Kategoriler: Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Neden Unutulmaz?

Akrep Burcu Kadını Neden Unutulmaz?

Akrep burcu kadını neden unutulmaz? Unutulmaz çünkü; Derin gözleri ve ruhsal derinliği ile içinize işler. Zihinde kalan izler bilinçaltına itilerek unutulabilir ama ruhunuzda ve kalbinizde oluşan izleri silemezsiniz. Akrep burcu kadını, Koyu kıvama gelmeyen hiçbir şeyden tat almaz, kendisi derinlerde yaşar, sizi de kendisi ile birlikte ruhunun derinliklerine çeker.

Oradan çıktığınızda ise her yanınıza izlerini bulaştırır. İsteseniz de unutamazsınız. Ya olumlu ya da olumsuz olarak anarsınız. “Şöyle biri vardı” diyemezsiniz. “Ne kadındı ama” dedirtir. Bunu derken ya içiniz sızlar özlersiniz ya da canınız yanar sitem edersiniz.

Akrep Burcu Kadını ve Ruhsal Derinliği

Akrep burcu kadını ile derinlere inerseniz, Korkmayın!

Eğer aldığı tüm konumlar destekliyorsa akrep kadını tıpkı bir balık gibi yüzeyde kaldığında boğulma hissine kapılır. Derinler, loş ışık, karanlık ve sessizlik onun ruhuna daha iyi gelir. Bu tabloyu zihninizde canlandırmaya çalışın. Derinlerde bir yerlerde loş bir ışıkta, sessizliğin sesini duyduğunuz bir ortamda ne kadar yüzeysel kalabilirsiniz. Ya korkuyu iliklerinize kadar hisseder “benim ne işim var burada” dersiniz ya da heyecanlanıp “şimdi ne olacak acaba” dersiniz. Bir şekilde ortamın atmosferini ruhunuzun derinliklerinde hissedersiniz.

İşte bu akrep kadınına ait olan derinliğin adıdır. Bu tabloyu kendisi çizmez doğasında var olan bir gerçektir. Solucanların varlığı toprağın yenilenmesi ile, arıların varlığı bitkilerin aşılanması ile bağlantılıdır. Akrep burcu insanlarının varlığı da ruhsal derinliklerde sebeplerin bilinebilmesi, çözümsüz konuların çözüme kavuşturulabilmesi içindir.

Bir terazi burcuna “şu karanlık odada ne var” diyemezsiniz. Karanlığın içinde olanı bulmak için harekete geçme mekanizması akrep etkisine aittir. Üstelik bu yaptığından da heyecan duyar. Bilinmeyene karşı duyduğu büyük merak Onda tarifsiz bir heyecana neden olur.

Akrep Burcu Kadını Sizi Derinlere Çeker

Akrep kadınını sevmişseniz ve Onunla bir süre birlikte olmuşsanız neden unutamadığınızı şu örnekle anlatmaya çalışayım.

Akrep burcu kadını kalbini kalbinize geçirip, sizi yakalarınızdan tutarak kendi bulunduğu ruhsal derinliğe doğru çeker.” Çünkü ancak bu şekilde Onun yaşadığı tutkulu ve derin aşkı yaşayabilirsiniz. O sizin bulunduğunuz yüzeye çıkamaz, çıktığı anda derinliğini kaybeder. Su gurubu burcu etkisi almamışsanız yaşadığınız sorunların kökeninde de bu derin duygular konusu vardır.

Akrep Burcu kadını;

Seviyorsa, sevdirmelidir.
Hissediyorsa, hissettirmelidir.

Bunları yapabilmesi içinde siz farkına varmasanız da Onunla birlikte karanlık dehlizlerden aşağıya doğru inerek, duvarlarından sular damlayan o mağaraya girmeniz gerekir. Doğum haritanızda su gurubu etkileri varsa Onunla birlikte orada huzur bulursunuz. Eğer bu derinlik sizde yoksa oradan çıkmayı başardığınızda uzun süre kendinize gelemezsiniz.

Hikayenin sonu nasıl biterse bitsin, tırnaklarını kalbinizin duvarlarına sürtmüşse ruhunuzda derin izler kalır. Unutmaya çalışmayın, yaşadığınız ruhsal deneyimin tadını çıkarın. Belki bedeninizden ruhunuza inen bazı dehlizler açılmış olabilir. Oradan baktığınızda dünyayı ve insanları artık daha önce görmediğiniz derinlikle görmeye başlarsınız.

Akrep Kadını Unutulur mu?

Unutmaya çalıştıkça insanın içine batan gözleri vardır,
Silmeye çalıştıkça kalbin acıtan hüzünleri vardır,
Bırakıp gitmeye çalıştıkça ayrılıktan dem vuran kahırları vardır,
Gün batımını arzuladıkça sararıp solan sonbaharları vardır.

Akrep kadını unutulur mu? Herkes bir gün gider ama bazıları öyle bir iz bırakır ki ister acı olsun ister tatlı unutmak zordur. Akrep kadını tırnaklarıyla ruhunuzda iz bırakan kadınlardandır. Siz gitseniz de gölgesi peşinizi bırakmaz.

  • Akrep burcu kadını neden unutulmaz? O kadar yoğun bir ruhsal etkiye sahiptir ki! Etkisi ruhunuza ve kalbinize yansır. Akrep kadını hisler dünyasının kadınıdır. İsteseniz de unutamazsınız.
  • Akrep burcu kadını neden unutulmaz? Gözlerine bakmışsanız, ruhunuza giden bir yol bulmuş demektir. Etkilenmişseniz, orada hapsolursunuz.
  • Akrep burcu kadını neden unutulmaz? Unutulmaz! Ya sevgisiyle, ya etkisiyle ya da nefretiyle başbaşa kalırsınız.

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep Kadını Hangi Burçlarla Uyumsuzdur?

Akrep Burcu Kadını Neden Unutulmaz?

www.akreportal.net

Akrep

Yorumları Göster

  • Varsa başarabilen banada sırrını söylesin. Baktıkça mest olduğum gözlerini unutmadım,

Paylaşım
Tarafından yayınlandı
Akrep

Son Konular

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları

Ateş, Toprak, Hava ve Su Grubu Burçları Hangi burç hangi grupta yer alır, burç ve…

9 ay önce

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Kolay Unutur mu?

Akrep Erkeği Kolay Vazgeçer mi? Akrep erkeği hedeflerinden, değer verdiklerinden, eşinden, sevdiğinden ve arkadaşlarından kolay…

1 sene önce

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar. Hangi Burçlar Sabit, Değişken ve Öncü

Sabit, Değişken ve Öncü Burçlar Sabit, değişken ve öncü burçların özellikleri nelerdir? Hangi burç sabit,…

1 sene önce

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür?

Akrep Burcu Neden Cinsel Yaşama Düşkündür? Akrep burcu, akrep erkeği ve akrep kadını neden cinsel…

1 sene önce

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı?

Akrep Erkeğinden Özür Dilemek İşe Yarar mı? Akrep erkeğinden özür dilemek, af dilemek işe yarar…

1 sene önce

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı?

Akrep Burcu Erkeği Sadık mıdır? Sevdiğini Aldatır mı? Akrep burcu erkeği sadık mıdır? Akrep burcu…

1 sene önce