AkrePortal.Net

Akrep Erkeği Nasıl Bir Arkadaştır?

Akrep Erkeği Nasıl Bir Arkadaştır?

Akrep Erkeği Nasıl Bir Arkadaştır?

Akrep erkeği nasıl bir arkadaştır?

  • Sözünde duran
  • İçten ve samimi
  • Az ama öz konuşan
  • Soğukkanlı
  • Olgun ve ne yaptığını bilen
  • Yapılan yanlışı unutmayan
  • Haksızlığa boyun eğmeyen
  • Herşeyin karşılığını veren

Akrep erkeği nasıl bir arkadaştır? Karakter yapısı sebebiyle biraz sert olacaktır. Çünkü akrep erkeği baskın olma isteğinden dolayı çevresindeki arkadaşlarını yönlendirerek onları tehlikelerden uzak tutmak isteyecektir. Bu konuda akrep erkeği aşırıya kaçmaktan çekinmeyecek ve sizi bu konuda çok fazla sıkacaktır. Akrep burcu erkekleri arkadaşlarının sıkıntılarını dinlemekten asla kaçmazlar ve bu sıkıntıların çözümü için çok uğraşırlar. Ama tüm bunlara rağmen kendi sıkıntılarını çok fazla paylaşmaktan hoşlanmayan bir burçtur. Genelde kendi problemlerini kendileri çözmeye meyilli bir burçtur.

Yanlış Yapmamaya Çalışın

Eğer bir akrep erkeğine arkadaş olarak yanlış yaptıysanız vay halinize! Çünkü sizden intikam almak için her yolu deneyecek ve mutlaka intikam alacaktır. Çünkü akrep erkeği mutlaka intikam ister. Bu sebeple kan kardeşi denilecek kadar yakın bir arkadaş bile olsanız akrep erkeğine karşı yanlış yapmaktan kaçınmanızı öneririz.

Ama her ne kadar böyle olumsuzluklar sıralasak da herkesin bir akrep burcu erkeği arkadaşlığı ihtiyacı vardır. Çünkü akrep burcu erkeği burcunun özelliği sebebiyle eğer birisine güvenip ona bağlanmışsa arkadaşı için gözünü kırpmadan her şeyi yapabilecek potansiyeldedir. Hani derler ya seninle ölüme bile giderim diye; işte akrep erkeği güvenip değer verdiği arkadaşları için gözünü kırpmadan ölüme bile gidebilir. Kısacası eğer sizi gerçekten önemseyen bir akrep erkeği arkadaşlığı var ise kimse size zarar veremeyecektir.

Yaptığınızın Karşılığını Vermeye Çalışır

Akrep burcu yapısı gereği kendisine yapılan iyiliğin de kötülüğün de mutlaka karşılığını vermeye çalışır. Ona saygı duyduğunuz sürece o da size saygı duyar. Kırmadığınız sürece o da sizi kırmamaya çalışır. Yanlış yapmadığınız sürece o da yanlış yapmamaya özen gösterir.

Hataları tabiki vardır. Aşırı kıskançtır ve sizi kıskandığı için yüzünü asabilir, kırıcı eleştiriler yapabilir ama sadakatinden ödün vermez. Herkes sizi terketse bile sizin yanınızda kalacaktır.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nasıl Bir Arkadaştır?

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status