Kategoriler: Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer mi?

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer mi?

Akrep burcu erkeği sevdiğinden vazgeçer mi? Akrep burcu insanları sevdiklerini derin bir bağlılık ve tutkuyla severler. Duygusal derinliklerindeki aşırılıklar sevdikleri insanda aynı derinliğe sahip değilse bezdirecek boyuttadır. Adına ister kıskançlık, ister sahiplenme ister bağlanma deyin, sevgilerini iliklerinize kadar hissedecek şekilde derinden yaşarlar.

İnsan sevdiğinden vazgeçer mi?

Net cevabı bulabilmek için öncelikle genel olarak bir insan sevdiğinden vazgeçer mi sorusunun cevabı ile başlayalım. Hiç kimse bir başkasını zaman içerisinde vazgeçme olasılığını düşünerek sevmez. Sevgi koşullu değildir, şartlara bağlı değildir. Bir anda bir çift göz, kalpte yanma, dudaklarda titreme ve sürekli görme, bir arada bulunma isteği ile başlar. Sevgiler “Bugün çıkıp birini seveyim” cümlesi ile başlamaz.

İrade dışı başlayan eylemlerden de irade ile vazgeçilmez. Öyle bir an gelir ki sevip beraber olmaktan mutluluk duyduğunuz insandan nefret eder hale gelebilirsiniz. Artık birlikte olmak her iki tarafa da acı ve zarar vermeye başlar. Ne yapsanız da bu durumu engelleyemezsiniz. Bu durumda vazgeçer misiniz? Peki durum sadece karşı taraf için geçerliyse vazgeçer misiniz?

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer mi?

Yukarıdaki tabloda son, herkes için hemen hemen aynıdır. Ancak durum yalnız bir taraf için geçerli ise ve bu akrep erkeği ise karşı karşıya olduğunuz akrep erkeğinin hangi sınıftan olduğuna bakmak gerekir.

Olgunlaşmamış Sürüngen Akrep: Sadece kendisini ve kendi çıkarlarını düşünür. Karşı taraf ile empati kurmaz. Tek amacı kendi isteklerinin yerine gelmesidir. Bu tür, tüm tutkularını kendi tutkularının esareti ile bağdaştırdığı için öncelik kendi egosudur. Eğer sizin için birliktelik bitmiş ama bu akrep türü için bitmemişse; uzun süre daha bitmeyecektir. Sizi zorlu bir süreç bekliyor.

Olgun Kartal Akrep: Benzer özelliklere sahip olsa da huzuru ve mutluluğu yorumlaması farklıdır. Bu grupta yer alanlar içlerindeki sevgi ile sizi özleştirmişlerdir. Siz mutlu olduğunuz sürece içlerinde yaşattıkları sevgi ile mutlu olurlar. Sahiplenirler, değer verirler, yardımcı olurlar ama ısrarcı olmazlar. İçlerindeki O değerli duygu için sevdiklerinden vazgeçerler.

Eğer O vazgeçmiş siz vazgeçmiyorsanız! Hata Sizde mi?

Her iki durumda da fazla umutlu olmayın. Büyük ihtimalle sürüngen akrebin vazgeçişi de size acı yaşatarak olacaktır. İncitir, kırar, döker, bin parçaya böler ve çekip gider. Gidişi ne kadar hızlı olursa aslında sizin için o kadar iyi olur. O’nun gitmesine sebep sizseniz ya ömür boyu tüm sebepleri her defasında başınıza vurup sizden her fırsatta intikam alacaktır. Ya da tüm öfkesini tek seferde başınızda patlatıp gidecektir. Ama asla unutmayacak ve içlerindeki öfkeyi yaşatmaya devam edeceklerdir.

Olgun akrep burcu erkeği, tüm sonuçları değerlendirir, karar vermeden ölçüp biçer, tüm kapılar çıkmazları gösteriyorsa fazla uzatmadan söyleyeceğini ölçülü bir şekilde ama kulağınıza küpe yapacak şekilde giderler.

Vazgeçerler mi? Neden vazgeçmesinler ki? Vazgeçilmeyen sevgidir insanlar değil. Sevginin adı değişir ama kendisi değişmez. Akrep insanları her durumda yalnız yaşayan insanlardır. Yalnızlık onlar için yabancı bir olgu değildir. Bu onlar için özgürlüğün farklı bir anlamıdır.

Peki siz vazgeçilmez misiniz? Vazgeçilemeyecek kadar erdemli bir sevgiye sahip misiniz?

Karşılıklı vazgeçilemeyecek sevgiler yaşamanız/yaşamamız dileği ile…

İçimde hüznün hazan mevsemi,
Dalıp ta gittim yine gülen gözlerine,
Unutmak, dökülen bir yaprak gibi düştü önüme
Zaman siliyor tüm hatıraları, tıpkı kuruyan bir yaprak gibi

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer mi?

www.akreportal.net

Akrep

Paylaşım
Tarafından yayınlandı
Akrep

Son Konular

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları Hangi burç hangi grupta yer alır, burç ve…

8 ay önce

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Kolay Unutur mu?

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Akrep erkeği hedeflerinden, değer verdiklerinden, eşinden, sevdiğinden ve arkadaşlarından kolay…

1 sene önce

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar. Hangi Burçlar Sabit, Değişken ve Öncü

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar Sabit, değişken ve öncü burçların özellikleri nelerdir? Hangi burç sabit,…

1 sene önce

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür?

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür? Akrep burcu, akrep erkeği ve akrep kadını neden cinsel…

1 sene önce

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı?

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı? Akrep erkeğinden özür dilemek, af dilemek işe yarar…

1 sene önce

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı?

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı? Akrep burcu erkeği sadık mıdır? Akrep burcu…

1 sene önce