AkrePortal.Net

Akrep Kadını Sadık mıdır? Ne Kadar Sadıktır?

23.04.2019
966

Akrep Kadını Sadık mıdır? Akrep Kadını Ne Kadar Sadıktır?

Akrep Kadını Sadık mıdır?

Akrep kadını sadık mıdır? Sevgilisine, eşine ve arkadaşına sadık kalır mı?

Akrep burcu kadını severek evlenmişse eşine sonuna kadar sadık kalacak ender kadınlar arasındadır. Eş arayışı akrep kadınına sancılı bir süreç yaşatır. Seçim yapmak O’nun için oldukça zordur. Bunun en büyük nedeni karşısındaki insanları sadece dış görünüşleri ile değerlendirmemesinden kaynaklanır. Gördüklerini içini dışıyla, dışını da içiyle kıyaslar. Akrep kadını karşısındaki insanların daha çok karakterleri ve ruhsal yapıları ile ilgilenir. İnsanın içini görebilecek kadar derin bir bakışa sahiptirler. Gördüğü her ayrıntıya takılır, değerlendirir, istemediği izler bulursa vazgeçer ve bir sonraki adaya bakar.

Akrep burcu kadınlarındaki ısrarcı bakışları gördünüz mü? Bu bakışların nedeni iç dünyanıza inip sizi ruhsal yönden çözmek istemeleri ile ilgilidir. O kadar derin bakarlar ki ısrarla bakan gözleri sizi tedirgin edebilir. Korkmanıza gerek yok sadece sizi ruhsal yönden analiz ediyorlardır.

Mükemmeliyetçi yapıları akrep burcu kadını için bu süreçte zorlayıcı bir etkendir. Aslında aradığı zihninde oluşturduğu bir portredir. Birebir ruh eşini arar durur. Bu arayışta atladığı noktalar ise,

  • herkesin eksikleri ve hataları olabilir
  • hiç kimse mükemmel değildir
  • anlaşılamayan noktalar insana kendi hatalarını gösterir
  • karşısında bulduğu her eksik aslında kendi içinde tamamlayamadığı eksik yönleri gösterir

Sonunda aradığını bulduğuna inanmış ve evlenmişse bu zorlu bir sürecin son noktasıdır. Diğer tüm ihtimalleri elemiştir veya “artık yeter” demiştir. Bu yönüyle akrep burcu kadını için sadakatsizlikten söz etmek zordur.

akrep kadını sadık mıdır? ne kadar sadıktır?

Akrep Kadını Temel Prensibi, Ettiğini Bulursun!

Sadakat konusunda inatlaşırsan.. Akrep kadını sadık mıdır?

Akrep burcu insanları insani ilişkilerde sadistlik boyutunda adildirler. Onlara göre hayatta herşeyin bir karşılığı vardır. Yanlışlar ve hatalar karşılıksız kalmamalıdır. Bu açıdan baktığımızda akrep burcu kadını kendisine sadık olmayan eşine nasıl davranır? Tahmin etmek zor olmasa gerek. Seçimleri akrep kadınlarının ruh örgüleri gibidirler. Her bir örgü bir tercihi ve ruhsal bütünlüğü temsil eder. O örgülerden birinin hasar görmesi tüm ruh dünyasını altüst eder. Bunu yapanı da asla affetmez.

Akrep burcu kadınlarında ilk tepki şiddetli öfke iledir. Sonrasında defterden silme değil defteri yırtmak şeklindedir. Tatmin olmazsa sadakatsizlik de dahil her şeyi yapabilir. Eğer yeterince olgun bir yapıya sahipse kendisine yapılan onursuzluğa, kendi yapacağı onursuzluklarla karşılık vermez. Ancak kendi sinir sistemini yatıştıracak şekilde mutlaka bir karşılık vermeye çalışacaktır. Akrep kadını sessiz kalıyorsa işte o zaman endişe duymalısınız. Ne yapacağını bilmemek ve beklemek, öfkesinden daha tehlikelidir.

Akrep kadınları değer verdiği konulara o kadar bağlıdır ki vazgeçemediği prensiplerinden dolayı “aradığımı bulamazsam olmamasında bir sakınca görmüyorum” diyebilir. Akrep burcu kadını sadıktır evet ama asla “yapacağın her şeye katlanabilirim” diyen kadınlardan değildir.

Akrep kadını sadık mıdır? Doğal özellikleri sadakatine gölge düşürmez.

Akrep kadını sadık mıdır? Seven her kadın sadıktır.

 

Akrep Burcu Kadınını Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Kadını Özellikleri – Tüm Yönleriyle Akrep Kadını

Akrep Burcu Kadınını Benzersiz Kılan Özellikler

Akrep Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Akrep Kadını Sadık mıdır?

www.akreportal.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status
error: Korumalı İçerik!