tüm tutumu değişecektir. Bu durumda eğer doğuştan gelen özellikleri çevre etkisi ile aldatmayı bir intikam aracı olarak görmesine neden olmuşsa aldatabilir.

Akrep Burcu Erkeği Ne Kadar Sadık Olabilir?

İlişkinin doğal seyrinde akrep burcu erkeği hayatta bir kez sevip sevdiği insana bağlı kalan bir yapıya sahiptir. Gerçekten seviyorsa küçük sorunların sadakatini bozmasına izin vermeyecektir. Yapısına ters bir harekette bulunmak onu rahatsız edecektir.

Aşk, sürekli birlikte olunmaya başlandığında sevgi ve saygıya dönüşecektir. Sevgi ve saygı varolduğu sürece sonradan aldığı etkilerde sadakatsizlik yoksa, aldatmayı öncelikle kendisine ihanet olarak kabul eder ve rahatsız olur.

Birliktelikler her zaman istenildiği gibi olmayabilir. Hata yapmaya müsait bir ortam oluştuğunda eşler birbirlerine “ne hali varsa görsün” demektense destek olmaya çalışmalıdırlar. İnsan mutlu olmak için sevdiği insanla birlikte oluşturduğu ortamda huzur bulamıyorsa aradığı huzuru başka bir yerde arayacaktır. Aşk zayıflayabilir, sevgi tükenebilir ama saygı her zaman korunmaya çalışılmalıdır.

 

İlgili Konular

Akrep Erkeği Aldatır mı? Akrep Burcu Erkeği Neden Aldatır?

Akrep Burcu Erkeği Neden Terkeder?

 

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı?

www.akreportal.net

10 Haziran 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Niran dedi ki:

  Gerçekten seviyor ve sevdiği de ona sadıksa kesinlikle aldatmaz. Başkası ile ilgili ise sevmiyordur

 2. Nice dedi ki:

  Aldatır aldattı.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status