AkrePortal.Net

Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?

18.04.2019
526

Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?

Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?

Akrep erkeği neden susar ve Akrep erkeği neden sessizdir? Neden az konuşur? Neden suskundur?

Bu ve benzer çok sayıda sorunun cevabını anlayabilmeniz için akrep burcunun özelliklerini araştırmış olmanız gerekir. Akrep burcu insanları gerekmedikçe konuşmayan insanlardır. Çoğu zaman sessizdirler. Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Gerekirse konuşur, sorarsanız cevaplar, anlatması gereken bir şeyler varsa anlatır, bir ihtiyacı varsa ihtiyacını karşılamak için ihtiyaçlarını dile getirir, içine sığmayan duygular varsa bunları paylaşır ama bunun dışında kalan zamanını yaşamı ve yaşadıklarını analiz edip değerlendirmek için kullanır. Sessiz kalıp her şeyi gözlemleyebilmek ve analiz edebilmek için susar ve her şeyi dikkatli bir şekilde gözlemler.

Konuşması ve sessiz kalması sizi dikkate almadığını veya önemsemediğini göstermez. Bu konuda bir komplekse kapılmanıza gerek yok. Akrep burcu erkeğinin konuşması için “sebepler” olması gerekir. Sebep varsa konuşur yoksa ihtiyaç duymaz. Akrep erkeği için konuşmak; İkizler burcu veya terazi burcu gibi bir gereklilik değildir. O her düşüncesini seslere dönüştürme ihtiyacı hissetmez. Çoğu zaman “keskin bir bakış” veya “bir mimik hareketini” cümleler dolusu kelime kullanmaya tercih eder.

İletişimi Telepatik ve Hissel Ağırlıklıdır

Akrep erkeği neden susar? Eğer ortada konuşması için gerçek bir neden ve zorunluluk yoksa ne istediğini, ruh halini ve ne anlatmak istediğini gözlerine bakarak anlayabilirsiniz. Akrep burcu insanları için iletişimde öncelik ruhsal hissediş ve telepatik aktarımdır. Eğer karşısındaki insan bu iletişime açık değilse ve gerekirse konuşmayı tercih eder. Bu iletişim türü su gurubu burcu insanlarına has bir iletişimdir. Yengeç ve balık burcu gibi su gurubunda yer alan burçlar akrep erkeği ile iletişimde bu nedenle sorun yaşamazlar.

İki akrep burcu yan yana geldiğinde uzun süre konuşmadan durabilir ancak akrep erkeği ve akrep kadınının bu durumu dışarıdan bakıldığında aralarında bir sorun var gibi görülebilir. Büyük ihtimalle her ikisi de ruhsal bir iletişim içerisinde olduklarını da bilmeyeceklerdir.

Hissettikleri her şeyin karşı taraf tarafından algılandığının farkında olmasalar da birbirlerini anlarlar. Bu nedenle en küçük bir ruhsal değişim diğerini de anında etkiler. Bu gibi durumlarda mümkün olduğunca pozitif kalmaya çalışırsanız her iki tarafın ruhsal enerjileri olumlu yönde değişime uğrayacaktır. İsterseniz deneyebilirsiniz.

akrep burcu erkeği neden susar, sessiz kalır

Akrep Erkeği Neden Sessizdir? Ne Yapmak Gerekir?

Akrep erkeği neden susar neden konuşmaz ve sessiz kalır bu durumda ne yapmak gerekir?

Bir şey yapmanıza gerek yok. İnsanların doğuştan gelen özelliklerini değiştirmeye kalkıştığınızda istediklerinizi elde edemediğiniz gibi her şey daha da kötüye gider. Yapmanız gereken bir insanı olduğu gibi kabul etmektir. Siz de O’na göre çok geveze, sığ ve gereksiz konuşan bir insan olabilirsiniz. Sizi bu halinizle seviyorsa siz de akrep erkeğini olduğu haliyle kabul etmeyi öğrenmelisiniz.

Asıl yapılması gereken ilk tanışma anından sonra başlar. Akrep burcu erkeği ile ilk karşılaştığınızda büyük ihtimalle Onun sıradışı ve karizmatik doğası sizi büyüleyecektir. Ancak siz konuşmadan duramayan bir yapıya sahipseniz, iletişiminiz konuşmaya dönük ve her düşünceyi seslendiren bir yapınız varsa akrep erkeği ile ileriye dönük ciddi bir karar almadan önce iyi düşünmelisiniz. İleride yaşayacağınız sorunları insanların doğuştan gelen özelliklerine fatura etmemeniz açısından bu son derece önemlidir.

Unutmayın; mutluluk tek taraflı istekler şablonu değildir. Mutluluk uyum ve farklılıklara saygı ile mümkün olabilir.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yalın dedi ki:

    akrep erkeklerinin en sevdiğin yanları, kafa ütülemezler, gereksiz konuşmazlar, kafa rahat olur.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status