Kategoriler: Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı?

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı?

Akrep erkeğinden özür dilemek, af dilemek işe yarar mı? Özür dilemek sorunları çözer mi?

Akrep burcu Mars etkisi altındadır. Mars etkisi taşıyan iki burç vardır ve her ikisi de savaşçı karaktere sahiptirler. Koç burcu Mars etkisi ile açıktan meydan okur ve hatalara yüksek frekanstan tepki gösterir. Akrep burcu ise Pluton’unda etkisi ile sessiz, gizemli ve arka planda etkilidir. Hemen tepki vermez, içine atar ve daha yıkıcı bir tepki gösterir. Bu nedenle öfkesi daha büyük ve kırıcıdır.

Koç erkeği anında tepki verirken Akrep erkeği uzun süre bekleyebilir ancak tepki verdiğinde çok daha şiddetli bir tepki verir. Öyle ki etrafındakiler asıl yaşanan olayı unutmuş ve neden bu kadar yüksek tonda tepki verdiğinen habersiz bir şekilde hayret ederler.

Akrep erkeği etkileri geniş çaplı olmayacak ve önemsemediği konularda tepkisini hemen gösterirken ciddi konularda beklemeyi tercih eder. Belki küçük uyarılarla geçiştirebilir. Bu süreçte gözlemler, inceler, araştırır ve kendince haklı bulduğu nedenlerle olayların tekrar etmesi halinde daha büyük tepkiler gösterir.

Özür Dilemek İşe Yarar mı?

Bu noktadan sonra akrep erkeğinden özür dilemek işe yarar mı? Öfkesi geçinceye kadar bırakın özür dilemeyi yanında bulunmanız bile öfkesinin artmasına neden olabilir. Giriş bölümünde de söylediğim gibi Mars insana savaşçı bir karakter kazandırır. Üzerine gittikçe büyür ve şiddetlenir.

Akrep erkeği sessiz ve sakin bir şekilde ilerler ve en olmadık, beklenmedik bir anda tepki gösterir. O noktaya gelindiğinde kendince tüm sebepleri bitirir. Kendisini haksız gösterecek tüm gerekçeleri tüketir. Özür de dileseniz kısa dönemde bir işe yaramaz. Koç erkeği kartopu fırlatır, akrep erkeği ise kartopunun yuvarlanarak büyümesini bekler. Etkisi de bu yüzden daha büyüktür.

Tüm bunları bilinçli bir şekilde yapmaz. Belki yaptığı hata, olaylar henüz büyümemişken vereceği tepkileri içine atarak beklemesidir. İçine attığı her küçük parça diğerleri ile birleşerek büyür ve neden olduğu hasarlar, kalp kırıklıkları daha büyük olur.

Hemen Özür Dilemeyin

Akrep burcu erkeği öfkesini tümüyle dışarı atıp tüketmeden rahatlayamaz. Eğer Mars enerjisini kontrol etmeyi öğrenememiş bir akrepse kendisi sizi aramadan yanına yaklaşmayın. Olgun bir akrep bu konuda biraz daha anlayışlı olabilir. Ancak hangi türden akrep erkeği olursa olsun öfkesi yatışmadan yanına yaklaşmayın ve özür dilemeyin.

Akrep erkeğinin bir süre kendini dinlemesi, sakinleşmesi ve durulması gerekir. Ancak bu noktadan sonra özür dilemeniz gereken bir durum varsa gidin ve özür dileyin.

Eğer fazla büyütülmeyecek bir konu ise sabırlı olun. Sinirleri yatıştığında size olan bakışı ve yaklaşımı değişecektir. Eğer bu süreç uzun zamandır bu şekilde devam ediyorsa daha uzun süre beklemeniz gerekebilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Akrep erkeği eğer bir konuda sizi sakin bir şekilde uyarmışsa tekrar etmemeye çalışın. Siz burcunuzun etkisi ile unutuyor olabilirsiniz ama o unutmayacaktır. Sessiz oluşuna aldanmayın. Sizi bir konuda uyarmış veya yaptığınız bir şeyi tekrar yapmamanız konusunda ricada bulunmuşsa tıpkı bir dedektif gibi sizi gözlemlemeye ve takip etmeye devam eder. Tekrar uyarmaması sizi yanıltmasın.

Sizi seviyor olabilir ancak Akrep erkeği çok gururlu bir yapıya sahiptir. Sizin için sıradan olan bir konu onun için “sözüm dikkate alınmıyor, önemsenmiyorum” şeklinde yorumlanır.

Bu tür konuların bir insanla evlenmeden önce bilinmesi çok önemlidir. Bir hayatı birlikte yaşayacağınız insanın burç özelliklerini bilmeniz ve buna göre karar vermeniz ileride her iki taraf içinde sorun yaşanmasının önüne geçecektir.

Evlilik öncesi burç özelliklerinin gözönünde bulundurulması ve her iki tarafında doğum haritalarının çiftler tarafından incelenmesi huzurlu ve uyumlu bir yaşam için dikkate alınması gereken bir konudur.

 

İlgili Konular

Akrep Erkeği Affeder mi? Akrep Erkeğine Kendinizi Nasıl Affettirebilirsiniz?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Akrep Erkeği Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

 

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı?

www.akreportal.net

12 Haziran 2019

Elif Sude Naz

Yorumları Göster

Paylaşım
Tarafından yayınlandı
Elif Sude Naz

Son Konular

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları Hangi burç hangi grupta yer alır, burç ve…

2 sene önce

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Kolay Unutur mu?

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Akrep erkeği hedeflerinden, değer verdiklerinden, eşinden, sevdiğinden ve arkadaşlarından kolay…

2 sene önce

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar. Hangi Burçlar Sabit, Değişken ve Öncü

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar Sabit, değişken ve öncü burçların özellikleri nelerdir? Hangi burç sabit,…

2 sene önce

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür?

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür? Akrep burcu, akrep erkeği ve akrep kadını neden cinsel…

2 sene önce

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı?

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı? Akrep burcu erkeği sadık mıdır? Akrep burcu…

2 sene önce

Akrep Burcu Çocuğunun Odası Nasıl Olmalı? Nasıl Düzenlenmeli?

Akrep Burcu Çocuğunun Odası Nasıl Olmalı? Akrep burcu çocuğunun odası nasıl olmalı? Akrep çocuğunun gelişimine…

2 sene önce