AkrePortal.Net

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

21.04.2019
42

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Nasıl kadınlara aşık olur?

  • Sorun çıkarmayan kadınlardan
  • Sevgisini göstermekten çekinmeyen kadınlardan
  • Güven veren kadınlardan
  • Bakımlı ve kendine has giyimi olan kadınlardan
  • Kendisine sadık kalacak kadınlardan
  • Az ve yerinde konuşan kadınlardan hoşlanır

İlgi duyduğunuz erkeğin bir akrep olduğunu öğrendiğinizde Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu mutlaka sormuşsunuzdur. Dış görünüşüne bakarak etkilendiğiniz O insan size ne kadar da ulaşılmaz geliyor öyle değil mi? Akrep burcu erkeklerinin doğasında var olan asalet sizi kendisine bir mıknatıs gibi çeker. Ne yapacağınızı, nasıl davranacağını bilemezsiniz. Gözlerini üzerinizde hissettiğinizde eliniz ayağınız birbirine dolaşır. Acaba akrep erkeği de sizden etkilenmiş midir? Acaba Akrep burcu erkeği ne tür kadınlardan hoşlanır?

Akrep Erkeğinin Hoşlandığı Kadın Tipi

Akrep erkeği nasıl kadın sever? “Sorun Çıkaran Kadın Olmayın”

Akrep erkeği sürekli sorun çıkaran bayanlardan hoşlanmaz.

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Sorun çıkarmayan kadınlardan hoşlanır. Sorun yaşamayı sevmeyen akrep burcu erkeği doğal olarak ilişkide sorun çıkaran kadınlardan hoşlanmayacaktır. Akrep burcu erkeğinin hayatında hemen her şey sabit ve yerli yerindedir. Bu düzeni bozacak ve sorun çıkartacak her şeyi ya hayatına hiç almaz yada kısa sürede hayatından çıkartır.

Yaşam akrep insanları için başlı başına bir sorun iken üzerine yeni sorunlar eklemeyi hiç sevmezler. Eğer bir akrep erkeğine aşık olmuşsanız ona sunacağınız imajınız şu olmalıdır “İşte kalbimi dinlendirebileceğim, fırtınalardan sonra sığınabileceğim limanım” Ancak burada dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta var;

Tümüyle sessiz ve sedasız bir liman olmamalısınız. Gerektiğinde her konuda harekete hazır ve boyun eğmeyen mağrur bir duruşunuz da olmalı. Unutmayın Akrep erkekleri asla sürekli olan durgunluğu sevmezler.

Yapmacık davranmayın, kendiniz olun. Gerçekten bu özelliklere sahipseniz göstermekten kaçınmayın. Akrep burcu özelliği taşıyanlar sahte ve yapmacık olanı anında anlar ve silerler.

Sevginizi Göstermekten Çekinmeyin

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Sevgisini dile getiren kadınlardan hoşlanır.

Akrep erkeği kendisine karşı duyulan sevgi ve hayranlıktan dolayı içten içe gurur duyar. Reklamı sevmezler, kendilerini göstermekten nefret ederler, parmakla işaret edilmeyi değil gizli kalmayı severler. Ama içten içe kendi dünyalarında kendilerine karşı kim ne hissediyorsa onları biriktirir ve hiç umulmadık bir zamanda bunun karşılığını mutlaka verirler. Eğer bir akrep burcu erkeğini sevmişseniz bunu iki aşamada O’na gösterin;

Önce davranışlarınız ve bakışlarınızla belli edin, bir anda üzerine atlamayın. Hemen sorgulamaya başlarlar “Neden, ne için” Unutmayın önce davranışlarınızla akrep erkeğini sevdiğinizi gösterin, tüm bedeniniz O’na “Seni seviyorum, senden çok etkilendim” desin. Akrepler davranışlara sözlerden daha büyük değer verirler. Bilirler ki “Söz yalan olabilir ama davranışlar asla

Sonra gerekirse gidin ve sevdiğinizi söyleyin. Bunu yapmaktan çekinmeyin. “Önce erkek söylemeli” gibi sözlere kulak asmayın. “Sevgi başkalarının sözleri ile satın alınmayacak kadar değerlidir.” Eğer sizden etkilenmişse asla yalan söylemez.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken, ilk aşamada davranışlarınızla sevdiğinizi gösterdiğinizde, olumlu yanıt almış olmanız gerekir. Eğer sizden hoşlanmışsa bunu mutlaka belli eder. Eğer davranışları olumlu değilse ya hiç konuşmayın, Ya da sonuç alınmaya kadar sabredip bekleyin. Sakın akrep burcu erkeğini diğerleri ile karıştırmayın. Algı ve tepkileri çok farklı olabilir.

Eğer sevdiğinizi söyleyecekseniz; karşısında bir Kraliçe gibi mağrur ve asil olmalısınız. “Eee şey ben senden çok etkilendim, sanırım seni seviyorum” şeklinde bir söylem karşısında akrep burcu erkeğinin sizi ciddiye almasını beklemeseniz iyi edersiniz. Bunu yapmaktansa hiç söylemeyin daha iyi. Akrep burcu erkeği yanında duran kadının tıpkı kendisi gibi asil bir ruha sahip olmasını ister. Konu sevgi bile olsa, bu ruhu ona sunmalısınız.

akrep erkeğinin hoşlandığı kadın tipi

 

Güvenmek İster

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Güven duyacağı kadınlardan hoşlanır.

Akrep erkeği için birlikte olacağı kadınla özdeş olan kelime “Güven” dir. Güven konusu Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna verilecek cevaplar arasında olmazsa olmazlardandır. Diğer tüm maddeleri es geçseniz de güven konusunu asla atlamamalısınız. Bu konuda kendinizle ilgili tereddütleriniz varsa bu sevdadan vazgeçseniz iyi olur.

Belki evlilik için onu ikna edebilirsiniz, aradan yıllar geçer fakat bu özelliğiniz gün yüzüne çıktığı anda her şey bitebilir. “kılı kırk yararcasına” ifadesi belki de akrep burcu insanları için söylenmiş bir sözdür. Her şeyi o kadar ayrıntılı bir şekilde analiz ederler ve hafızalarında depolarlar ki, aradan yıllar geçse de tüm farklılıklar anında dikkatlerini çeker. Bunları tecrübelerime ve gözlemlerime dayanarak yazıyorum, aradan yıllar geçer siz her şeyi unutursunuz ama O bir gün geçmişte yaptığınız her şeyi biriktirip yüzünüze boca ediverir.

O’na hiçbir konuda asla yalan söylememelisiniz. Sonunda kavga çıkacağını da bilseniz hangi konuda olursa olsun doğruyu söyleyin. Belki kısa süreli bir tatsızlık yaşayabilirsiniz ama bilir ki dürüst ve güvenilirsiniz. Bu konuda size duyacağı güven her şeyden daha önemlidir. Sizin söylemeyip gizlediğiniz herşeyi günün birinde mutlaka ortaya çıkarır; işte o zaman korkabilirsiniz. Arkasını döndüğünde “Gene neler karıştırıyor acaba” şeklinde bir düşünceye hiçbir zaman sahip olmamalı.

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

“Bakımlı Olun, Gözünü Sizden Alamasın”

Akrep erkeği ne tür kadınlardan hoşlanır? Özgün ve Bakımlı kadınlardan hoşlanır.

Akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız Onu gerçekten etkilemek istiyorsanız, her zaman bakımlı olmak zorundasınız. Zorundasınız diyorum çünkü akrepler yaşam alanlarında olan her şeyde kalite ve estetik ararlar. Size baktığında bir kez daha bakma ihtiyacı duymuyorsa şansınız yok demektir.

Kendine Özgü Giyimi Olan Kadınlardan Hoşlanır

Akrep erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır?

Bu konuyu yanlış anlamayın; Akrep erkeği için bakımlı kadın pahalı elbiseler giyen, modayı takip eden, güzel görünmek için para harcayan kadın demek değildir. Giyim ve tarzınızın sıradışı, gizemli ve estetik olması yeterlidir. Bakım konusunu sıradışı çizgilerle gösterebilirsiniz. Üzerinde pahalı elbiseler ve ağır makyaj olan bir kadından ziyade; siyah bir kıyafetin içerisinde gözlerinde siyah far veya sürme olan bir kadın daha çok ilgisini çeker.

Akrep Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır? Bu sorunun cevabı büyük oranda doğum haritasında gizlidir. Venüs etkisi altında olan bir akrep burcu erkeği estetiğe büyük önem verir. Mesela yükseleni terazi veya boğa burcu olan bir akrep erkeği karşısında her zaman zarif ve atletik bir bayan olsun ister. Benzer durum sporla içli dışlı olan koç, yay ve aslan burcu etkisinde de görülür. Belki bir manken arayışı içerisinde olmazlar ama sizi kilo kompleksine sokabilirler.

Doğal akrep etkisi Mars – Pluto ve 8. ev yani cinsellik ve madde ötesi ile, ruhsal konularla ilgilidir. Tutku ve ruhsal doyum onlar için her şeyden önce gelir. Asıl ilgilendikleri ruhunuzdan yansıyan enerjilerdir. Gözlerinize baktığında ve sizinle birlikte iken mutlu ise ayrıntılarla fazla ilgilenmezler Ancak! Birlikte olduğu insanın fiziksek olarak içindeki asaleti dışarıya yansıtmasını bekler. Duruşunuz, yürüyüşünüz, hal ve hareketleriniz akrep erkeği için çok önemlidir.

akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, nasıl kadınları sever

Benim Sözüm Geçer imajı Çizmeyin

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Uyumlu ve Eşit Mesafede Kadınlardan Hoşlanır.

Akrep erkeği karşısında “benim sözüm geçer, bana boyun eğmek zorundasın” imajı çiziyorsanız; aklınızdan zorunuz olduğu kesin. Sizinle birlikte olduğunda dünyanın en zengin insanı olacağını da bilse; sizinle bir ömür paylaşmayı asla istemez. Ya kraliçe olun ya da eşit olun. Ne daha fazlası ne de eksiği akrep erkeklerine göre değildir.

Her An Her şeyi Yapmaya Hazır Olun

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Maceracı ve her an herşeyi yapmaya hazır kadınlardan hoşlanır.

Akrep burcu erkeği maceracı, meraklı, yeni olacak her şeyi keşfetmeyi seven ve sürekli hareket halinde olmaktan hoşlanan bir burçtur. Eğer Onu etkilemek istiyorsanız bu duruma ayak uydurabilmelisiniz. Aylarca evde kalabilir veya aylarca eve gelemeyebilirsiniz. Akrepler her zaman her şeyin sınırlarını zorlamaktan büyük keyif alırlar.

Kıskanç Oluşu Sizi Rahatsız mı Etti?

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Sadakatini gösteren kadınlardan hoşlanır.

Akrep burcu etkisine sahip insanlar aşırı kıskançtırlar. Eğer akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ya kıskançlığına tahammül etmeli ya da Onu bu pozisyona düşürmeyecek kadar dikkatli olmalısınız. En ufak bir göz kaymasında bile akrep burcu erkeği sizi kıskanabilir ve bu konuda sorun yaşayabilirsiniz. Doğal olarak yapmanız gereken akrep burcu erkeğinin yanında onun sizi kıskanacağı davranışlardan uzak durmanızdır. Bu konuda göstereceğiniz titizlik akrep erkeğinin çok hoşuna gidecektir.

Çok Konuşan Kadınlardan Hoşlanır mı?

Sizden hoşlanmasını istiyorsanız mümkünse “biraz sessizlik lütfen”.

Gerçekten seviyorsanız, üzerinize gizem pelerinini giyin. Gözlerinize siyah farlarınızı çekin. Kasım ayında koyu kahverengi kazağınızı ve siyah montunuzu üzerinize giyip karşısına geçin. Siyah çayınızı yudumlarken sadece “gözlerinin içine bakın“. Kalbiniz tutkularını bastıramadığında sadece içinizden geçenleri tüm samimiyetinizle söyleyin. Gereksiz ayrıntılara girmeyin. Kalbinizden ve ruhunuzdan gelmeyecek herşeyi kağıt mendilinize sarıp çantanıza atın.

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Az ve öz konuşan kadınlardan hoşlanır  Akrep insanları gereksiz olan hiçbir şeyi sevmezler. Herşeyin olması gerektiği kadar ve olması gerektiği gibi olmasını isterler. Eğer çok ve ayrıntılara girerek konuşuyorsanız sizi güzel, hoş ve çekici bulabilir belki ama sizinle uzun vadeli bir birliktelik düşünmesi çok zordur.

Akrep burcunun en belirgin özelliklerinden biri, az konuşmasıdır. Az ve öz, sadece gerektiğinde konuşan birisi için çok konuşan bir kadının ne anlama geldiğini düşünebiliyor musunuz? Sizce çok konuşan, her aklına geleni söyleyen bir kadın, akrep erkeğinin hoşlanacağı bir kadın olabilir mi?

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? “Sonuç”

Akrep erkeğinin hoşlandığı kadın tipi” hakkında sanırım bir fikir sahibi olmuşsunuzdur. Sevgi engel tanımaz, bir insanı sevmişse ayrıntılara takılmayacaktır ancak sevginin saygıya dönüşmesi için de bazı noktalarda uyumun yakalanması oldukça önemlidir.

Gerçekten bir akrep erkeğinden hoşlanmış ve sizde O’nun sizden hoşlanmasını istiyorsanız klasik olan herşeyi unutup Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır adlı yazımızdaki tavsiyeleri dikkate incelemeniz yeterlidir.

Akrep erkeği ile birlikte iken bu üçlüyü asla unutmayın; Samimiyet, Dürüstlük ve Sadakat

Akrep erkeği ile ne kadar uyumlusunuz? Akrep Burcu Erkeği Burç Uyumları

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı, Aşk Uyumu

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status
error: Korumalı İçerik!