AkrePortal.Net

Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

Akrep erkeği sinirlenince ne yapar ve nasıl tepki verir?

Burçlar kuşağında Mars etkisi altında olan iki burç vardır. Biri koç burcu diğeri ise akrep burcudur. Mars etkisinden neden bahsettim? Çünkü Mars savaşçı ve saldırgan bir karakter ortaya çıkarır. Koç burcu madde seviyesinde, Akrep burcu ise madde ötesinde etkilere sahiptir. Koç burcu sinirlenince bağırır, yakar, yıkar ve kavga eder. Akrep burcu sinirlendiğinde ise koç burcu gibi her zaman açıktan tepki vermez.

Akrep erkeği sinirlenince koç erkeği gibi her zaman kavgayı tercih etmez. Bu ilk bakışta iyi gibi görünebilir ancak uzun vadeli etkileri bakımından daha yıkıcı ve yıpratıcıdır.

Koç erkeği öfkesini hemen atar ve hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eder. Akrep erkeğinde mekanizma bu şekilde işlemez. Kendisine yapılanı ömrünün sonuna kadar unutmaz ve gerekirse ömür boyu acı çektirir. Tüm yaşamını intikam alabilmek için kurgulayabilir.

Akrep Erkeği Sinirlendiğinde

Akrep erkeği sinirlendiğinde verdiği ilk tepkileri sırası ile görelim,

 • Gözle temas kurar
 • Sertleşir
 • Uyarır
 • Tekrar etmez yapması gerekeni yapar
 • Asla unutmaz

Bu sıralama herkeste farklı şekilde gerçekleşebilir. Ama değişmeyen tek şey sinirlenmesine neden olan şeyi asla unutmamasıdır.

Basit konuların üzerinde durmaz ancak ciddiye aldığı konularda kesinlikle plan yapar ve acele etmez. Zamana yayarak sessizce ilerler. Herkes herşeyi unutur akrep erkeği ise derinlerden ilerlemeye devam eder. Öyle bir zamanda ve yerde hamle yapar ki herkesin eli kolu bağlı halde kalır.

Daha kötüsü ise bu süreci tüm yaşamına yaymasıdır.

Gurur Meselesi Yaptığı Konularda Dikkatli Olun

Bu konuda ciddiyim, bir akrep erkeği ile birlikte iseniz bu konuda kesinlikle çok dikkatli olmalısınız. Gururunu incitecek konularda hassas olun. Gururunu incitecek bir şey yaptığınızda, yaptığınız şeyin adı her ne olursa olsun kesinlikle çok sert tepki verecektir.

Sinirlenince ne yapar?

Şanslı iseniz

 • sert bir bakış atar,
 • bağırır,
 • nadirde olsa sert kullanır.

Şansınız yoksa

 • sessiz kalır
 • gerekli tüm bilgileri toplar
 • en uygun zamanı kollar
 • ve intikamını alır

Bahtsızsanız

 • bir kez uyarır

tekrarlarsanız

 • ömür boyu size hayatı zindan eder.

Olgun Bir Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

Akrep erkeği belli bir olgunluğa erişmişse zamanını gereksiz ayrıntılarla uğraşmak için harcamaz. Kendisini sinir edebilecek insanlardan ve ortamlardan uzak tutar. İstemediği halde bu tür ortamlara girmiş ve bu tür insanlarla karşı karşıya kalmışsa sözleri veya davranışları ile uyarır, tekrarı halinde kendisini aynı duruma sokmaz.

Akrep Erkeği Sinirlenince Ne Yapar?

28 Ağustos 20121

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. lapiden dedi ki:

  Mars erkekleri sinirlenince yanlarından uzaklaşmak veya sessiz kalmak en iyisi. yok yok sessiz kalıp karşılık vermediğinizde daha kötü oluyorlar. muhatap almamış gibi hissetmek onları daha fazla kışkırtıyor. yanlarından uzaklaşmak en iyisi.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status