AkrePortal.Net

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanır?

23.04.2019
43

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Akrep erkeği nelerden hoşlanır?

  • Bireysel özgürlük
  • Ciddiyet
  • Kontrol etmek
  • Farklılıklar
  • Cinsel yaşamda uyum

Akrep erkeği nelerden hoşlanır? Akrep burcu erkekleri kendilerini sözle ifade etmeyi pek sevmedikleri için daha çok tutum ve davranışları ile hareket ederler. Hoşlandıkları konularda genelde davranışsal noktalara odaklanırlar. Sözlü şakalar yapmak yerine sizi derinden sarsacak gerilim dolu şakaları severler mesela.

Hissedebilecekleri, dokunabilecekleri, görebilecekleri şeyler daha çok hoşlarına gider. Ayrıca, ciddiyet, dürüstlük, açık ifadeler, kendilerine müdahale edilmemesi, kendileri ile ilgili olan her şeyi kontrol edebilme, kendilerini ilgilendiren konular ve cinsellik hoşlandıkları konular arasındadır.

Özgürlük ve Ciddiyet

Akrep erkeği düşüncelerini özgürce ifade eden ve dürüst insanlardan hoşlanır. Söylemek istediği lafı söyleyemeyen insanlardan hoşlanmayıp onlardan uzak durmayı tercih eden bir burçtur. Güven konusunda çok fazla problem yaşayan akrep burcu kandırılmaktan nefret eder. Laubali tavırları olan, aşırı rahat insanlar akrep burcu erkeğinin en sevmediği tiplerdir. Akrep burcu erkeği ciddiyetten yanadır ve rahat olmak yerine daha ciddi olmayı tercih ederler.

Akrep erkeği baskın bir karakter olduğundan dolayı insanları kontrol etmeyi, onları yönlendirmeyi, onlara liderlik etmeyi sever. Ancak akreplerin liderlik anlayışları ateş ve hava grubu burçları gibi doğrudan ve öp planda olmak şeklinde değildir. Her şeyi yönlendirir ancak her zaman arkada plandadır ve çok az ama etkili kişilerin bunu bilmesini yeterli görür.

akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır

Akrep Erkeği Kontrol Etmek ve Farklılıklar

Akrep erkeği nelerden hoşlanır dediğimizde akla gelen önemli kriterlerden birisi de iplerin elinde olmasını istemesidir. İlişki anlamında kontrollerin kendisinde olmasını ve partnerinin onun sözünden çıkmamasını ister.

Aşırı derecede kıskanç olan akrep burcu erkeği buna rağmen partnerinin her anlamda çekici olmasını ve özel bir tip olmasını ister. Kendisi ile birlikte olan bir bayan diğer bayanlardan daha farklı bir çizgide olmalıdır. Bu isteğinde ise yine kendi bencilliği yatar. Çünkü akrep erkeği bu kadar güzel ve çekici bir kadının kendisine ait olmasından gurur duyacaktır. Farklı ve sadece kendisine ait…

Cinsel Yaşamda Uyum

Akrep erkeği ile birlikteyseniz onun cinsel açlığını kabul etmeniz gerekmektedir. Çünkü akrep burcu erkekleri cinsellik konusunda fazla isteklidirler. Akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır? Merak etmeyin bu sorunun cevabını kendiniz bulacaksınız.

Cinsellik konusunun her zaman ilk sıralarda yer alacağını bizzat yaşayarak göreceksiniz. Ancak cinsel anlamda faal olamayacak biriyseniz akrep burçlarından uzak durmalısınız. Çünkü akrep burçlarının ilişkilere bakış açısında, cinsellik önemli bir yer tutar, akrep erkeği cinsel anlamda sürekli farklılık arayışındadır. Özellikle enerjisinin büyük kısmını cinselliğe kanalize etmiş bir akrep burcu erkeği ile birlikte iseniz bu talebi karşılayabilecek nitelikte olmalısınız.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı, Aşk Uyumu

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanır?

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status
error: Korumalı İçerik!