AkrePortal.Net

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Kolay Unutur mu?

10.07.2019
5

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi?

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi?

Akrep erkeği hedeflerinden, değer verdiklerinden, eşinden, sevdiğinden ve arkadaşlarından kolay vazgeçer mi? Kolay unutur mu?

Akrep erkeği sabit bir burçtur. Hiç kimseyi ve hiçbir şeyi kolay benimsemez. Sahiplendiği, değer verdiği ve benimsediği hiç kimseden de kolay vazgeçemez. Vazgeçmeme durumu doğum haritasında alınan etkilerle yoğun veya daha az olabilir. Eğer doğum haritasında sabit burç unsurları ile akrep burcu ağırlıklı ise yaşamına sokması da, benimsemesi de, hayatından çıkarması da kolay olmaz.

Güneş burcu insanın iç dünyası ile ilgilidir. Ancak her güneş burcu akrep olan da akrep özelliklerinin tümünü taşımayabilir. Mesela diğer insanlarla ilişkilerinde etkili olan 3. Evi hava unsurlarından olan ikizler veya kova burcu ise herkesle uyumlu olabilir ve ilişkileri daha yüzeysel yaşanır. Bu konumda akrep burcunun bulunması güneş etkisi ile birleştiğinde ikili ilişkilerinde son derece tutucu, kıskanç ve sahiplenici olmasına neden olabilir.

Benzer durum evlilik evi olarak bilinen 7. Ev içinde geçerlidir. Aldığı etkiler evlenmek istediği insana, evliliğine ve eşine karşı tutumunu yansıtır.

Akrep Erkeği Hedeflerinden Kolay Vazgeçer mi?

Akrep erkeği belirlediği hedeflerden kolay vazgeçer mi? Hedeflerne ulaşmak için ne tür yollar dener?

Akrep erkeği sabit niteliğinden dolayı içselleştirdiği hedeflerinden vazgeçmez. Çok istediği bir şeyler varsa ve vazgeçmiş gibi görünüyorsa bu sizi yanıltmamalı. Akrep burcu etkisi insana gizem ve karmaşanın içinden geçiş özellikleri verdiği için iç dünyasında olan biteni dışa yansıtmamak için katı bir tutum izler. Kendisi size baktığında yüz hatlarınızdan ve ruh halinizden ne düşündüğünüzü ve neler hissettiğinizi anlayabildiği için benzer durumlara düşmemek için iç dünyasını dışa kaptır. Bu nedenle çoğu zaman yüzüne baktığınızda sadece soğuk ve donuk bir yüz ifadesi ile karşılaşırsınız.

Akrep burcu erkeği doğal bir manipülatördür. Benzer durum kendisinden önce gelen Terazi burcunda da vardır ancak terazi manipülasyonlarını açıktan ve sözel olarak gerçekleştirir. Sonradan gelen burçlar bir önceki burçların farklı versiyonları gibidirler. Birbirlerini tamamlayıp pazıl gibi eksikleri giderirler.

Akrep erkeği etki ve tepki mekanizmalarını bildiği için hangi ruh halinin ve yüz ifadesinin dışarıdan nasıl karşılık bulacağını çok iyi bilir. Eğer kendisine koyduğu hedeflerde rakipleri varsa veya bilindiğinde işi zorlaşacaksa herşeyini gizleyecek hatta yanıltmak için tam tersi bir portre çizecektir.

Hedefine ulaşmadan vazgeçmeyecektir. Doğuştan aldığı özellikler sayesinde akrep erkeği hedefine ulaştığında çoğu insan neler olup bittiğinin farkında bile olmayacaktır. Sessiz, sakin ve derinden…

Akrep Erkeği Değer Verdiklerinden Kolay Vazgeçer mi?

Akrep erkeği değer vermişse olası durumlarda vazgeçmek için değer vermemiştir. Uzun süre analiz edip karar vermiştir. Akrep burcu erkeği, yapısı gereği ayrıntılara dikkat eden bir burçtur. Hem dış hem de iç yönüyle ayrıntıları analiz eder ve ona göre karar verir. Bundan dolayı yaşamında herşey çok azdır. Az arkadaş, az dost, tek eş ve sadece ihtiyaç duydukları…

Akrep Erkeği Sevdiğinden ve Arkadaşlarından Kolay Vazgeçer mi?

Akrep erkeği sevgilisinden, eşinden veya arkadaşından kolay vazgeçer mi?

Akrep erkeği samimi arkadaş sayısı en az olan burçlar arasındadır. Çevresinde olan insanlar az ve özdür. Bu durum ya kendi seçimidir veya çevresindekiler ondan çekindiği için fazla yakın durmak istemezler.

Akrep erkeği bir insana “arkadaşım, dostum” demişse bunun değişmesi çok zordur. Kendisine arkadaş olarak seçtiği insanları uzun süre gözlemleyerek karar vermiştir. Önceliğini güvenilir, dürüst ve samimi olanlara verir.

Akrep erkeği çok az insanla samimi olur ve samimi olduğunda karşısındaki insan onu yanlış anlayıp her istediğini yapabileceği düşüncesine kapılarak hareket ederse, akrep burcu erkeği geçmişte ne yaşadıklarının ve ne kadar güzel günlerinin olduğuna aldırış etmeden çok kırıcı olabilir. Bu gibi durumlar “akrep gibi soktu” deyiminin ortaya çıkmasına neden olan durumlardır.

Ben izin verdiğim ölçüde, sınırları aşmadan ve benim belirlediğim kurallara göre” Akrep erkeği ile arkadaşlık zordur ancak su ve toprak grubu gibi uyumlu burçlar arasında iseniz onu zaten iyi anlar ve ona göre hareket edersiniz. Akrep erkeği samimi bir arkadaşınızsa kolay anların değil zor anların insanı olduğunu göreceksiniz. Yaşamında bireysel ve bencil olabilir ancak değer verdiği insanların gerçekten yardıma ihtiyacı olduğuna inanırsa onları kolay kolay yalnız bırakmaz.

Akrep erkeği sevdiği insandan vazgeçer mi?

Akrep erkeği sevdiği insandan kolay vazgeçer mi? Hangi durumlar onun için istisnadır?

Akrep erkeği gerçekten sevmişse ruhuna işlemiştir ve istisnai durumlar hariç sevdiği insandan, eşinden veya sevgilisinden kolay kolay vazgeçmez. Vazgeçemez. Birlikte olmasa bile unutmaz.

İstisnai durumlar:

1- Aldatılma
2- Yalan söyleme ve güvensizlik
3- Yanıltma
4- Birlikte belirlenen kurallara uymama

Akrep erkeği kolay vazgeçmez ancak çoğu zaman verdiği mesajla kendisi de dahil “kimse kolay vazgeçilmez değildir” diyecektir.

Akrep Erkeği Kolay Unutur mu?

Hayır. İçe dönük yapıya sahip burçlar hissel ve duygusal yapıda oldukları için kalplerinde hissettikleri olumlu veya olumsuz hiçbir şeyi kolay kolay unutamazlar. Eğer içsel mekanizmalarını çözmüş bir akreple karşı karşıya iseniz kendisini rahatsız eden olayları bilinçaltının derinliklerine gömdüğünü görebilirsiniz. Ancak bunlar istisnai durumlardır ve çoğu zaman anlık olaylarla ilgilidir.

Doğum haritasında tam olarak akrep etkisi alan akrep erkeklerinin hafızıları çok güçlüdür. Bir çoğu duygusal anlamda yaşadıklarını bir ömür boyu unutmazlar. Verecekleri tepkiler farklı olabilir ancak ortak noktaları, yaşadıklarını analiz ederek tecrübe katsayılarını atırmalarıdır. Bir sonraki her adım onlar için daha önce unutulmayan anların karşılaştırıldığı yeni olaylardır.

 

İlgili Konular:

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer mi?

Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

 

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi?

www.akreportal.net

10 Temmuz 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status
error: Korumalı İçerik!