Kategoriler: Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanır? Neleri Sever?

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanır? Neleri Sever?

Akrep erkeği bir ilişkide nelerden hoşlanır? Neleri sever?

 • Bireysel özgürlük
 • Ciddiyet
 • Kontrol etmek
 • Farklılıklar
 • Cinsel yaşamda uyum
 • Yalnız
 • Güven
 • Sadakat
 • Samimiyet ve içtenlik

Akrep erkeği nelerden hoşlanır? Akrep burcu erkekleri kendilerini sözle ifade etmeyi pek sevmedikleri için daha çok tutum ve davranışları ile hareket ederler. Hoşlandıkları konularda genelde davranışsal noktalara odaklanırlar. Sözlü şakalar yapmak yerine sizi derinden sarsacak gerilim dolu şakaları severler mesela.

Hissedebilecekleri, dokunabilecekleri, görebilecekleri şeyler daha çok hoşlarına gider. Ayrıca, ciddiyet, dürüstlük, açık ifadeler, kendilerine müdahale edilmemesi, kendileri ile ilgili olan her şeyi kontrol edebilme, kendilerini ilgilendiren konular ve cinsellik hoşlandıkları konular arasındadır.

Özgürlük ve Ciddiyet

Akrep erkeği düşüncelerini özgürce ifade eden ve dürüst insanlardan hoşlanır. Söylemek istediği lafı söyleyemeyen insanlardan hoşlanmayıp onlardan uzak durmayı tercih eden bir burçtur. Güven konusunda çok fazla problem yaşayan akrep burcu kandırılmaktan nefret eder. Laubali tavırları olan, aşırı rahat insanlar akrep burcu erkeğinin en sevmediği tiplerdir. Akrep burcu erkeği ciddiyetten yanadır ve rahat olmak yerine daha ciddi olmayı tercih ederler.

Akrep erkeği baskın bir karakter olduğundan dolayı insanları kontrol etmeyi, onları yönlendirmeyi, onlara liderlik etmeyi sever. Ancak akreplerin liderlik anlayışları ateş ve hava grubu burçları gibi doğrudan ve öp planda olmak şeklinde değildir. Her şeyi yönlendirir ancak her zaman arkada plandadır ve çok az ama etkili kişilerin bunu bilmesini yeterli görür.

Akrep Erkeği Kontrol Etmek ve Farklılıklar

Akrep erkeği nelerden hoşlanır dediğimizde akla gelen önemli kriterlerden birisi de iplerin elinde olmasını istemesidir. İlişki anlamında kontrollerin kendisinde olmasını ve partnerinin onun sözünden çıkmamasını ister.

Aşırı derecede kıskanç olan akrep burcu erkeği buna rağmen partnerinin her anlamda çekici olmasını ve özel bir tip olmasını ister. Kendisi ile birlikte olan bir bayan diğer bayanlardan daha farklı bir çizgide olmalıdır. Bu isteğinde ise yine kendi bencilliği yatar. Çünkü akrep erkeği bu kadar güzel ve çekici bir kadının kendisine ait olmasından gurur duyacaktır. Farklı ve sadece kendisine ait…

Cinsel Yaşamda Uyum

Akrep erkeği ile birlikteyseniz onun cinsel açlığını kabul etmeniz gerekmektedir. Çünkü akrep burcu erkekleri cinsellik konusunda fazla isteklidirler. Akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır? Merak etmeyin bu sorunun cevabını kendiniz bulacaksınız.

Cinsellik konusunun her zaman ilk sıralarda yer alacağını bizzat yaşayarak göreceksiniz. Ancak cinsel anlamda faal olamayacak biriyseniz akrep burçlarından uzak durmalısınız. Çünkü akrep burçlarının ilişkilere bakış açısında, cinsellik önemli bir yer tutar, akrep erkeği cinsel anlamda sürekli farklılık arayışındadır. Özellikle enerjisinin büyük kısmını cinselliğe kanalize etmiş bir akrep burcu erkeği ile birlikte iseniz bu talebi karşılayabilecek nitelikte olmalısınız.

Akrep Erkeği Neleri Sever?

Akrep erkeği tıpkı kendi sevdiği kadar karşı tarafından kendisini aynı samimiyet ve özveri ile sevdiğini bilmek ister. Birlikte olduğu insanının samimi ve ve güvenilir olması onun için son derece önemlidir. Sevdiği insandan emin olduktan sonra sevgisini paylaşmak ve sevdiği insanlar birlikte olmak ona heyecan verir.

 • Sadece sevdiği insanla birlikte olduğu özel bir ortamda bulunmayı
 • Günbatımını birlikte izlemeyi, sevdiği insanın başını omuzuna yaslayıp saçlarını okşamayı
 • Sevdiği insanı mutlu edecek sürprizler yapmayı
 • Özel olduğunu hissettirmeyi

çok sever. Akrep erkeği için önemli olan sevdiği insanın kendisinden dolayı mutlu olduğunu görmektir. Mutluluğu gördüğünde mutlu olur. Bu nedenle aslında çabası kendisine geri dönecek olan mutluluğu önce sevdiği insana tattırmaktır.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı, Aşk Uyumu

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanır? Neleri Sever?

www.akreportal.net

Akrep

Paylaşım
Tarafından yayınlandı
Akrep

Son Konular

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları Hangi burç hangi grupta yer alır, burç ve…

2 sene önce

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Kolay Unutur mu?

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Akrep erkeği hedeflerinden, değer verdiklerinden, eşinden, sevdiğinden ve arkadaşlarından kolay…

2 sene önce

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar. Hangi Burçlar Sabit, Değişken ve Öncü

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar Sabit, değişken ve öncü burçların özellikleri nelerdir? Hangi burç sabit,…

2 sene önce

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür?

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür? Akrep burcu, akrep erkeği ve akrep kadını neden cinsel…

2 sene önce

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı?

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı? Akrep erkeğinden özür dilemek, af dilemek işe yarar…

2 sene önce

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı?

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı? Akrep burcu erkeği sadık mıdır? Akrep burcu…

2 sene önce