AkrePortal.Net

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu

Akrep kadını cinsellik ve cinsel uyum konusunda hangi burçlarla daha uyumludur? Hangi burçlarla uyumsuzdur?

Akrep kadını cinsellik ve cinsel uyum konusu, akrep erkeğinde olduğu gibi akrep kadınında da birlikteliğin temel unsurları arasında yer almaktadır. Her burcun içsel ve dışsal açılım ve enerjileri farklıdır. Etkisi altında bulundukları gezegenler ve konumlar cinsellik ile ilgili enerji yoğunluklarını belirtir. Konu sapkınlık veya anormal bir durum gibi ele alınmamalıdır. Her burcun ihtiyaçları ve enerji potansiyelleri ve bu potansiyellere karşılık gelen deşarj alanları farklıdır.

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Enerji Kaynağı

Akrep kadını cinsellik konusunda yüksek Mars enerjisi ile Pluto değişim ve dönüşümüne sahiptir.

Akrep Kadınında Mars ve Pluto Etkisi

Akrep kadını iki yönetici gezegenin etkisi altındadır. Aldığı etkiler ve eğilimlerinin büyük kısmı bu iki gezen yani Mars ve Pluto ile ilgilidir. Mars yüksek enerjiyi temsil eder. Akrep burcu kadını yüksek içsel enerjileri temsil eder. Bu enerjiyi kendisi gibi Mars etkisi altında olan Koç burcu gibi sosyal alanda harcamazAkrep burcu kadını sahip olduğu enerjiyi hareketli ve yorucu bir yaşamla deşarj edemez veya ruhsal faaliyetlerle dengeleyemezse bu enerjinin çıkış yolu sahip olduğu 8. evin etkisi ile cinselliktir.

Akrep kadını cinsellik mars, 8. ev ve pluto etkisi

Diğer burçlar için çok doğal olan cinsel yaşamın akrep burcu kadınında yoğun bir enerji ile ortaya çıkmasının nedeni sadece mars ve 8. ev değildir. Sahip olduğu tüm enerjileri sürekli yenileyerek; değişim ve dönüşüme uğratan pluto etkisi akrep burcu kadınının cinsel enerji yoğunluğunu sürekli yüksek seviyelerde tutacaktır.

Bu yazdıklarım akrep kadınını, cinsellik konusunda hafife alınacak, yüksek enerjisinden dolayı her an her şeye hazır kolay bir kadın gibi göstermesin. Sadece “hafif” kelimesi ile yan yana bulunma düşüncesinden dolayı bile dünyayı terkedebilecek kadar yüksek bir gurura sahiptir.

Yanlış düşüncelerle atacağınız adımlar size çok pahalıya malolabilir. Daha önce tecrübe etmeyenler bu gibi cümleleri anlamakta zorlanacaklardır. Anlayabilmeleri için bir akrep burcu kadını ile tanışma anını bekleyebilirler.

Akrep Kadını Cinsellik ve Tutku

Akrep kadını cinsellik ve cinsel yaşamı, tutkulu bir aşkla özdeş görecektir.

Ruhsal yoğunluğun olmayacağı bir cinsellik akrep kadınına göre değildirAkrep kadını cinsellik konusu Sevgi ile başlayıp aşkla yoğrulan ve ruhsal katlarda hissedilen birliktelik gerçek bir birlikteliktir. İçerisinde hiçbir şüphe barındırmayan, soru işaretlerinin yer almadığı, duygusal yoğunluğun olduğu bir cinsellik akrep kadını için, ruhla bedenin kavuşumunu tarif eder.

Tutkuyla bağlanmak, sevgi, sadakat, aşk ve evlilik akrep burcu cinselliğinin temel yapı taşları gibidirler.

Akrep kadını cinsellik, cinsel uyumu, cinsel yaşamı

Akrep Kadını ve Cinsel Uyumu

Akrep kadını hangi burçlarla cinsel uyuma sahiptir? Akrep kadını hangi burçlarla cinsel açıdan daha uyumludur? Hangi burçlarla cinsel uyumluluğu yüksek, hangi burçlarla düşüktür? Akrep burcu kadını cinsel uyum tablosu..

Akrep Kadınının Cinsel Uyumunun Yüksek Olduğu Burçlar

Akrep burcu: Kendisi ile benzer özelliklere sahip olduğu için cinsel uyumluluğu yüksektir.
Boğa burcu: Toprak grubunda olduğu için genel anlamda da iyi anlaşırlar. Cinsel uyumları da yüksektir.
Koç burcu: Mars etkisi altında olduğu için cinsel uyumu iyidir. İletişim ve genel uyumlarının pekte iyi olduğunu söyleyemeyiz.

Balık ve Yengeç Burcu: Doğal uyuma sahiptirler. Tutkulu bir birliktelikleri olur ancak cinsel enerji seviyeleri doğum haritalarında aldıkları etkilere göre değişir. 1. Evde Boğa (Yükselen boğa) ve 7. evdeki Mars etkisi birlikteliğin cinsel enerji potansiyelini yükseltecektir.
Aslan Burcu: Yönetici gezegeni güneştir. Yüksek bir enerjiye sahiptir. Cinsel yönden uyumludurlar ancak diğer konularda anlaşmaları zordur.
Başak ve Oğlak Burcu: Toprak grubu olmalarından dolayı tutkulu bir birliktelikleri olur.

Akrep Kadınının Cinsel Uyumunun Düşük Olduğu Burçlar

Genel olarak hava grubu burçları akrep insanlarının enerjilerini dağıtıcı bir etkiye sahiptirler. Kısa süreli arkadaşlıklar veya sohbet ortamlarında anlaşabilirler ancak uzun süreli birlikteliklerde doğum haritalarında uygun konumlar bulunmuyorsa yıpratıcı birlikteliklerdir.

Terazi burcu: Akrep kadını ilk etapta etkilenecektir ancak uyumlulukları uzun vadede her iki taraf için de yıpratıcı olur. Güven sorunu, terazinin enerjisini sosyal alanda harcaması, iletişim kanallarının farklı olması…
İkizler burcu: Birbirlerinden etkilenebilirler ama iki farklı gezegende yaşayan iki farklı uygarlık gibidirler. İkizler burcu denize dalmak yerine yüzeyde sörf yapar. İletişim ve uyum kanalları farklıdır.

Yay burcu: Severek bir araya gelmiş olabilirler ama yay henüz tanımadan akrep kadınına ilk sivri dilli cümlesini kurduğu anda büyü bozulur. Karşısında her şeyi kabullenmeyen bir kadın olduğunu belki de o zaman öğrenecektir.
Kova Burcu: Sıradışı çizgileri her ikisinin de birbirlerinden etkilenmesine neden olur. Ancak kova hava grubundandır. Çok sayıda arkadaşa sahiptir. Enerjisinin büyük kısmını odaklandığı konularda, günlük yaşamın içerisinde ve arkadaşları ile tüketir.

Akrep Kadını ve Evlilikler için Cinsellik Neden Önemli?

Her burç hayatta farklı şekillerde tatmin olur.

Hava grubu burçları, diğer insanlarla iletişim halinde olduğu sürece,
Ateş grubu, insanları yönettiği sürece,
Toprak grubu, yaşamında verimli olduğu sürece tatmin olur.

Su grubu burçlarının tatmin oldukları nokta ise ruhsal derinlikleri ile ilgilidir. Ruhsal yönden ne kadar verimli olurlarsa o kadar tatmin olurlar. Akrep burcu ruhsal derinliğinin yanısıra ruhsal enerji potansiyeli de yüksek olan bir burçtur. Mars, Pluto etkileri ile 8. ev konumu O’nu bütün yaşamı boyunca cinsel yönden etki altında bırakacaktır.

Yaşamda tatmin olabilmesi, enerjisini dengelemesi ile mümkündür. Bu nedenle evlilik hayatında cinsel yönden uyumlu olacağı bir insanla birlikte olması çok önemlidir. Aksi taktirde gergin, sinirli, her an her şeye öfkelenebilecek uyumsuz bir insan olacaktır. Üstelik sadece kendisi değil birlikte olduğu tüm insanları da kendisi ile birlikte bu olumsuz enerji girdabının içerisine sürükleyecektir.

Kısaca Akrep Kadını Cinsel Özellikleri

Mars ve Pluto etkisi nedeni ile yüksek cinsel enerjiye sahiptir.
Cinselliği tutkulu bir birliktelik olarak görür.
Cinselliğe düşkün olduğuna aldanmayın, eşine sadıktır.

 

İlgili Konular:

Akrep Kadını Aşk, Cinsellik, İlişkileri ve Hayata Bakışı

Akrep Kadını Hangi Burçla Evlenmeli? Hangi Burç Erkeği ile Evlenmeli?

Akrep Kadını Aşk ve Aşk Hayatı – Aşkın Hayatındaki Yeri

Akrep Kadını Hangi Çiçeği Sever? Hediye Olarak Hangi Çiçek Alınır?

Akrep Kadını Burç Uyumu – Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Anlaşamaz, Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Kadını Cinsellik ve Cinsel Uyumu

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status
error: Korumalı İçerik!