AkrePortal.Net

Hakkımızda

Hakkımızda - AkrePortal.Net Hakkında

Hakkımızda

Diğer insanlarla ilişkilerimiz ve birlikteliklerimizdeki verim, doğuştan aldığımız etkilerle doğrudan bağlantılıdır. Amacımız akrep burcu insanlarının tüm yönleriyle analizini yaparak daha kaliteli, uyumlu ve anlamlı bir yaşam sürmelerini sağlamaktır. Her insanın burç özellikleri ile eksikleri, hata ve yanlışları vardır. Konuları mümkün olduğunca geniş bir alana yayarak akrep burcunun iyi yanlarını da olumsuz yanlarını da gösterme çabasındayız.

Konular bizzat kendi yaşamlarımızdan edindiklerimiz, gözlem ve analizlerimizin sonucu olarak değerlendirilmektedir.

Akreportal.net Olarak Kapsam ve Amacımız

Akrep burcu,

  1. akrep burcu çocuğu,
  2. akrep burcu erkeği,
  3. akrep burcu kadını
  4. akrep burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu
  5. akrep burcu kadınının diğer burçlarla uyumu
  6. akrep burcu özellikleri

kategorileri altında ele alınmaktadır.

Konular, diğer burçlarla ilişkilerimiz ve bu ilişkilerde yaşanabilecek sorunlara çözüm arayışları, uyumlu ve uyumsuz olduğumuz burçlar, ayrılıklar, aşk, cinsel yaşam, iletişim, akrep burcunu diğer burçlardan ayıran özellikler, akrep burcuna uygun meslekler ve hayata bakış açımız olarak her biri akrep burcu olan yazar arkadaşlarla dile getirilmeye çalışılmaktadır.

Konuların kapsamı ve kategoriler zamanla genişletilecektir.

İstek, öneri ve taleplerinizi İletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.

 

İnsan, kendisini tanıdığı ölçüde değer bulur ve yaşam kalitesi artar. “Yapacak bir şey yok” demiyoruz “Yapacak çok şey var” diyoruz.

 

AkrePortal.Net Hakkımızda

Site içerikleri izinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden, yasalara aykırı bir şekilde kopyalanarak ve kelimeler değiştirilerek, sesli, görsel ve video formatında farklı kaynaklarda yayınlanamaz. İçerikler sadece RSS özeti ile devamı makalelere link verilerek kullanılabilir. Sitemizde yayınlanan makaleler, okunarak/dijital veri halinde kaydedilerek/ sesli ve görüntülü video halinde youtube ve benzeri siteler üzerinde; video altında, yararlanılan makaleye aktif link verilmeden, videoda kaynak site adresi belirtilmeden ve özel izin alınmadan yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 71/1, 2, 3 ve 5. maddeleri ve ilgili diğer maddelere dayanarak yasal işlem başlatılacaktır.
DMCA.com Protection Status