AkrePortal.Net

Akrep Kadını Çekiciliği ve Cazibesi

26.04.2019
42

Akrep Kadını Çekiciliği ve Cazibesi

Akrep Kadını Çekiciliği ve Cazibesi

Akrep kadını çekiciliği ve cazibesi ile ünlüdür. Bir çok kadın, erkekleri kendilerine çekebilme konusunda yeteneklidir. Bu konuda akrep burcu kadını ise doğuştan gelen yeteneklere sahiptir diyebiliriz. Çekici olmak için ek bir çabaya girmeden sadece gözleri ile insanları etkileyebilen kadınlardır. Akrep kadınlarının duruşu, hareketleri ve özellikle mimikleri ile bir bütün halinde hareket eden bakışları çekiciliklerini artırmaktadır.

Akrep Kadını ve Dayanılmaz Cazibesi

Ancak çekicilikleri sadece dış görünüşleri ile ilgili değildir. Onları asıl cezbedici kılan ise dış görünüşleri ile zekalarının bütün oluşturmasıdır. Yapacakları tercihleri kesinlikle bilerek ve düşünerek yapan akrep kadını hemen hemen bütün istediği erkeklere ulaşabilecek güçtedir.

İş hayatında olduğu gibi aşk hayatında da başarılı olan akrep burcu kadını, kendisi için en doğru olduğunu düşündüğü erkeği tercih etmektedir. Para ya da şöhretin onu çekemeyeceği bu durumda kendisi gibi zeki ve akıllı olan erkekler onun için en başta gelmektedir.

Akrep burcu kadını cazibesi, çekiciliği

Akrep Burcu Kadını Çekiciliği ve Dış Görünüşü

Akrep kadını çekiciliği ve cazibesi dış görünümüne nasıl yansır?

Kendi ruh dünyasını yansıtan giyimi ve iç dünyasıyla bütünleşen dış görünüşü, seçmiş olduğu erkeği istediği yöne çekmesi için yeterlidir. Çok az sayıda erkek akrep kadının çekim alanından uzaklaşabilir. Gözleri ile odaklandığı erkekleri adeta mıknatıs gibi kendisine çeker ve kuralları kendisi belirlerAkrep kadını ikili ilişkilerinde kesinlikle çok katı kurallara sahiptir. Kuralları belirler, onaylattırır; unutulması veya uyulmaması halinde çok şiddetli bir şekilde hesap sorar. Akrep kadınının vahşi cazibesi ve çekiciliğinin altında elinde kırbacıyla bekleyen bir gardiyan olabilir. Ya vurur ya da tehdit eder, sonuçta akrep kadınının istediği olur.

Akrep kadını çekiciliği

Akrep Burcu Kadını ve Gözlerindeki Etkileyiciliği

Akrep kadını çekiciliği ve gözlerindeki etkileyici bakışları

Akrep kadınının gözleri ile muhatap oldunuz mu? Sevgiyle veya öfke ile bakan bir akrep burcu kadını gözleri ile size çok şeyler anlatabilir. Derin ve etkili bakışları ile bir anda kendinizi duvara çivilenmiş veya bulutlara yükselmiş hissedebilirsiniz.

Duygularını gözleri ile karşısındaki insana doğrudan yansıtabilen başka bir kadın daha yoktur. O sadece bakmaz, bakışları ile sizinle telepatik iletişime geçer. Eğer sevgi ile bakıyorsa mum alevinin dibine düşen kül olmaktan kendinizi alıkoyamayabilirsiniz.

Eğer üzerinizde bir çift gözün varlığını hissediyorsanız hemen arkanıza dönüp bakın. Orada bakışları size yönelmiş bir akrep kadını bulabilirsiniz.

Akrep kadını ile ilişki yaşamak zor olsa da yapacağı çılgınlıkları ile hayatınıza beklenmedik anlarda kattığı sıradışılıklar, unutulmaz bir heyecan yaşamanıza olanak tanıyabilir.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Çekiciliği ve Cazibesi

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status
error: Korumalı İçerik!