AkrePortal.Net

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep erkeğinin aşık olduğu nasıl anlaşılır? Akrep erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlayabiliriz? Akrep erkeğinin aşık olduğu hangi davranışlarından belli olur?

Size aşık olmayan bir akrep burcu erkeğinin size bakışlarını hatırlayın!

  • Soğuk ve donuk bir yüz ifadesi
  • Sizden uzak duran bir erkek
  • İletişimi sınırlı

Size aşık olduğunda ise bu özellikleri tümüyle ortadan kalkacaktır. Akrep burcu erkeği eğer duygularının başkaları tarafından bilinmesini istemiyorsa, başkalarının yanında size karşı soğuk davranmaya devam edebilir ama başbaşa kaldığınızda sizinle konuşmak ve size yakın olmak için elinden geleni yapacaktır.

Ona Zaman Tanıyın

Akrep burcu “sabit burç” özelliklerini taşır. Yani değişim onun için hızlı olmaz. Size aşık ta olsa bunu davranışlarına hemen yansıtmayacaktır. Eğer siz değişken burç özelliklerine sahipseniz neden soğuk ve uzak tavırlar sergilediğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Akrep burcu erkeğinin doğası serttir. Kabuğunu bir anda kıramaz. Değişimi doğal bir sürece bırakır ve zamanının gelmesini bekler.

Önce şartları, kendisini, çevreyi ve sizi hazırlar.

Kalbini size açmaya hazır olduğunda ondaki değişime inanamazsınız. Akrep erkekleri sert yüzlerinin altında çok duygusal bir insan barındırırlar. Bir kez sevdiklerinde kolay kolay vazgeçemezler. Çok aşırı kıskanç ve sahiplenicidirler.

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Akrep erkeği size olan duygularını yansıtmaya başladığında size aşık olduğunu anlamamanız mümkün değildir. Adeta etrafınıza kalın bir duygusal duvar örerek sizi o duvarın içinde kendisi ile birlikte hapseder.

  • Size baktığında gözlerinin içi güler
  • Sizi etkilemeye çalışır
  • Yanında iken kalp atışlarınız hızlanır
  • Daha güzel ve şık giyinir
  • Size yakın olmak için bahaneler üretir
  • Heyecanlanır ve heyecanını gizlemeye çalışır

Eğer yukarıda yazdığım özellikler akrep erkeğinde görünmüyorsa bir konuya dikkat etmenizde yarar var. Akrep burcu erkeği yüz ifadesine ve mimiklerine söz geçirebilir. Sizi sevdiği halde sizden çekinip utandığı için size açılamıyorsa veya nasıl bir tepki vereceğinizi bilemediği için korkuyorsa sizinle hiç ilgisi yokmuş gibi davranabilir. Ve inanın bana duygularını o kadar ustalıkla saklar ki sizi sevdiğini veya size aşık olduğunu anlamanız mümkün değildir.

Bu durumda ne yapmanız gerekir?

Size ne söylerse söylesin mutlu olacağınızı ona göstermelisiniz. Akrep burcu erkekleri çok gururludurlar. Sonu kötü bitecek bir girişime atılıp rezil olmak istemezler. Ona sizinle rahat rahat konuşabileceği mesajları verin. Rahat olmasını sağlayın. Hatta abartmadan davranışlarınızla ondan hoşlandığınızı anlamasını sağlayın. Bir kez sizden emin olur ve rahatlarsa gerisini ona bırakın.

 

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Akrep Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

 

Akrep Erkeğinin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

9 Eylül 20121

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status