AkrePortal.Net

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Elde Tutarım?

17.04.2019
25

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Elde Tutarım?

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Elde Tutarım?

Akrep burcu erkeğini nasıl elde tutarım? Akrep erkekleri sabit nitelikte olmalarından dolayı burç özellikleri oldukça belirgin olan erkeklerdir. Çoğu konuda değişime kapalıdırlar. Bu durum onları tanımanız açısından kolaylık, uyum sağlama konusunda ise zorluk yaşamanıza neden olacaktır. Uyumlu olup olmadığını öğrenmek için, Akrep erkeğini nasıl elde tutarım diye düşünen bir kadının çok fazla zorlanmayacağı muhtemeldir.

Burçlara göre genel özelliklere bakıldığı zaman Akrep erkekleri elde tutulma konusunda biraz uğraş isteyen erkekler grubuna girmektedir. Nedeni de birliktelikler konusunda çok katı tutumlara sahip olmalarıdır.

Akrep Erkeğini Elde Tutmak İstiyorsanız Bunlara Dikkat Edin

  • Cinsel yönden tatmin olmalı
  • Sadakat konusunda şüpheye düşmemeli
  • Yönlendirilip yönetilmeye çalışılmamalı

Cinsel Yaşamınıza Önem Verin

Akrep erkekleri her zaman cinsel yaşamlarına düşkünlükleri ile bilinirler. Cinsel yaşamı renkli ve sürprizlerle dolu olan bir Akrep burcu erkeği, ciddi bir neden olmadığı sürece ilişkilerini bırakmayı tercih etmezler. Onlar için önemli olan cinsel yaşamlarının belirli bir dönemde değil, sürekli olarak renkli olmasıdır. Yani karşılarındaki kadının libidosunun yüksek ve enerjik olmasını beklerler. Cinsel yaşamı istediği gibi olmayan bir akrep erkeği çok agrasif ve yıpratıcı olacaktır. İsteseniz de istemeseniz de eninde sonunda bu konu büyük bir sorun olarak karşınıza çıkacaktır.

Cinsel doyum konusunda sorun yaşatmadığınız sürece içiniz rahat olabilir.

akrep erkeğini nasıl elde tutarım

Sadakatinizden Şüpheye Düşmemeli

Sadık kalın demiyorum, bu konuda şüpheye dahi düşmemeli.

Akrep erkekleri sadakate kayıtsız kalamamaktadırlar. Kendilerine sadık olduklarından emin oldukları bir kadını kolay kolay bırakamamaktadırlar. Bu nedenle Akrep burcu erkeğine sadece sadık kalmak yetmemektedir. Aynı zamanda sadakatin üzerine şüphe düşürebilecek şeylerin de ilişki içerisinde olmaması gereklidir. Akrep erkeği nasıl elde tutulur? Daima sadık kalarak ve kalacağınızı göstererek akrep erkeğini elinizde tutabilirsiniz.

Yönetme Mücadelesine Girmeyin

Akrep burcu erkeğini nasıl elde tutarım diye düşünen bir kadının yapabileceği en iyi şey ilişkinin yönetimini Akrep erkeğine bırakması olacaktır. Kontrol edebilmekten çok hoşlanan Akrep erkekleri gücün kendilerinde olduğunu anladıkları zaman bu hazzı kolay kolay bırakamayacaklardır. Yönetilmekten ve yönlendirilmeye çalışmaktan kesinlikle hoşlanmazlar. “Bunu yap” dediğiniz bir şeyin tam tersini yaparlar.

Akrep burcu erkeği zor bir erkektir. Ancak sabit nitelikte oluşu onu kolay tanımanızı sağlayacaktır. Sadık bir eş oldukları için sizi sevmişse, sizin bir hatanız yoksa ve aradıklarını sizde bulduğu sürece yaşamlarında ciddi bir değişim istemezler. Yeter ki zihnini sürekli rahatsız eden durumlarla karşı karşıya bırakılmasın. Bir kez bir sorunu tespit ederlerse o sorunun en ince ayrıntısına kadar inip çözmeye çalışırlar. Sorunun çözümü olarak ayrılmayı görmüşlerse bunu yapmaktan da çekinmezler.

Sevgi, sadakat, güven, cinsel tatmin ve uyumlu bir ilişki olduğu sürece “kıskandırmak” gibi basit oyunlara girişmeye kalkışmayın. Huzur bulduğu bir yuvayı yıkma taraftarı olmayacaktır.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Elde Tutarım?

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status
error: Korumalı İçerik!